Вредняжка• 23 ноября в 16:45

тут колись ЗОЖний циліндричний хліб з атб радили

нагадайте
После шести ни-ни• 23 ноября в 16:48
Не знаю такого. В цилиндрических упаковках там обычно хлебцы разные зожные (и пенопластовые))). Есть в цилиндрических пачках, есть в прямоугольных.
Білка в колесі• 23 ноября в 16:48
хлібці ? чи саме хліб
автор Вредняжка • 23 ноября в 16:49
Ответ дляПосле шести ни-ни
ні, там нічо зожного в них. а саме хдіб м алими чи трикутниками чи кругами - при нарізці. тут хваили
автор Вредняжка • 23 ноября в 16:49
Ответ дляБілка в колесі
хлібці ? чи саме хліб
хліб!
Білка в колесі• 23 ноября в 16:50
Ответ дляВредняжка
хліб!
відкрийте сайт атб і шукайте
Не зацілована• 23 ноября в 16:50
Цей? Мені не сподобався
Чудовий каламбур• 23 ноября в 16:58
Самий найкращий хліб це віто грано з пророщеного зерна.
Або житній .
Перший кращий.
Другий підходить діабетикам.
Є з дешевих житній діабетичний, фото 3.
Але мені 1 самий кращий
Мудробаба• 23 ноября в 17:17
Жодного з вищевказаних в атб не бачила.
Раз одела не бу• 23 ноября в 17:25
Может фитнесс злак
Раз одела не бу• 23 ноября в 17:27
Только я в Сильпо его покупаю, пишет в АТб нет в наличии
когдадеЦкие• 23 ноября в 17:39
Зерновий Футршетний від Агробізнесу? Зараз трохи інша упаковка.
Мені здається їх Житній на заквасці та Духмяний більш ЗЖНі, над цей. Але смачний. Як, в принципі, весь їх асортимент хліба.
автор Вредняжка • 23 ноября в 19:46
Ответ дляЧудовий каламбур
Або житній .
Перший кращий.
Другий підходить діабетикам.
Є з дешевих житній діабетичний, фото 3.
Але мені 1 самий кращий
о, люблю діабетичний. схожий колись в кишені купувала півроку тому за 15грн. але давно не бачила. його в ат купуєте

грано мені чомусь засолоні чи надто смачні були що важко зупинитися.
автор Вредняжка • 23 ноября в 19:45
Ответ дляРаз одела не бу
дякую
автор Вредняжка • 23 ноября в 19:47
Ответ длякогдадеЦкие
може й він тут якось була тема з нарізаним шматком - я питала звідки сказали з атб, але не зберігла назву.
а цей де купуєте?
З царем в голові• 23 ноября в 19:49
А що ви маєте на увазі під зожним? І дріжджі, і цукор є у кожному з вище названих))
Чудовий каламбур• 23 ноября в 19:50
Ответ дляВредняжка

Житній діабетичний і зараз є в великій кишені. В інших маркетах ніде його не бачила.
Грано з пророщеного - оптимальний варіант. Бо низькокалорійний, і ділю його на 10 шматочків - 10 днів. Але купую нечасто.
когдадеЦкие• 23 ноября в 20:00
Ответ дляВредняжка
а цей де купуєте?
В АТБ. Він нарізаний. З насінням соняшника, льону, волоським горіхом, кунжутом.
Чудовий каламбур• 23 ноября в 21:06
Ответ дляЗ царем в голові
В моїх хлібах немає дріжджів і цукру також. А в одному з них взагалі немає навіть солі
З царем в голові• 23 ноября в 21:12
Ответ дляЧудовий каламбур
Я запитувала у автора.
Які хліб їсте ви, мені невідомо. І не цікаво)