Щедрик ведрик• 24 ноября в 22:54

На задній стінці піхви шарик твердий, всередині( дввчата Сос

Нащупала коли милась
Це може бути жировиком? Боюсь
ХуАнита• 25 ноября в 00:43
Ответ дляАсталависта бэйби
Підшивати матку потрібно буде, це опущення
А як це пов´язано?
ХуАнита• 25 ноября в 00:44
У мене теж є такий, схожий на прищ, я думаю теж можливо від швів
Я не чарівниця вам• 25 ноября в 01:12
Ответ дляЩедрик ведрик
А як це лікують? Кошмар(
Мазь мазала и все прошло через 3 дня без следа. Но оно у меня прям в первый день лопнуло после начала лечения
Teonaa• 25 ноября в 01:15
Ответ дляЩедрик ведрик
Десь 1 см від краю входу в піхву зліва
І діаметр того твердого шарика 1 см
Щось таке підшкірне
Я думала щойно виліз, а якщо місяць вже, то це щось капсульне таке.
автор Щедрик ведрик • 25 ноября в 01:15
Ответ дляTeonaa
Щось таке підшкірне
Отож
Teonaa• 25 ноября в 01:16
Ответ дляЯ не чарівниця вам
это не жировик, а бартолинит
Ні. Це не те. Бортолвніт місяць? Бартолініт це адский біль. Вплоть до високої температури. І по перше в іншому місці. Аине в піхві
Teonaa• 25 ноября в 01:17
Ответ дляЩедрик ведрик
Тобто вншими словами
Це прищ який не може вирватись?
Ні. Не прищ, і взагалі Ви бартолініт би не прощолкали місяць. Це не він
Элька-Карамелька• 25 ноября в 01:20
Ответ дляФФФФристайла
Бартолинит
так он болит- это 1) и 2)- через неделю должен вскрыться сам. А у автора что-то давно
автор Щедрик ведрик • 25 ноября в 01:24
Ответ дляЭлька-Карамелька
Це мабуть кіста чи жировик
Булькаю• 25 ноября в 02:59
Ответ дляЩедрик ведрик
Твердий
Не рухається
Это твёрдый шанкр
Кидстаффовна• 25 ноября в 12:42
Ответ дляЩедрик ведрик
А воно якось коли трогаєш то не приємно

Що ви робили щоб воно пройшло
Вони у вас яркого розміру? В мене було десь 1 см і пухле навколо, навіть здавалося,що опущення і молочниця і все одноразово, дуже некомфортно було. А потім пройшло. Нічого не робила. Як його там обробляти...
автор Щедрик ведрик • 25 ноября в 12:46
Ответ дляКидстаффовна
В мене по відчуттям неначе великий прищ, який не може прорвати і сидить шариком