Тишком нишком• 22 ноября в 14:36
Алергія на холод чи на цукерки Рошен?
Була на вулиці, як і завжди довгий час. Коли вже їхала додому, заходячи в транспорт, з´їла карамельний цукерок Рошен, а потім ще один перед виходом з транспорту, і доходячи додому, відчула якесь утворення на щоці. Воно зникло через деякий час, але щоки ще посверблюють.
Ці цукерки я нещодавно вперше спробувала, їла і напередодні небагато. Тобто протягом тижня десь по 2 їла.
А на холоді я постійно буваю, довго гуляю.
Тишком нишком
• 22 ноября в 14:40
Ответ дляФантазерша
Ну не ешьте цукерки.
Откуда мы знаем что там у вас
Цукерки точно не буду, хоча мені вони подобалися. Я ще вчора докупила їх...
Фантазерша• 22 ноября в 14:40
Ответ дляТишком нишком
Молодец
из желе я• 22 ноября в 14:43
Ви вважаєте, що цукерки на стільки були алергені, що при вході в транспорт ви їх зʼїли, а при виході вони вже переправились в кішкивнику, потрапили в кров і викликали алергічну реакцію?
Тишком нишком
• 22 ноября в 14:46
Ответ дляиз желе я
Це карамель, їх треба смоктати, вони були тривалий час в ротовій порожнині і повністю там розчинилися.
Стріляний птах• 22 ноября в 14:52
А что за конфеты, попробую не будет ли у меня никаких новообразований
БоВжеВільна• 22 ноября в 14:52
Ответ дляТишком нишком
Ви ще дивніша, ніж здалося на початку теми
Тишком нишком
• 22 ноября в 15:05
Ответ дляСтріляний птах
Я їх їла протягом тижня.
Но я ще поки думаю, що це було... Просто відчула припухлість і скоро помчала додому дивитися що там таке.
Стефанія• 22 ноября в 15:05
Ответ дляТишком нишком
Я їх їла протягом тижня.
Я такие люблю. С ними нельзя в транспорт заходить или что?))
Гладиолус• 22 ноября в 15:06
Ответ дляиз желе я
У сестри алергія на гірчицю. З´їла хотдог, сіла в маршрутку, через 5 хв вже прямо з маршрутки викликали швидку, бо стала задихатись. Це був старт, до того реакцій на гірчицю не було.
Це алерген, і реакція може бути майже миттєва.
Стефанія• 22 ноября в 15:06
Ответ дляСтріляний птах
Может от них сиськи растут)
Стріляний птах• 22 ноября в 15:07
Ответ дляТишком нишком
Я їх їла протягом тижня.
Это обычные карамельные конфеты, причём конкретно такие гораздо более безопасны чем та же их кислица или шипучка. Такой же сахар, краситель и пищевой ароматизатор, вряд ли на них могла быть реакция
Тишком нишком
• 22 ноября в 15:07
Ответ дляБоВжеВільна
Мені здається, ви просто необізнана в тому, що саме в ротовій порожнині відбувається найшвидше всмоктування.
Тишком нишком
• 22 ноября в 15:12
Ответ дляСтефанія
Мені також подобалися, навіть докупила. Но після такої реакції - боюся їх, хоч ще і думаю, що спровокувало...
БоВжеВільна• 22 ноября в 15:21
Ответ дляТишком нишком
Щодо ротової порожнини, там точно карамелька від рошен була?
Тишком нишком
• 22 ноября в 15:25
Ответ дляБоВжеВільна
Точно. До цього пару годин нічого не їла.
БоВжеВільна• 22 ноября в 15:26
Ответ дляТишком нишком
сказочное_Бали• 22 ноября в 15:32
Ну, в США заборонили червону є-шку барвник. А у нас з цим (контролем) трохи гірше.. може на барвник реакція
Тишком нишком
• 22 ноября в 15:35
Ответ длясказочное_Бали
Дякую вам, що допомагаєте мені з´ясувати причину
Зараз буду читати статтю.
Я, до речі, купувала лише вишневі і лимонні цукерки.