Баба на горошині• 20 ноября в 19:18
Ніколи, чуєте? Ніколи не зв´язуйтесь з таскомбанк.
Відкрила на свою голову картки в цьому недобанку, поповнила ще давно. Мабуть щось змінилось, чи то я до кінця не розібралась. Але тепер щоб витратити долари, то вони проходять конвертацію у євро і ще й +комісія 1% . Навіть це якщо списання в доларах. І квіточка на цьому гімняному торті комісія 150, а потім 300 грн, якщо рахунком не користувались більше 6 міс. Може хтось знає якісь лайфхаки, як вибратись з цього лайна з найменшими втратами?
Мульйонерша• 20 ноября в 21:10
вы не умеете нормальный банк выбирать - а при этом у вас виноват оператор? вы прикладываетесь? вы договор своими ручками подписывали - надо было глазки открывать и вычитывать - там все абсолютно прописано
а то пеняет ишь какая
правильно вас жизнь проучила - чтоб на себя ответственность брали а не рот открытым держали
а то пеняет ишь какая
Гадаю_По_шнуркам• 21 ноября в 02:14
а що, закриття також платне, чи чого стосуєтся останнє ваше питання?
Баба на горошині
• 21 ноября в 07:14
Ответ дляМульйонерша
а то пеняет ишь какая
Якийсь нечитаємий лай. Видно людська мова у ваш договір не входить.
Баба на горошині
• 21 ноября в 07:17
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Нє, конєшна) як тільки хочете закрити рахунок, відключаються всі комісії)
Мульйонерша• 21 ноября в 19:51
Ответ дляБаба на горошині
Удалено администрацией...
Баба на горошині
• 22 ноября в 04:51
Ответ дляМульйонерша
Удалено администрацией...
Мульйонерша• 22 ноября в 12:48
Ответ дляБаба на горошині
Удалено администрацией...
Баба на горошині
• 22 ноября в 13:00
Ответ дляМульйонерша
Удалено администрацией...