Эта_Шикарна)• Изменено 18 ноября 2025

Дитина прийшла зі школи, вся куртка в плямах.

У нас одна куртка reima
Шо мені робити
Оксана_12• 18 ноября 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
А коли вона одна. Навіть з сінсею.
Що робити
А хз. Мати дві. Носити з плямами. Попрати і висушити... Обирайте до смаку
ПампушОК• 18 ноября 2025
У меня была ситуация- младшая школа, зима, и зимняя куртка действительно одна у ребенка, дети уронили, и потоптались видимо сверху. А в это время у меня сломалась стиральная машина. И учитель сказала, кто из детей. Хотела реально просить этих мам постирать.

Но ждали пару дней, новую стиралку. И сейчас есть отопление,если отожмете на 800 оборотах, до утра высохнет у батареи.

Я поэтому и купила машину 2 в 1 в тот раз. В межсезонье и в таких ситуациях выручает.
Червона ікорка• 18 ноября 2025
Ви випили?
автор Эта_Шикарна) • 18 ноября 2025
Автор пере ручками
Штора с кисточкой• 18 ноября 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вони гбааилися в мильні бульбашки
Ну після бульбашок вже нічим не відмиєте. Там пожиттєві плями, зазвичай )
А якщо просто таку ситуацію розглядати - у мене коли син куртку загваздав - одразу прала і сушила на тремпелі в ванній (там тепло завжди). За ніч все висихало.
ПампушОК• 18 ноября 2025
Ответ дляБорода
Прикол удався.
Вас попереду чекає багато сюрпризів. Наступні 12 років ваш син ще прийде в порваній куртці, взагалі без куртки, в чужій куртці, з підбитим оком, зі слідами помади на трусах. Щоразу будете з цим носитися?
Мне полгода до совершеннолетия ребенка. Не случалось такого, с курткой раз было.
Борода• 18 ноября 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Автор пере ручками
В прорубі на річці
автор Эта_Шикарна) • 18 ноября 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Ви випили?
Обгрунткйте
автор Эта_Шикарна) • 18 ноября 2025
Ответ дляБорода
В прорубі на річці
Ні. Дома.
Белая и пушистая• 18 ноября 2025
Чого всі так дивуються? В моєї теж одна куртка на сезон, і в сина, і в мене. Одна, але+-якісна. Купляла в Сенсеї - вигляд жахливий, носити можна місяць від сили....
Не в усіх зп по 50-100 тис
Угги_в_горошек• 18 ноября 2025
Автор, у вас девочка? Мамы мальчиков обычно с детского сада уже имеют в запасе пару курток на такой случай!)
автор Эта_Шикарна) • 18 ноября 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Так
Дівчинка
Червона ікорка• 18 ноября 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Обгрунткйте
Дивно якось думки формулюєте, пишете з помилками
Юпитерная• 18 ноября 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Когда уже люди начнут жить по средствам...
По средствам это как?
3 куртки на сезон?
Контрольница• 18 ноября 2025
Купите еще одну подешевле
ГЛЮкоза• 18 ноября 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Одна. для дитини
а обувь хоть не одна? обувь надо менять каждый день, чтоб пара успела просохнуть и отдохнуть. Правильно написали выше. к чему понты с реймой? купите пойдите завтра куртку, полно дешевле аналогов
Юпитерная• 18 ноября 2025
Ответ дляБорода
У багачок з реймами є сушильна машина, завтра в школу і піде
Та ваще. Куртка для бАгАчек.
Срочнокпсихологу• 18 ноября 2025
Купіть в сінсеї ще 2 штуки і заспокойтеся
Срочнокпсихологу• 18 ноября 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я не про Рейну
А про ситуацію.
Марку вказала заради приколу
А розум свій показали не по приколу
Юпитерная• 18 ноября 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
А коли вона одна. Навіть з сінсею.
Що робити
Стыдиться, что купили новую и покупать 2 в секонд хенде 😅 а если и из секонда только одна, то носить бабушкину
Мавка• 18 ноября 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Не в усіх зп по 50-100 тис
Можна б/в купити.
Просто мати одну ’якісну’ і над нею труситися і дитині не дозволяти нормально гратись - то погана ідея
ПробілНеПрацює• 18 ноября 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Не в усіх зп по 50-100 тис
Ну і в мене теж одна основна, донька теж одну носить. Але ’якщо що’, то є що одягнути і крім тієї однієї. Рідко, але буває треба
ПробілНеПрацює• 18 ноября 2025
Ответ дляЮпитерная
Та ваще. Куртка для бАгАчек.
Для багачок чи ні, але від п´яти тисяч десь нова вийде. І це не прямо щоб дорого, можна і дорожче.
Царевна в уггах• 18 ноября 2025
Пойти в грязной, на вых постирать. Сходить к подружке с сушкой и попить чай, пока постирает и посушит
Манка Я• 18 ноября 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вони гбааилися в мильні бульбашки
А це не відіпрати.
Хіба що спочатку у холодній воді добре прополоскати, потім господарським милом і знову прополоскати.
Якщо кинете у пралку, то будуть сірі плями, які не виводяться нічим.
Царевна в уггах• 18 ноября 2025
Это какой класс, не видела никого с пузырями, не сезон уже
Лиса Патрикевна• 18 ноября 2025
До выходных доходить так,заглянуть на неделе в пару сэкондов и купить на будущее запасной вариант.
автор Эта_Шикарна) • 18 ноября 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Та не було понтів з реймою
То був сарказм.
Куртка куплена за 3000.
Отака я багачка))))
Белая и пушистая• 18 ноября 2025
Ответ дляМавка
Можна б/в купити.
Чому труситися? Якісна переться і сохне за ніч
Пацан к успеху шел• 18 ноября 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Автор не тролятина.
Автор без автомата.
Стіралки. Коли шо
Завтра з ранку на автівці ввдвезете та назад додому привезете.Хай в худі йде