Там-тарарам• 26 ноября 2025
нарешти показали лицо мамаши истерички любительницы диванов
Вона так ничого и не зрозумила
Результат:
вже голосів:
511 (74.27%)
за бабку
177 (25.73%)
за мамашу
Я в дамках• 27 ноября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
та хоч 100 раз))) хоча адекватним і на відео цієї бидломамки все видно. А мені, як проектанту, тим більше, оскільки це - типова серія будинків і я в курсі, що всі ті комірчини там - ідентичні
Мне хочется фактов,а не домыслов.
Апрель Ивановна• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ в дамках
Она сказала что у нее есть на чем сидеть и спать.
то чого пхалась людям на голови?
Білий Лосик• 27 ноября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
саме виправдовуєте і вибілюєте наглу бидлоту таким фарисейським чином. Бо в даній ситуації навіть двері і замок ніяким чином не перешкоджали бидлоті перебувати в укритті і користуватись його площею майже в 600 кв.м
бидлота в моєму житті - це люди, які вважають, що коли воно нічийне, то воно може стати їхнім без наслідків. Бо в них в голові немає зв’язки нічийне-спільне. І двері в коридорах теж ставить бидлота. І блокиратори на паркомісця перед будинками ставить бидлота. І вішає замки на кімнати в укритті теж бидлота
Бадабум• 27 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Штраф тільки судом може бути виписаний. Так шо, думаю буде великий нєжданчик. Тим більше нецензурної лайки, за яку виписали штраф від бабці особисто я не чула.
Хтось чув, як бабця матюкалась?
розкажіть це поліції
яка їх штампує по 5 тисяч на день, вони напевно не в курсі
Я супер-пупер• 27 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ще раз. Там повно кімнат, таких самих, тільки без диванів і дверей. Хай би обирала на свій смак. Чого до людей на дивани перлась?
Истеричке не дуло только там, где стояли диваны. Против которых она громко выступала на протяжении долгого времени. Как оказалось, когда скандал уже понесся как гавно по трубам.
Я абсолютно уверена, что ее, именно ее, не пускали посидеть в помещение с диванами только потому, что она уже там со своим черным ртом тупо примелькалась.
Потринділиця• 27 ноября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Выше у тебя трехлетка. Но всем пофиг. У нас никто не бегает. Есть порядки. Быдло не пускаем
укрытие частное, сделано своими силами.
в убежище в киеве ребенку 2 года, что б твоих детишек тож пинали
Я в дамках• 27 ноября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
то чого пхалась людям на голови?
Она хотела в комнату.
Она ж сказала что все остальное это продуваемые помещения.
Ну я съезжу таки гляну,что там и как.
Ради собственного интереса.
Ну я съезжу таки гляну,что там и как.
Ради собственного интереса.
Апрель Ивановна• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ в дамках
ТСН.ua розшукав та поспілкувався з жінкою, яка рятувалася від ракет з дитиною, а у відповідь почула послання йти до «чортової матері». Її звати Олександра, вона працює вчителькою, часто відповідально ставиться до сигналів повітряної тривоги і, відповідно, прямує з родиною до укриття.
«Ми давно ходимо до укриття і спостерігаємо, що є кімнати „для обраних“, які зачиняються. Це не є нормою, суперечить законодавству», — каже вона.
Жінка продовжує: «Крім того, ті особи закривають на ключ туалет. І сьогодні, і під час минулих атак є люди, які сплять у коридорі з дітьми в той час, коли інші сплять у лаунж-кімнатах по 3–4 людини. Насправді кімната може вмістити 15–20 людей. Таких кімнат зайняли три. Мотивують це тим, що облаштували власним коштом. Це неправда, щодо цього укриття був тендер. Тобто ці люди закривають кімнати і прекрасно почуваються. Сьогодні так сталося, що я побачила, як ця жінка на ім’я Тетяна відкрила двері та впустила своїх підопічних. Я попрохала її впустити і мене з дитиною, оскільки в коридорі було холодно. Вона відмовила, після чого я була змушена виходити на вулицю, щоб викликати поліцію — в укритті не було зв’язку. В той час ще не було відбою тривоги».
