Пез Году Неделя• 22 ноября в 10:35

Вітрянка? Алергія? Чи коксакі?

У сина ввечері зʼявились прищики на ніжках та на животику, що це може бути? Може у ваших діток було щось подібне?
ЭмчЭндЭм• 22 ноября в 10:40
Ветрянка
Бегущаяпо• 22 ноября в 10:40
если я правильно вижу, то на 3 и 4 фото уже вода в прыщике есчть, значит, ветрянка
Мати тріля• 22 ноября в 10:41
Схоже на вітрянку
П´яна вишня• 22 ноября в 10:42
Вітрянка ймовірніше ніж Коксакі, бо є рідина в прищику. На алергію не схоже взагалі.
Чавонадо• 22 ноября в 10:41
Ветрянка скорее всего. Коксаки только на долонях и пятках, еще во рту может быть.
Такой пупс маленький, пусть выздоравливает 🥺
Кавуся• 22 ноября в 10:43
Ветрянка. Коксаки не так выглядит и в тех местах не бывает.
ФрекенБок• 22 ноября в 10:44
Ветрянка. По крайней мере очень похоже.
Болтушка Му• 22 ноября в 10:44
А мне похоже на стафилококк, особенно если воспаление гнойное. Ветрянка не дает такого воспаления по краям. Хотя по фото так сложно понять.
ЭмчЭндЭм• 22 ноября в 10:45
Ответ дляБолтушка Му
Один в один у дочки были прыщики.
Болтушка Му• 22 ноября в 10:46
Ответ дляЭмчЭндЭм
Один в один у дочки были прыщики.
У моих явно видно было что водянистые.
А вот когда у младшей был стафилококк, то больше было похоже как на фото автора.
Спілий баклажан• 22 ноября в 10:46
Автор проще всего отвести ребёнка к врачу и на гадать , что это такое.
Анонимус Я• 22 ноября в 10:56
Автор, лучше на консультацию к доктору
Печальки.нет• 22 ноября в 10:58
Коксакі дає високу температуру.
Злюсь до кипіння• 22 ноября в 11:45
Ответ дляЧавонадо
Нууу, коксакі буває далеко не тільки на долонях і ступнях, залежить від імунітету. Мій син примудрився перехворіти вдруге в 13 років. Висип був по всьому тілу, найдовше сходив на обличчі. Проте починався з болю в горлі і висипка розповсюджувалась саме з рук і ніг.

Щодо фото автора, згодна, висип схожий більше на вітрянку
Чавонадо• 22 ноября в 11:46
Ответ дляЗлюсь до кипіння

Я видела только на ладонях и пятках
Злюсь до кипіння• 22 ноября в 11:54
Ответ дляЧавонадо
Я видела только на ладонях и пятках
Ви лікар-інфекціоніст?
Долоні і ступні - це найчастіша локалізація Коксакі, але можуть бути і інші частини тіла.
Проте на тулуб ці прищі ’доповзуть’, коли спочатку обсипле долоні і ступні, потім кінцівки. Висип ніби пересувається від кінцівок до тулуба. Прищі не з´являються хаотично і одночасно на різних частинах тіла.