Сижу_и_плачу• 20 ноября в 21:55

Есть все 28 пунктов!!!

Прикрепляю.

Что думаете???
lilul990• 21 ноября в 04:13
Ответ дляТримбулька
З якої радості електроенергія, вироблена Запорізькою АЕС, буде розподілятися на користь росії? За чий рахунок? Українців?
Цей ’договір’ складав якийсь некваліфікований юрист. Особливо про нацизм смішно читати.
Росіяни складали бо мяч на їхній стороні. Хто захистить ваші інтереси?ніхто воювати не хоче
Пані з калабані• 21 ноября в 04:37
Ответ дляСижу_и_плачу
Не вижу тут русский вторым национальным.
Я навіть не читаю, бо то все - фігня на папері. Щоб там не було написано, це не змінить того, що кацапи - підараси. Якщо вам потрібно кацапську національну, вам на рашу.
А вот недавно• 21 ноября в 04:41
Думаю,что мы в полной сраке 🥺
Пані з калабані• 21 ноября в 04:53
Ответ дляДама-мадама
якщо пригати с москолякою на гілякою, путін хуйло і тому подібним, виключати посійську мову і культуру - нападе
Що вам важливіше, чиста українська чи війна?
Важливіше, щоб в Україні не було подібних перевертнів, які сидять тут і чекають рашку і хуйла, і пишуть подібні коментарі, як ваш.
100%• 21 ноября в 05:02
Карикатуристы уже откликнулись
Ирина_Б_• 21 ноября в 05:44
каждый план все лучше и лучше предидущего.
Пуки-куки• 21 ноября в 05:46
Ответ дляДинамоКит
Условие мира это вывести войска раши со всей территории Украины и точка. И мир будет точно.
Ну так выводи! Чего на форуме строчишь?
Я-ваш шанс• 21 ноября в 05:48
Ответ дляДинамоКит
Вы в своем уме? У нас партнеров с запада со своими хотелками овердофига
Я-ваш шанс• 21 ноября в 05:52
Ответ дляВинник
Це повна і беззаперечна капітуляція України і перемога сосії. Треба бути несповна розуму, щоб на таке погодитися. Дуже скоро вся територія України буде окупована. Засланий казачок запустить з території України дрон у бік кацапів, США оголосять, що цим Україна втратила право на захист. І кацапської війська зайдуть без супротиву у Київ. Оскільки армія буде розігнана, зброї не буде.
Відбудова буде на самих українцях. 100 мільярдів на відновлення країни просто смішно. І які 50% прибутку американці розраховують отримати ? Мова йде про перерозподіл українських активів, в не відбудову інфраструктури, міст, житла.
Я не можу повірити, що хтось у здоровому глузду може Україні пропонувати таке підписати. Сатана править бал, у пеклі сьогодні свято.
Другого не будет.
зеленый клоун сказал что он проживет дольше путина , а путин скоро того.
Вы будете ждать милости от природы?
пуйло еще лет 20-25 будет жить и дальше?!
Вы нне видите что каждый день мы теряем все больше. Про то, какие настроения в армии вам наверное тоже известно. Мне да, от близких с 0
ok1904• 21 ноября в 06:13
Ответ дляБорисфенка
Чим полікують, кулями чи ракетами?
Ну хто, хто а Ви не під кулями і не під ракетами. І навряд чи плануєте повертатися в Україну
ok1904• 21 ноября в 06:15
Ответ дляБорисфенка
Що таке - попередні меморандуми вже неактуальні, західної допомоги не буде? Тоді хай приготуються в Польщі і далі. І вони про це чудово знають.
Все готове для вторгнення в Польщу (через білоруський кордон) ...НАТО захистить? Не факт
САМ_ТАКОЙ• 21 ноября в 06:25
Ответ дляПаратруперсупер
Гончаренко поц, опять гавно притащил
На кого оно вообще работает?
Лукава Кішка• 21 ноября в 06:35
Ответ дляПані з калабані
А вы останетесь воевать до границ 91-го?
Пупуговка• 21 ноября в 06:56
Ответ дляСекретница
Реальная капитуляция - это ситуация, когда страна или отдельные воинские подразделения складывают оружие и отдают свою судьбу в руки победителя. Как это было с Германией и Японией в 1945 году, и с армией Паулюса под Сталинградом.