За словами Олександри, поліцейські приїхали дуже швидко та повідомили пенсіонерці, що її поведінка є неприпустимою.
«Наслідком стало те, що жінка погодилася відкривати двері для всіх і всі мають право туди зайти. Але водночас вона додала, що, мовляв, я буду сидіти на її дивані? Я не претендую на її диван, у мене є термокилим.
ти гляди, як почала юлити і вибілюватись, коли їй напхали всюди адекватні коментарів
Апрель Ивановна• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ в дамках
Мне хочется фактов,а не домыслов.
ну то підіть і переконайтесь, а мені досить побачити серію будинку і відео підвалу, котре оця притрушена сама ж демонструє
Я в дамках• 27 ноября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Где всюди.
Я читала разные соц.сети.
Там как раз некоторые считают,что можно что-то забрать себе,а другие считают что нельзя.
Я читала разные соц.сети.
Бадабум• 27 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Холодно? А чого ж дитина у тої притрушеної в легкій кофтинці була і без шапочки?
Як ви легко всіх обзиваєте, для мене тут притрушені такі як ви
Я в дамках• 27 ноября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Не сомневайтесь.
Подъеду и посмотрю.
Апрель Ивановна• 27 ноября 2025
Ответ дляБілий Лосик
та всі халявщики вважають бидлотою тих, хто їм не дозволяє халявою користуватись, я в курсі, можете мені це так наочно не демонструвати
Бадабум• 27 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ще раз для тих хто в танку - факт порушення - перешкоджання входу в одну з кімнат укриття
Я супер-пупер• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ в дамках
О! Новые подробности. Люди за свои деньги оборудовали там туалет, а ходить туда , конечно же, должна психически неуравновешенная учительница
Не государство, не город, которые пометили это место как официальное укрытие. А люди. НА СОБСТВЕННЫЕ ДЕНЬГИ,
Ишь ты - научились закрывать на ключ то, к чему она не имеет никакого отношения! Где это видано!
Не государство, не город, которые пометили это место как официальное укрытие. А люди. НА СОБСТВЕННЫЕ ДЕНЬГИ, Ишь ты - научились закрывать на ключ то, к чему она не имеет никакого отношения! Где это видано!
Жена миллионера• 27 ноября 2025
Ответ дляБілий Лосик
та в каких угодно условиях живите
бабка захватила комнату и повесила на нее замок, а этого по закону делать нельзя. У меня вообще нет укрытий, только сомнительный подвал в доме, где проходят трубы с кипятком. Я все тревоги сижу на 17 этаже и надеюсь выжить. Да, я отлично живу, вы правы
Так и у меня нет укрытий. У большинства их нет. Тогда почему вас волнует что где-то кто-то замок навесил в части укрытия, в которой те люди, что замок навесили, сами же и сидят во время тревоги? Не попкорн же они там продавать собирались, а сидеть. Это получается ’в укрытия не хожу, но меня волнует что кто-то, кто ходит, не поделился своей картонкой с какой-то хамкой’. Ой, нет, не просто не поделился, а навесил замок чтоб не украли и не заняли (бо могут же).
Янгол в камуфляжі• 27 ноября 2025
Ответ дляБілий Лосик
слушайте, я в шоке с того, что тут все пишут. Бабка УКРАЛА себе комнату в убежище! она могла там делать ремонт, не делать ремонт, устроить бордель, платный вход, дискотЭку, диваны - что угодно. Но это НЕЗАКОННО. Все, точка
Так она ж говорит, разрешение ЖЭКа было на эту дверь. Думаете, если б вокруг были нормальные люди, им бы эту дверь в принципе пришлось ставить?
