ФрекенБок• 19 ноября в 12:32
Чим чревато не вклеяне фото в паспорт в 45 років?
Знову Я• 19 ноября в 12:35
Будь інде де буде потрібен паспорт, перевірять наявність фото і відмовлять якщо його нема
Карамелька• 19 ноября в 12:36
Наприклад, нотаріус не посвідчить угоду за вашою участю. Банк може не відкрити рахунок
IQ 80• 19 ноября в 12:36
Недійсний паспорт без фото. Плюс якщо фото не вклеєно протягом 30 днів, то вже тільки id карту робити
Пьяная вишня• 19 ноября в 12:38
Мне приват 24 прислали уведомление, что закроет мне счёт если в течение месяца не будет действующего паспорта
Тектологиня 80lv• 19 ноября в 12:38
Ответ дляТака бойова Я
Простроченим паспортом
Увага! Відповідно до Постанови КМУ від 21 жовтня 2022 р. № 1202 Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції в умовах воєнного стану установлено, що паспорти громадянина України зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартку особи у разі досягнення нею 25- чи 45-річного віку, строк вклеювання до яких настав за 30 днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р., є документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України та підлягають обміну або вклеюванню нових фотокарток відповідно до досягнутого віку протягом 30 календарних днів з дня припинення чи скасування воєнного стану.
Тектологиня 80lv• 19 ноября в 12:39
Така бойова Я• 19 ноября в 12:40
Ответ дляТектологиня 80lv
Донька міняла в травні, бо система не приймалв старий. Ай ді
Оксана -1f11• 19 ноября в 12:40
Я вчасно не вклеїла - сказали що через це тільки отримувати паспорт картку
Тектологиня 80lv• 19 ноября в 12:40
Кто лепит фейспалмы, объясните, для чего тогда разъяснение ДМСУ?
Директриссимо• 19 ноября в 12:41
Мне уже 48, фото не вклеивала в 45. Паспорт действует как и раньше. В банке карту делала, никто и слова не сказал.
Така бойова Я• 19 ноября в 12:41
Ответ дляТектологиня 80lv
То любитель синіх тьоток
Тектологиня 80lv• 19 ноября в 12:41
Ответ дляТака бойова Я
Яка саме система?
Знаю, що банки бикують, це так.
Директриссимо• 19 ноября в 12:42
Ответ дляТектологиня 80lv
Яка саме система?
Знаю, що банки бикують, це так.
Ощад ни слова не сказали
Така бойова Я• 19 ноября в 12:43
Ответ дляТектологиня 80lv
Яка саме система?
Знаю, що банки бикують, це так.
В ЦНАП доки здавала
Одна_на_всей_планете• 19 ноября в 12:47
Ответ дляIQ 80
При воєнному стані - НІ !Людина не вклеювала рік після 45- річчя, пішла до ЦНАПУ лише після заблокування карток банком . Спокійно , без штрафу все зробили , хоча теж думали , що вже ІD видадуть .
Нащо фіолетову ?Он нижче те саме пишуть .
Кудлата хмаринка• 19 ноября в 12:46
Мені 45 виповнился в середині лютого 22 року, то я точно знаю, що нічого не буде. Вклеїла фотографію роки через півтори від 45-річчя без штрафів, просто щоб не тягнути далі, а не тому що не діє.
Святатабожа• 19 ноября в 12:46
Ответ длятяжкаялюдина
Штрафом і недійсним паспортом
Во время военного положения действительный
тяжкаялюдина• 19 ноября в 12:49
Ответ дляСвятатабожа
Наче тільки в прифронтових
Святатабожа• 19 ноября в 12:50
Ответ дляТектологиня 80lv
фото
+1, до отмены военного положения паспорт действителен