Сколько_мне_лет?• 18 ноября 2025
Графики отключения. У вас тоже так?
По графику должны отключить в 6:30
Я встала, вымыла голову перед работой.
6:10 вырубили свет. Посушить не успела. Ну не твари??? Что делать, в духовке сушить?
На выходных должны были включить в 14, свет не дали, потом поменяли график и время включения на 17. Нет слов, нет сил. Скоты
Я встала, вымыла голову перед работой.
мадам Везувий• 18 ноября 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Особливо для неадекватних панікерш, що миють бошку щоранку.
На работу собирайтесь
Пишна молодиця• 18 ноября 2025
Ответ дляСовбез
Я вже порахувала на сьогодні. По годинам однаково. І ще раз питання, коли Одеса сиділа минулий тиждень до 16 годин де була та жінка з Миколаєва і чому не вимагала справедливості? А сьогодні графіки по годинам рівні, що в Одесі, що в Миколаєві. Які питання?
Графіки не є секретом
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 ноября 2025
Ответ дляаромат Жука
Ну точно у маньки на стажировке
ваши фантазии какие-то не очнеь здоровые
Совбез• 18 ноября 2025
Ответ дляПишна молодиця
Графіки не є секретом
Я вже порахувала і вище скинула. За добу однакова кількість годин, що в Одесі, що в Миколаєві. Але це у нас послабили графіки, як ще совісті вистачає казати, що Миколаєв більше страждає. Найшли чим мірятись, єдина країна
Завжди з рушником• 18 ноября 2025
Ответ дляСовбез
Порахувала, бо від вас тільки пусті слова. взяла рандомно одну групу. 10,5 годин без світла, з урахуванням, що частина вимкнень вночі. І це графік важкий? Аналогічно беремо рандомно групу одеську немає світла з 02:30 до 06:00 ранку і потім немає з 13:00 до 20:00. Чим ви міряєтеся? І це у нас полегшили графіки. А для вас це кінець світу. У нас до 16 годин не було.
Візьміть рандомно іншу групу в Одесі. Наприклад, 1.2.
Хропочка з гривкою• 18 ноября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Давно фены на юсб есть или экофлоу
То купіть нам!
Пишна молодиця• 18 ноября 2025
Ответ дляСовбез
Порахувала, взяла рандомно одну групу. 10,5 годин без світла, з урахуванням, що частина вимкнень вночі. І це графік важкий? Аналогічно беремо рандомно групу одеську немає світла з 02:30 до 06:00 ранку і потім немає з 13:00 до 20:00. Чим ви міряєтеся?
По вашому одеському графіку світла теж нема 10,5
Совбез• 18 ноября 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
А давайте візьмемо рандомно завтра цю групу? Ви ж мабуть не в курсі, що почергово графіки важчі то один день, то другий в Одесі для конкретної групи? Якщо хочете справедливості, треба відрахувати, скільки Одеса посиділа без світла з початку обстрілу і вас щоб аналогічно вимкнули на той же час. Оце буде справедливо.
ИзЮмрудная• 18 ноября 2025
Ответ дляСовбез
Неправда, на вихідних було послаблення в Одесі. А так ми сиділи по 7-7,5 годин без світла двічі на день, коли решту країни вимикали по 3 години двічі на день. І в тому ж Миколаєві вимикали з самого початку обстрілів менше, ніж в Одесі. В Одесі нарівні з Дніпром були графіки найважчі.
В Днепре всё стабильно хреново ((
Совбез• 18 ноября 2025
Ответ дляИзЮмрудная
В Днепре всё стабильно хреново ((
Так, Дніпро бідне взагалі страждає. Просто сюр, що Миколаїв, який важких графіків в очі не бачив починає ще когось шукати.
Хи хи, ну ну• 18 ноября 2025
Ответ дляТебеОноНадось
да жестко у вас( а у нас отключения только по области Харьков без отключений
Уже обсуждало телевидение, Терехов не украл а сделал для харьковчан, а вот куда Кличко дел деньги выделенные на свет досих пор разбираются
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 ноября 2025
сейчас докапают последние капли электричества до 9 часов, и мы будем погружены во мрак.. наших мыслей на 4 часа)))
Поэтому я включу Modern Talking, чего и вам желаем.
СирОжино пирОжино• 18 ноября 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Удалено администрацией...
За что скарга? За беспредел и геноцид?
Посудомойка• 18 ноября 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Удалено администрацией...
Ой ой..як страшно, ботяра
Посудомойка• 18 ноября 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Да, надо было встать в три, чтоб успеть наверняка
То чого не встали?
Перемелица• 18 ноября 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Удалено администрацией...
Злючі, як собаки люди
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 ноября 2025
Ответ дляПосудомойка
Ой ой..як страшно, ботяра
она живая по-моему
Посудомойка• 18 ноября 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
она живая по-моему
А ви думаєте тролять не реальні люди? Звісно реальні
ПлюшкамиБалуюсь• 18 ноября 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Неприятно? Мягко сказать, одни маты на уме. Без света постоянно, так и паршивые 20 минут и то украли!!!!!!
Благодарите лучше тварей которые не позаботились о защите энерго объекта вместе с руснявыми ублюдками которые отбирают у вас свет и нормальную жизнь .
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 ноября 2025
Ответ дляПосудомойка
не, я подумала, что шуток вы не понимаете
Повелитель бітка• 18 ноября 2025
Вот поэтому я мою голову с вечера, когда есть свет, и желательно в первую половину, пока он есть.
Завжди з рушником• 18 ноября 2025
Ответ дляПишна молодиця
Графіки не є секретом
Тільки це прогнозовані. Вдень ще добавляли відключень в ці дні.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 ноября 2025
Ответ дляПовелитель бітка
и желательно не очень интенсивно спать, чтобы не испортить прическу
Повелитель бітка• 18 ноября 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
у меня ровные волосы до талии) мне даже если интенсивно спать то пофиг) утром встану, хвост сделаю на крайняк)
СкрипяСердцем• 18 ноября 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Порівнювати відключення світла з запуском ракет, вбивствами і катуваннями, це ж додуматися треба!!!
Удалено администрацией...
Повелитель бітка• 18 ноября 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
на 4?? У нас на 7 часов подряд отключили. В 6 вырубили, в 13:00 дадут, надеюсь...И так последние 2 недели было...3-3,5 часа есть, 7 нет. Только на выходных поблажку сделали и 1 раз выключали на пару часов
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 ноября 2025
Ответ дляПовелитель бітка
но мы были и лишенцы поболее.
настало счастливое будущее- всего лишь 4 часа
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 ноября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
В духовке. Включайте газ, без поджига и голову туда.
не учите плохому
СкрипяСердцем• 18 ноября 2025
Ответ для Alpha Centauri
Ну так ля, купуйте потужні зарядні станції. В країні війна. Що ви очікуєте?🙃
Вирішуйте проблему
Удалено администрацией...