КАПСЛОЧНИЦА• 21 ноября в 17:06

Маю 30 тис власних збережень, куди можна вкласти?

Мою власні збереження 30 тис $
Куди можна інвестувати , щоб не під матрасом ?

Які приклади бізнесу?
автор КАПСЛОЧНИЦА • 21 ноября в 17:30
Ответ дляАноним_1857
Планую добавити ще квартиру під оренду і однушку хочу купити у забудовника в Києві під виплату на 3 роки. Там перший внесок 30-50 %, а потім 3 роки виплата без відсотків.
Десь скоро мають початися продажі, чекаю)
Які жк розглядаєте ?
Губка Боб• 21 ноября в 17:31
Ответ дляЕкатерина27
Паркоместо купите в крытом паркинге хорошего ЖК и сдавайте
Кстати тема
Аноним_1857• 21 ноября в 17:32
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Які жк розглядаєте ?
Правий берег, недалеко метро.
Точно який, не скажу, бо сама шукала 2 роки))
Вже маю там 2 квартири, бачу гарний попит на оренду
Екатерина27• 21 ноября в 17:32
Ответ дляіронічна антитеза
Через який час поверне витрачену суму? І коли почне отримувати дохід?
Это не квартира, за 10 лет он вернется. Но и не прогорит как бизнес. Доход будет приносить с первого месяца аренды.
ВетерВполе• 21 ноября в 17:32
Донаты
Екатерина27• 21 ноября в 17:33
Он НЕ вернется. Описка
автор КАПСЛОЧНИЦА • 21 ноября в 17:33
Ответ дляВетерВполе
Донаты
Одне іншому не заважає .
Але донати не прокормлять мене і мою дитину
автор КАПСЛОЧНИЦА • 21 ноября в 17:35
Ответ дляАноним_1857
Правий берег, недалеко метро.
Ви купили 2 квартири, зробили ремонт і зараз вони в оренді ?

Здається , шо ваш капітал був значно більший ніде 30 тис )))))
Аноним_1857• 21 ноября в 17:36
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА

Так, зараз дві в оренді
І в мене є ще 30 з хвостиком, планую покупку ще одної під виплату
іронічна антитеза• 21 ноября в 17:37
Ответ дляЕкатерина27
Який дохід з першого місяця? З першого місяця вона лише почне повертати витрачене. А коли дохід? Років через 8-10, це при наявності стабільної аренди
Докладальниця• 21 ноября в 17:39
Ответ дляіронічна антитеза
Паркомісце окупається швидше ніж квартира і не потребує ніяких вкладень.
Все будет, но потом• 21 ноября в 17:41
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
У нас квартири від 70 тис $
Где? В Киеве однушку маленькую можно за 30 купить
Аноним_1857• 21 ноября в 17:42
Ответ дляДокладальниця
Я б не сказала
В мене квартира з ремонтом і всіма витратами окуповується за 7-8 років
По моїм підрахунками, паркомісце окуповуються в кращому випадку за 10 років
Екатерина27• 21 ноября в 17:44
Ответ дляіронічна антитеза
Почему потерянное? Вы вообще понимаете разницу в доходе и дивидендах? У нее на руках актив. Который не падает в цене и всегда востребован( то есть и цена на него растет, медленно, но растет). Она остается со своими 30$ и получает ежемесячные дивиденды.
Ширли-Мырли• 21 ноября в 17:45
В доллар. Чё непонятного?
Екатерина27• 21 ноября в 17:45
Ответ дляАноним_1857
Я б не сказала
Не поверю никогда. Как человек, который в аренде уже скоро 20 лет.
іронічна антитеза• 21 ноября в 17:45
Ответ дляДокладальниця
За скільки років! окупиться? Коли почнеться прибуток?
Аноним_1857• 21 ноября в 17:52
Ответ дляЕкатерина27
Дивіться, я в цій справі не так давно - 8 років. Маю обʼєкти як в Києві так і на заході України.
Роблю висновки базуючись виключно на власному досвіді.
Якщо вдало вибрана локація і сегмент, то ремонт і наповнення окуповуються за 2,5 роки ну максимум 3 роки.
Про що шкодую, так про те, що пізно прийшла до цієї справи)
Ех, як би хоч років 12 тому…
Вважаю ліквідну нерухомість гарним і перспективним напрямком як для оренди так і для продажу
Атланта• 21 ноября в 18:01
Ответ дляЕкатерина27
Как вариант. просчитывала по примеру одного из ЖК. Получается окупаемость до 13 лет. А квартира в том же ЖК окупается за 17-18 лет. И забавляться с ремонтами и квартирантами не нужно.
Зяблик протестант• 21 ноября в 18:02
Складіть в торбу і передайте Міндічу
Аноним_1857• 21 ноября в 18:12
Ответ дляАтланта
По-перше, дуже складно купити в пристойному ЖК підземне парко-місце не маючи там квартири у власності (знаю це точно)
По-друге, якщо це не центр, де не має яблоку впасти, то багато хто і не хоче витрачатись на оренду паркомісця.
Приклад - гарний ЖК в Києві, Соломянський р-н. Ціна у забудовника на паркомісце була 25000$ Зараз там можна його орендувати за 6000-7000грн (140$-170$)тобто при великій вдачі, що будуть постійно бажаючі окупність 13 років (знаю, що зараз там повно пропозицій по паркомісцям)
Ціна на оренду квартири в цьому ЖК 1000$ за однушку, вартість її у забудовника плюс ремонт і інші витрати - 75 000$, 7-8 років окупиться повністю
Екатерина27• 21 ноября в 18:17
Ответ дляАтланта
Вот именно. Вы не паритесь за «залили соседа снизу», за сломанную технику/ сантехнику, не покупаете условную кофемашину…
Все питаю зарання• 21 ноября в 18:18
Ответ дляВорожу на каві
Квартиру в західній або центральній 1к в новобудові без ремонту
И что с ней делать ?
На ремонт еще 3года собирать ?
Екатерина27• 21 ноября в 18:19
Ответ дляАноним_1857
Ех, як би хоч років 12 тому…
Согласна с вами. 2,5-3 это нормальный срок для отбить ремонт. А там уже и новый ремонт подоспевает)))) с паркингом эти проблемы вам не страшны
Атланта• 21 ноября в 18:20
Ответ дляАноним_1857
О каком ЖК в Соломенский районе вы пишете, подскажите пожалуйста.
Екатерина27• 21 ноября в 18:20
Ответ дляАноним_1857
А если нет 75$, а есть 30$?
Болтушка Му• 21 ноября в 18:20
Ответ дляЕкатерина27
Сори за делитантский вопрос) За паркоместо берут коммунальные?
Аноним_1857• 21 ноября в 18:22
Ответ дляЕкатерина27
Ось нещодавно перефарбували стіни і замінили стільницю на кухні в квартирі, що 6 років в оренді, плюс невеликий хоумстейджинг.
Витрати на це все 12000 грн.
Хіба це багато?)))
І все)
Ціна її така ж висока і конкурентна))
Аноним_1857• 21 ноября в 18:23
Ответ дляЕкатерина27
А если нет 75$, а есть 30$?
Я вище писала відповідь на це питання
Атланта• 21 ноября в 18:23
Ответ дляБолтушка Му
Да.