СирОжино пирОжино• 23 ноября в 12:11
Ура!!!! Меловин выходит замуж!
❗️Військовослужбовець ЗСУ зробив пропозицію співаку MELOVIN
Артист відповів згодою та опублікував допис, у якому наголосив, що ЛГБТ-люди є частиною українського суспільства, зокрема серед них є військові та захисники країни.
СирОжино пирОжино
• 23 ноября в 12:12
Фотки предложения с букетом и целовашек есть в тг каналах
Мастер Класс• 23 ноября в 12:12
Это именно те новости на которые мы заслужили, прям счастье да какое
СирОжино пирОжино
• 23 ноября в 12:16
Ответ дляМастер Класс
Удалено администрацией...
СирОжино пирОжино
• 23 ноября в 12:14
Ответ дляVIKYSIA
Мої вітання двом закоханим
Заднеприводные вам благодарны
ЯкаКраля• 23 ноября в 12:15
Просто Фіфа• 23 ноября в 12:16
Ответ дляЯкаКраля
Що відбувається зі світом?
І всі це підтримують...жесть просто
А чем они вам лично мешают?
ЗновЗдоров• 23 ноября в 12:17
В усіх телеграм каналах пишуть... чи й,не подія. Я й незнала хто такий цей Меловін, подивилась щойно - звичайна депресивна попса.
Міс Всесвіт• 23 ноября в 12:17
Ответ дляЯкаКраля
Що відбувається зі світом?
І всі це підтримують...жесть просто
Выглядит немного как пляски на костях . Вся эта показуха
Не прохожу мимо• 23 ноября в 12:17
Ответ дляСирОжино пирОжино
Удалено администрацией...
Очко в окопе подмерзает, не те ощущения
Смайлик• 23 ноября в 12:17
Ответ дляЯкаКраля
Що відбувається зі світом?
І всі це підтримують...жесть просто
Як на ваше життя впливає хто з ким спить? Дві прекрасних людини, це їхній вибір
СирОжино пирОжино
• 23 ноября в 12:18
Ответ дляЯкаКраля
Що відбувається зі світом?
І всі це підтримують...жесть просто
Удалено администрацией...
ЯкаКраля• 23 ноября в 12:18
Ответ дляСмайлик
Впливає на життя кожного.
Перше - я не хочу це бачити.
Друге - чим більша пропаганда - тим більше вірогідність, що мій син прокинеться таким же. Мені це не потрібно
Перше - я не хочу це бачити.
Смайлик• 23 ноября в 12:19
Ответ дляСирОжино пирОжино
Удалено администрацией...
- ну візьміть і подивіться ’що за вояка’. Парамедик, рятує життя хлопців, хірург
СирОжино пирОжино
• 23 ноября в 12:19
Ответ дляПросто Фіфа
А чем они вам лично мешают?
Удалено администрацией...
Розбещена цяточка• 23 ноября в 12:19
Ответ дляМастер Класс
Ага. Особенно, на фоне надвигающегося пиз...ца.
СирОжино пирОжино
• 23 ноября в 12:20
Ответ дляСмайлик
Он тоже лижется для показухи в центре Киева ?
Смайлик• 23 ноября в 12:21
Ответ дляСирОжино пирОжино
Це і є партнер Меловіна.
СирОжино пирОжино
• 23 ноября в 12:23
Ответ дляСмайлик
Це і є партнер Меловіна.
Ой, не признала 😂
Инстаграмный вояка, кто реально на фронте, инсту не ведут, барбершопные воиска
ВсеПроВсехЗнаю• 23 ноября в 12:23
Ответ дляЯкаКраля
Впливає на життя кожного.
Перше - я не хочу це бачити.
А ваш ваш сын увидит геев в новостях и захочет также? Ну сочувствую, что сказать. Если на него так легко повлиять. И геями рождаются если что. А не захотел и стал
Прилипало• 23 ноября в 12:24
Як же це все задовбало, особливо на тлі війни. Відчуття, що людство вироджується і фізично, і духовно.
СирОжино пирОжино
• 23 ноября в 12:25
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Брехня, дети очень внушаемы и ведутся на моду, поэтому и на пропаганду гомосятины могут повестись, психика подростков это гормональные дикие качели
ВсеПроВсехЗнаю• 23 ноября в 12:27
Боже, сколько тут гомофобок, ужас просто. Лучше б боролись так с чем-то другим. Вас так волнуют чужие отношения, собой лучше б занялись.
ЯкаКраля• 23 ноября в 12:26
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Не завжди ними народжуються. Багато хто підставляє свій зад під іншого партнера, бо з ним це вигідно (гроші), або ще щось. І люди ж нічого не скажуть, це норма і кльовий хайп для блогерства.
Тепер любий чувак може звабити іншого
ЯкаКраля• 23 ноября в 12:26
Ответ дляСирОжино пирОжино
Згодна на всі 💯
ОливьЕЖечка• 23 ноября в 12:26
До одностатевих пар відношусь нормально.
Більше турбують під@р@си, типу Міндіч і Ко, які державні гроші крадуть мільйонами під час війни.
А хто з ким спить- то їхня справа
Прилипало• 23 ноября в 12:27
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ні, дуже часто в пару до геїв (пас) потрапляють гетеросексуали (актив) з різних обставин. Звісно не всі залишаються, але...