Пишу, не читаю• 25 ноября в 13:50
Victoria´s Secret пижама фланель?
У кого есть, что оно по качеству? Нужно на подарок, а в руках не держала, в глаза не видела.
Чу Ча• 25 ноября в 13:56
Фланель не заказывала ещё себе, есть вот такая пижама. Качество отличное у ВС. Много белья от туда, носится долго. Заказывайте и не переживайте.
Треба підробіток• 25 ноября в 13:58
фланель тонкая, не такая, как в плотных рубашка, а как постельное шьют, носится хорошо, большемерит на размер
naxodki_youtube• 25 ноября в 14:08
відносно тонка, але хороша
не тягнеться
Мені цього року прям зайшли модальні їх піжами , тоненькі, приємні до тіла, багато раз прала і все прекрасно з ними
не тягнеться
Скажу вам так: залежить від року випуску різних моделей, бо в один рік якість більш-менш, в інший просто трешовий треш. Мало того, що може полиняти, то ще і сиплеться і вся постіль в тому говніщі з ворсинок.
До прикладу, чорний комплект нормальної якості, червоний - хєрня, поки ту постіль почистиш, то можна і на роботу спізнитись.
За складом вони однакові…
Джавеліна• 25 ноября в 17:42
Ответ дляnaxodki_youtube
відносно тонка, але хороша
не тягнеться
А вони в размер ідуть- ті що бавовна з модалом? Чи також треба на розмір менше брати?