Клептоманка• Изменено 20 ноября в 06:15
Не можу не думати про Тернопіль.
Цілеспрямовано вдарили по житловому будинку, який жах. Вони вже звикли вбивати і це для мразей повсякденність, вилетіти і скинути ракету на житловий будинок. Мурашки по тілу, вони зомбі закінчені, я все бажаю їм горіти в пеклі, але вони все активніше і жорсткіше, тварюки, виродки. Яке безсилля, що не можеш вплинути
Ошеламиссимо• 20 ноября в 15:33
Ответ дляСирожено_пирожено
А если она постоит одну минуту, то это как-то гарантирует ей, что её дом останется в целостности?
Какая связь между минутой парализации всей страны и например нашей победой или хотя бы условным миром? Что это дает?
И если я помогаю детям военных и их семьям, каждый день нахожусь в контексте, потому что близкие служат на опасных направлениях, прилагаю максимум усилий, в том числе и материально. То можно мне скорбить о погибших больше одной минуты и в течении дня, а не только один раз и только в 9 утра?
Вы меня спутали с другой мадам. Я против этого обязательного стояния.
Булку Дай• 20 ноября в 15:41
Ответ дляДолькиКабана
якось так..
’
нардеп федієнко (Слуга народу) -місяць тому в своєму ютюбі ’красиво’ засвітив завод Оріон в Тернополі, який сьогодні рознесли ’
вітаю усіх виборців зеленого.
( і да, подивіться в яких комітетах приймає участь..)
’
вітаю усіх виборців зеленого.
Про удар по заводу Оріон.
1. Я продовжую наполягати, що завод фактично не працює.
Виробляемие там примітивні телефонні апарати, корпуси та проводка для техніки – це не «комплектуючі для Нептуна». Це якийсь 0,1% від колишніх ресурсів заводу. Тобто це не та ціль, куди треба відправити 10 ракет. Це як атакувати гаражний кооператив 5 Іскандерами, тому що там два гаражі збирають РЕБ. Ми навіть не знаємо, де ці апарати виробляють, можливо, взагалі в іншому місці, а використовують тільки бренд заводу.
2. Депутат Федієнко це напевно єдиний технарь-депутат. Він веде блог про зв´язок і РЕБ, навчає військових. Він відвідує різні виставки, розповідає, що там бачив. Його знають в ЗСУ, чувак реально їздить по фронтах без піару.
Відео, яке публікують, знято на виставці в Києві два місяці тому. На цій відкритій для всіх виставці був стенд заводу Оріон. Цей же завод проходить у всій відкритій тендерній документації з цими «старими» телефонними апаратами.
Федієнко нічого нового ворогу не розповів. Він мені не кум і не брат, періодично мене критикує, за що я його буває недолюблюю, але я людина справедлива те, що відбувається, мені більше схоже на політичні розбірки або відволікання уваги соціуму від поточних проблем.
Ну і звичайно це урок всім і мені теж, не варто взагалі згадувати нічого навіть те, що не таємне, бо завтра щось трапиться і будеш винен.
Флеш
РокерША• 20 ноября в 15:43
Ответ дляЗаместитель Анонима
Приятно познакомиться
А мне нет. Извините. Меня такие бедолаги не интересуют
Кинг-Конгша• 20 ноября в 16:07
Ответ дляОшеламиссимо
Там дойти может только, если сама без дома останется и слоняться по миру будет. Хотя город так и не назвала, но я догадываюсь какой.
а до кацапих тільки тоді дійде, коли в голову прилетить
Кинг-Конгша• 20 ноября в 16:08
Ответ дляБутерброд и я
Представте, вдома також завмираю на хвилину. І на роботі також весь колектив, без винятку. Але куди ж вам таке зрозуміти. В ваших головах це не вкладається
а Ви чогось іншого від кацапомозглих чекали?
Кинг-Конгша• 20 ноября в 16:08
Ответ дляБутерброд и я
Куди ʼ торопіласьʼ? Читати вмієш? Йшли дві мадам разом. Одна зупинилась, інша круги намотувала кругом дерева, навмисно не зупиняючись, показуючи напоказ свою неповагу
і не було кому в голову кацапську дати?
Кинг-Конгша• 20 ноября в 16:12
живий
У Державній службі із надзвичайних ситуацій (ДСНС) у четвер, 20 листопада, розповіли деталі порятунку 20-річного юнака, якого дістали з-під руїн багатоповерхівки в Тернополі.
Як розповіли у ДСНС на сторінці у Facebook, рятувальники почули голос людини, яка кликала на допомогу під час «хвилини тиші».
Ворожу на каві• 20 ноября в 16:31
Ответ дляЧерный Ловелас
Слова Жеки Кошевого повторяете, случайно не родичка?