И вот на видео говорят - поставим электронный замок. А до этого как укрытие закрывалось? Или всегда открытое было? Тут очень много нюансов, почему людям (а там не только эта бабка укрывается) пришлось закрывать комнату на замок
Мама Никитки-2• 27 ноября 2025
Ответ дляБілий Лосик
По перше у кого ВКРАЛА?
А по друге Крадіжка — злочин, що полягає у таємному викраденні чужого майна. Тобто 2 факти. Таємне заволодіння і власник майна.
Бадабум• 27 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Дрібне хуліганство — це умисні дії, що порушують громадський порядок, спокій громадян, які включають нецензурну лайку, образливе чіпляння до людей та інші дії, що виражають неповагу до суспільства.
Щоб дія була визнана дрібним хуліганством, вона має бути вчинена в громадському місці.
Як правник я чітко бачу, кому потрібно було виписати протокол. Підказую, це точно не бабка. Вчителька сама на себе зібрала матеріал. Для суду буде достатньо.
Ви хто правник?
вона відправила її до чортової матері і перешкоджала входу в одну з кімнат загального укриття. Ви напевно, прибираєте де сидять правники
Білий Лосик• 27 ноября 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
если бы у них было разрешение на эту дверь, то ее б не срезали
Білий Лосик• 27 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
По перше у кого ВКРАЛА?
у ГРОМАДИ
Там-тарарам
• 27 ноября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
то чого пхалась людям на голови?
бо у них лаунж зона и они чилят - сказала же в последнем видео а онко больные должны страдать
Мама Никитки-2• 27 ноября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Якщо це колишнє книгосховище, то там тільки коридор і купа таких кімнаток. Іншого не буде.
Білий Лосик• 27 ноября 2025
Ответ дляЖена миллионера
меня волнует общество, в котором я живу. И если это общество считает нормальными заграбастать себе что-то, чтоему не принадлежит, то меня это очень печалит и беспокоит
Бадабум• 27 ноября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
то чого пхалась людям на голови?
На які голови? Кімната розрахована на 15-20 людей, в там було 5-7.
Жена миллионера• 27 ноября 2025
Ответ дляБадабум
Проблема саме в перешкоджанні входу у кімнату. Ніхто не може розказувати у загальному сховищі куди ходити і де сідати. Це як у трамваї, хто перший прийшов той і сів на порожнє місце. У сховищі не має привілейованих кімнат та осіб. Але це не означає, що у вас там заберуть власний стілець.
Но даже в трамвае, один человек может зайти и занять два или три места, просто положив сумку на это место, для своей семьи, друзей или старичка с палочкой. Люди это делают иногда. И не дай бог, кто-то сядет на место, освобожденное специально для инвалида, вас там толпа сожрет. А так получается что пожилые люди уже сидели там, может ждали кого-то очень больного, а мамка пришла и начала командовать что её именно туда нужно посадить, несмотря на то, что вокруг полно свободного места - садись где хочешь. Это ж тоже не такая ситуация что она пришла и села, а её согнали с места. Это она пришла и почему-то начала командовать кому где сидеть.
Мама Никитки-2• 27 ноября 2025
Ответ дляБадабум
розкажіть це поліції
Нашо мені це комусь розказувати, справу розглядає суд
Чи ви не в курсі що виписаний протокол апріорі не підтверджене правопорушення і не підстава для сплати штрафу?
Бля. Якісь захистниці цієї при рушенню неадекватні. Причому всі без винятку
Бадабум• 27 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
По перше у кого ВКРАЛА?
Ми зрозуміли, який ви правник, з відром та тряпкою
Мама Никитки-2• 27 ноября 2025
Ответ дляБадабум
Можна статтю в кодексі на таке порушення? Я точно вигляну з танку, щоб ознайомитись
Мама Никитки-2• 27 ноября 2025
Ответ дляБілий Лосик
у ГРОМАДИ
Тобто сама в себе? Чи як? Чи громада то виключно та скандалістка?