Маргарита и Мастер• 24 ноября в 10:34
У кого є машинка пральна для трусів
Оце хочу. Мене зводить з розуму, що постійно нема куди приткнути труси. Наші, дитячі. Руками прати я не буду. Як думаєте, корисна річ буде? Може хтось уже купив?
Маргарита и Мастер
• 24 ноября в 10:43
Ответ дляЩебетушка
Висушіть і покладіть в короб для білизни.
Ви самі не розумієте, що ця машинка просто видимість бурної діяльності? Там просто на дні вертушка. освіжити - це максимум
От я це і питаю, альтернатива це чи ні. Я ж її не маю, і взагалі нпдавно узнала про таку
Губи до вух• 24 ноября в 10:43
я не перу нижню білизну лише разом зі взуттям або робою чоловіка. все інше - переться разом з труханами аж бігом. в чому проблема взагалі не розумію.
Анонім Завгосп• 24 ноября в 10:44
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ні, на 40 перу все. Інколи 60. Піжами не носимо, і піжами щоранку я щось не чула що перуть.
Ну стирать пижамы можно когда захочешь, я к тому, что снимаешь в чем спал и в грязное с утра, и уже стирка есть)
Маргарита и Мастер
• 24 ноября в 10:44
Ответ дляМerida
Я б уже не трусов с полотенцами боялась, а джинсов всяких. Непонятно где вы сидели, и кто там сидел своим задом до вас
Так а я ЩО боюся - як раз джинсів в комбанації з трусами
ДваДваВісім• 24 ноября в 10:44
Ответ дляМаргарита и Мастер
Така
Після цього, що я побачила в вашому ілюмінаторі, прати ви можете будь-де і будь-як
Губи до вух• 24 ноября в 10:45
дивно, що в людей є проблема назбирати прання) у мене прання раз в три дні по два рази на день.
Залізний занавіс• 24 ноября в 10:45
У меня тоже Вирпул, вертикальная загрузка, ставлю ежедневную стирку на 40 градусов, стирает 1 час: трусы, бюстгальтера, пижамы, майки, футболки, домашнюю одежду любую светлую. Если нужно погорячее отстирать, ставлю на 60 то же. А можно на 40 поставить режим хлопок, будет болтать на ускоренной стирке 1,5 часа. Отстирывает лучше.
Маргарита и Мастер
• 24 ноября в 10:45
Ответ дляЧижик Пижик
з футболками-піжамами, вони завжди є, на 40
постіль та рушники у мене тільки на 90
Да? Я чала що білизну (щотви назвали) на 90 треба. Але я не зовсім зрозуміла чому. 90 гр 4 години цикл. А білизна - без плям як правило, і чиста - ну на відміну від джинсів, які ти носиш в транспорті і тд
Пи Пи Пилюля• 24 ноября в 10:45
Ответ дляМаргарита и Мастер
Как вы стираете носки?
ДваДваВісім• 24 ноября в 10:46
Ответ дляТундиринда
Перу руками.
Маю 3 трусів і 2 бюста. Я що буду по одному в машині прати.
Маю три футболки, тоже 2 дні і в умивальнику руками швидку перу.Шкарпетки тоже.В пралці великі речі
Можна нескромне питання?
Ви труси носите одні добу?
Я_канеша_извиняюсь• 24 ноября в 10:46
Ответ дляМаргарита и Мастер
Така
Труси з одягом ви не перете, а от біле з кольоровим легко
хазяйка
Ух яка ж Я• 24 ноября в 10:46
Ответ дляМаргарита и Мастер
Блін. Як завжди. Що не спитаєш, будь що - починається хамство це. Вам нема що робити? Ну чесно
В чем хамство? В том,что мое мнение не совпадает с вашим? Есть у вас 50 евро лишние- берите!
Да, сейчас во всех машинках есть короткие( по- времени) циклы стирки..
Эта’дырбалка’ может рвать белье...( Опыт молодости)
Иииии,у вас жилье площадью-150-200 КВ и?- да, берите!