Поэтому план Трампа, при котором Украина сохраняет свой суверенитет и армию, капитуляцией не является. Это называется тяжелыми условиями мира.
В 21 столітті - агресор повинен бути покараний !
Цим планом «миру» світ розвʼязує руки диктаторам і справжнім терористам …
Трамп відробляє фублі, Європа - вівці, які будуть наступними …
Україна віддана на розтерзання маніяку !
Пупуговка• 21 ноября в 06:57
Ответ для100%
Карикатуристы уже откликнулись
Це новорічна обкладинка Таймс ?
Дуняша• 21 ноября в 06:59
Зеленський не підпише по одній причині - бо треба буде провести вибори. А владу він втрачати не хоче
Пупуговка• 21 ноября в 07:02
Ответ дляЯ-ваш шанс
Другого не будет.
Вы будете ждать милости от природы?
Зелень клоун, який просрав країну ! Він підігравав путлєру з самого початку і грабував під шумок - ні дронів, ні ракет, ні укріплень …
Нічого не зроблено для оборони за майже 4 роки …
ok1904• 21 ноября в 07:05
Ответ дляБорисфенка
Нема чим бомбити. І ви це прекрасно знаєте.
А всі ці балачки про мир з москалями гівна варті.
Ох, бомбити...немає з чого бомбити.
Инфотуфелька• 21 ноября в 07:06
Что вообще обсуждают, если Песков уже заявил, что подобного мирного плана нет и россия ничего нового сказать не может. А только то, что и раньше.
Пані з калабані• 21 ноября в 07:11
Ответ дляЛукава Кішка
Іди воюй, воїн сво. Українці обороняються, а не воюють.
Инфотуфелька• 21 ноября в 07:12
Ответ дляПані з калабані
В смысле вы предлагаете воевать за то, чтобы не было второго государственного в качестве русского языка?
Пані з калабані• 21 ноября в 07:14
Ответ дляИнфотуфелька
Боти, не потрібно ставити питання, якщо не розумієте прочитане.
неДоПриличий• 21 ноября в 07:14
ось що прочитала...МИРНИЙ ПЛАН’, ЯКОГО НЕ ІСНУЄ.
Прошу прочитати написане уважно.
1. Ніякого ’Мирного плану’ НЕ ІСНУЄ. Існує ’ПЛАН ДІЙ, ЯКИЙ МОЖЕ АКТИВІЗУВАТИ ДИПЛОМАТІЮ’.
2. Це підтверджує Держсекретар США - ’Розробляються ІДЕЇ НА ОСНОВІ ПОЗИЦІЙ СТОРІН КОНФЛІКТУ’. Те, що пропонує Трамп (Рубіо), та те, що пропонують аферист та ’Чортів ідіот’ - різні речі.
3. Про переговори Дрісколла з Зеленським розповім завтра, але дещо знаємо і зараз.
а). Україна відмовляється обговорювати територіальні поступки, проте відкрита до обговорення статусу окупованих територій.
б). Україна відмовляється обговорювати можливу заборону на виготовлення далекобійної зброї.
в). Україна готова розглянути ’ГРАНИЧНІ обмеження чисельності ЗСУ’ (НЕ скорочення особового складу кадрової армії мирного часу) в обмін на жорсткі гарантії безпеки та паритетне обмеження такої чисельності з боку рф.
Основний акцент переговорів Зеленського та Дрісколла - ’військові’ Гарантії безпеки для України, для Європи, військові аспекти можливого розведення військ, контроль над режимом припинення вогню, пропозиції щодо реформування ЗСУ.
4. Існування ’МИРНОГО ПЛАНУ’ заперечує російська сторона.
Я раджу всім правильно розставляти акценти і припинити обговорювати ’Мирний план’ - його НЕМАЄ. Має місце чергова спроба Трампа кавалерійським нахрапом ’всіх помирити’. Який це наскок? Четвертий, чи п´ятий з початку року? Європа проти поступок рф. Трамп, Рубіо та той же Дрісколл це чудово розуміють та обіцяють враховувати пропозиції України та Європи. . ’Нельзя скрестить коня и трепетную лань’ - черговий наскок змінить чергове ’велике розчарування’ з боку Трампа. Зараз Зеленський обрав цілком правильну тактику блокування наскоку під назвою ’Зайдіть на тижні’. Всі ці ’пропозиції’ у абсолютній більшості реалізовані не будуть, вони потонуть під час чисельних обговорювань та з´ясувань.
Припиніть волати про капітуляцію. Припиніть волати про зраду союзників - роботу портів рф частково блоковано через санкції, ’Зелене світло’ від Трампа на прийняття ’Закону Грема-Блюменталя’ не скасовано, ’Двадцятий пакет’ санкцій з боку ЄС розробляють, до НГ введуть у дію. Просто спокійно спостерігаємо за розвитком подій, допомагаємо ЗСУ останнім та віримо у краще, а не у проплачену рф брехню від ’Поважних ЗМІ’ .
На коня дам гарну новину від Дрісколла. США готові повернути групу військових радників до ГШ ЗСУ.
Кукусики• 21 ноября в 07:15
Ответ дляПані з калабані
Удалено администрацией...
ФФФФристайла• 21 ноября в 07:15
Можно обмениваться планами бесконечно. Пик войны будет к 2028, как прогнозируют эксперты.
Пані з калабані• 21 ноября в 07:15
Ответ дляКукусики
Удалено администрацией...
Инфотуфелька• 21 ноября в 07:15
Ответ дляПані з калабані
Так может вы и есть бот?
ok1904• 21 ноября в 07:16
Ответ длянеДоПриличий
Прошу прочитати написане уважно.
коли США відкликали радників?
Кукусики• 21 ноября в 07:16
Ответ дляПані з калабані
Удалено администрацией...
Иди на фронт , хватит пердеть в диван.
Пані з калабані• 21 ноября в 07:17
Ответ дляИнфотуфелька
Так может вы и есть бот?
Звичайно, ми всі боти, тільки ви - кацапський.