вы что Жека он же заслуженный деятель, герой со званиями.Его нельзя трогать.
Ворожу на каві• 20 ноября в 16:34
Ответ дляГрамотний хвіст
Це не рандомні люди.Геноцидники захопили владу. Нас знищують і ззовні і зсередини.
не тільки знищують, але й наживаються на цьому!! їм не вигідно закінчення війни, бо такі гроші крадуться! такої корупції не було ні при одній владі. горіти їм у пеклі!
Ворожу на каві• 20 ноября в 16:35
Ответ дляКлептоманка
мій чол воює
а ви не краще за кацапів, свої такі ж, фуу
та вже ніхто не ведеться на це. люди не тупі, все вже зрозуміли
Крию матом страшно• 20 ноября в 16:42
Ответ дляГрамотний хвіст
Удалено администрацией...
Шотуткоїться?• 20 ноября в 16:57
Ответ дляКлептоманка
Я ж не воїн, не молода, реакція не та,немає навичок, толк з мене? я б знущалася з кацапських вбивць- полонених
Удалено администрацией...
Курочка• 20 ноября в 16:55
Ответ дляБутерброд и я
Та тут своїх таких вистачає. Сьогодні зранку о 9 год. Була хвилина мовчання за загиблими воїнами. Всі машини і пішоходи зупинились. А дві переселенки москалихи і не думають зупинятись. Люди зробили їм зауваження, одна встала, а друга ходила навкруг по колу спеціально. Це яка має бути неповага. Якого ж милого ви приїхали туди, де вам не подобається. Та їдьте на кацапію.
Это за теми, которых в бус отловили как собак?
И как вам это лицемерие, норм?
Стоите и только чтите, прощения не просите?
Или чтите только добровольцев из 22 года?
И как вам это лицемерие, норм?
Кружите меня,кружите• 20 ноября в 17:15
Ответ дляКурочка
И как вам это лицемерие, норм?
как военная русо полиция гестапо могилизированным россиянам электрошокер в зад то вы типа видео не видели .
Кружите меня,кружите• 20 ноября в 17:16
Ответ дляКурочка
И как вам это лицемерие, норм?
где демобилизация на россии.почему бабье бастует на красной площади.а вот наши дети свободны а донецко дуганским с 18 ти электронная повестка
Кружите меня,кружите• 20 ноября в 17:17
Ответ дляКурочка
И как вам это лицемерие, норм?
военная русо полиция как собак бешенных отлавливает россиян .кто умный -на армении спетлял
Грамотний хвіст• 20 ноября в 17:20
Ответ дляКрию матом страшно
Удалено администрацией...
Скарга за образу. Йди лижи п´ятки Зеленому херпідую. Може заробиш копієчку,ботня.
Курочка• 20 ноября в 17:20
Ответ дляКружите меня,кружите
За один раз ответить не хватило сестры таланта?
Курочка• 20 ноября в 17:22
Ответ дляКинг-Конгша
о, манькобульбулятор запустився))))
А вы как хотели?!
17 страниц и все под анонимами!
Крию матом страшно• 20 ноября в 17:23
Ответ дляГрамотний хвіст
у кого шо болит, знач сидишь тут за шоколадные деньги?
Курочка• 20 ноября в 17:36
Ответ дляКрию матом страшно
Деньги от Пороха не настолько кровавые как от Зеленского...
Совесть не мучает?
Крию матом страшно• 20 ноября в 17:40
Ответ дляКурочка
Совесть не мучает?
Рашики напали, в все кроме них виноваты, и на порошенку заведены криминальні впровадження 5 шт, его партия и ботохфема продвигает идеи рашиков, подставляя своих и передёргивает на выборы. Плюс порох до президентства был миллионером, а стал миллиардером норм презик
Крию матом страшно• 20 ноября в 17:41
Ответ дляКурочка
Совесть не мучает?
А вас совесть не мучает, преступления рф стрелками переводить?
Грамотний хвіст• 20 ноября в 17:41
Ответ дляКрию матом страшно
Хворе? Я не вибираю з поміж двох видів лайна. Це ти засираєш теми своїми вкидами.
Крию матом страшно• 20 ноября в 17:44
Ответ дляГрамотний хвіст
Очень много бабла вкинули рашики а продвижение идей, что убийцы не они, а сами виноваты, так шо вы за рф, исходя из текста
Грамотний хвіст• 20 ноября в 17:46
Ответ дляКрию матом страшно
Зняли б вже аноніми,щоб в блок тебе кинути
Крию матом страшно• 20 ноября в 17:48
Ответ дляГрамотний хвіст
Удалено администрацией...