Запретить вам никто не пытался
Миловидна леді• 24 ноября в 10:46
Ответ дляМаргарита и Мастер
І дитина може запісяти, не встигне, і однжу з трусами прати не можу. А жменьку трусів крутити півтори години, пустий барабан..тнж так собі
Конечно, ещё купите отдельно машинку для носков, шапок, шарфов и перчаток
Ото загоны у людей )
ДваДваВісім• 24 ноября в 10:46
Ответ дляМаргарита и Мастер
А температура прання?
Ви розумієте, що якщо це «якісь труси», цеине означає що треба в холодній воді
20 і нижче
Маргарита и Мастер
• 24 ноября в 10:46
Ответ дляЩебетушка
А та машинка для трусів точно не полоще
Полоще
Вже написали(
Я це і питаю - чи це прання, чи так, тряпки після прибирання прополоскать
Вже написали(
Маргарита и Мастер
• 24 ноября в 10:47
Ответ дляГуби до вух
Ну насправді проблема є
Эскиз бесконечности• 24 ноября в 10:47
Ответ дляМаргарита и Мастер
Мимо
Да что ж мимо, если в самую точку)
КонФФетОшка• 24 ноября в 10:47
Ответ дляМаргарита и Мастер
З постільною білизною, рушниками
Я_канеша_извиняюсь• 24 ноября в 10:48
Ответ дляПи Пи Пилюля
Как вы стираете носки?
В автора мабуть для шкарпеток теж окрема машинка
Маргарита и Мастер
• 24 ноября в 10:48
Ответ дляГуби до вух
Але хтось не париться, я переконувати права не маю) почитайте просто, чи гінеколога при нагоді спитайте. Ну чи педіатра.
ДваДваВісім• 24 ноября в 10:53
Ответ дляМаргарита и Мастер
А температура прання?
Якісь труси ви можете після того відра з вертушкою варити і мультипічці, але кажуть треба додати чайну ложку доместоса.
Миловидна леді• 24 ноября в 10:49
Ответ дляМаргарита и Мастер
З якими? С носками? Штанами? Я не перу так.
Перу з постіллю і рушниками. Але буває таке, що цього немає, а трусів гора.
То нафига накапливать гору трусов ? Вы что полотенца, домашние футболки раз в год стираете ? С ними не судьба стирать имеющиеся трусы, обязательно гору накапливать ?
Губи до вух• 24 ноября в 10:49
Ответ дляМаргарита и Мастер
та перестаньте) ви сильно заморочена людина і занадто багато думаєте про труси))
Броніки для Моніки• 24 ноября в 10:49
Ответ дляНовопоштинская
На дачі нормально.
В вдома? Нафіга вам окрема додаткова фігня щоб прати труси?
На всіх пральних машинах зараз є чудова програма 15 хвилин.
Я навпаки труси перу 3 години 😄, щоб точно були чисті
Ух яка ж Я• 24 ноября в 10:49
Ответ дляМаргарита и Мастер
Автор,потратьте 50 евро разумно- посетите доктора.
Господи,запекалась на провокационно- тупые темы не реагировать...
Нет, влезла..
4 часа стирки Карл!!
Нет, влезла..
4 часа стирки Карл!!
Я_канеша_извиняюсь• 24 ноября в 10:49
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ходіть до адекватних лікарів. Де ви знаходите таких, як ви?
Маргарита и Мастер
• 24 ноября в 10:49
Ответ дляАнонім Завгосп
Ну Ви мене здивували…тобто я вірно зрозуміла - труси перети с чим хочеш, а зато піжами - щодня свіжі у Вас??? Ну просто ти ж помився, вдягнув чисту, поспав спокійно - ніде не шастав , не пітнів…і в стірку?😳😳😳
Файна цьоця• 24 ноября в 10:50
Ответ дляМаргарита и Мастер
Покупайте. Очевидно же, что для вас эта вещь будет нужной.
В моем городе, когда только дали свет (до этого его не было очень долго) и воду, то напор воды был очень слабый и машинка стиральная не запускалась. У нашей соседки была вот такая мини машинка. Она ее очень выручала. И отстирывает отлично.