Там-тарарам• 26 ноября 2025
нарешти показали лицо мамаши истерички любительницы диванов
Вона так ничого и не зрозумила
Результат:
вже голосів:
511 (74.27%)
за бабку
177 (25.73%)
за мамашу
Я в дамках• 27 ноября 2025
Ответ дляТримаю свічку
Я прощу вибачення, а що мамі потрібно було в ’самозахваченій’ кімнаті? Ну так по чесному. Що? Бо не захваченим там вдосталь. Її взгребло, що хтось нормально облаштувався? Ну то он тобі комірки, роби
Я вам ещё не отвечала?
Продуваемые помещения и коридор!
Женщина хотела в комнату ,где не дует!!
Продуваемые помещения и коридор!
Женщина хотела в комнату ,где не дует!!
Тримаю свічку• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ в дамках
Так она ж четко говорила,что таких комнат несколько,остальные это коридоры и продуваемые помещение
Ага. Твльки чомусь розділа дитину і себе, бо впарилась в тому коридорі 😂
Білий Лосик• 27 ноября 2025
Ответ дляТримаю свічку
та мені взагалі без різниці що їй там потрібно. Мене в цій історіі хвилює тільки те, як люди легко виправдовують свавілля і крадіжку прямо під іхнім носом
Тримаю свічку• 27 ноября 2025
Ответ дляБілий Лосик
Ааа, он воно що. Немає про що більше говорити.
Тримаю свічку• 27 ноября 2025
Ответ дляБілий Лосик
Крадіжку, вибачте, чого?
Бадабум• 27 ноября 2025
Ответ дляТримаю свічку
Це Вам треба глибше зануритись в юрисдикцію. Бо спочатку у Вас територія загального користування, а тепер Ви вже зібрались в приватну власність вриватись. Заходьте, будете осуджені за статтею 162 Кримінального кодексу України. Натомість, чекаю від Вас посилання на статтю, яку порушила ця бабця.
Про статтю вказано у штрафі, зверніться до бабки нехай вам копію надішле, а ви можете підтримати її матеріально сплативши штраф за неї
це ж вам болить
Мама Никитки-2• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ в дамках
ТСН.ua розшукав та поспілкувався з жінкою, яка рятувалася від ракет з дитиною, а у відповідь почула послання йти до «чортової матері». Її звати Олександра, вона працює вчителькою, часто відповідально ставиться до сигналів повітряної тривоги і, відповідно, прямує з родиною до укриття.
«Ми давно ходимо до укриття і спостерігаємо, що є кімнати „для обраних“, які зачиняються. Це не є нормою, суперечить законодавству», — каже вона.
Жінка продовжує: «Крім того, ті особи закривають на ключ туалет. І сьогодні, і під час минулих атак є люди, які сплять у коридорі з дітьми в той час, коли інші сплять у лаунж-кімнатах по 3–4 людини. Насправді кімната може вмістити 15–20 людей. Таких кімнат зайняли три. Мотивують це тим, що облаштували власним коштом. Це неправда, щодо цього укриття був тендер. Тобто ці люди закривають кімнати і прекрасно почуваються. Сьогодні так сталося, що я побачила, як ця жінка на ім’я Тетяна відкрила двері та впустила своїх підопічних. Я попрохала її впустити і мене з дитиною, оскільки в коридорі було холодно. Вона відмовила, після чого я була змушена виходити на вулицю, щоб викликати поліцію — в укритті не було зв’язку. В той час ще не було відбою тривоги».
За словами Олександри, поліцейські приїхали дуже швидко та повідомили пенсіонерці, що її поведінка є неприпустимою.
«Наслідком стало те, що жінка погодилася відкривати двері для всіх і всі мають право туди зайти. Але водночас вона додала, що, мовляв, я буду сидіти на її дивані? Я не претендую на її диван, у мене є термокилим.
Холодно? А чого ж дитина у тої притрушеної в легкій кофтинці була і без шапочки?
Жена миллионера• 27 ноября 2025
Ответ дляБілий Лосик
Мы не живём в настолько идеальных и чистых условиях, чтобы волноваться о чисто формальном вопросе вместо морального. А вот вы похоже живёте так хорошо, что оторваны от реальности, которой живут (выживают) все остальные. Хотя, законы должны улучшать жизнь общества, а не просто использоваться для наказания всех, кто на прЫнцЭссу криво посмотрел. А то так и до сжигания ведьм можно докатиться.
Мама Никитки-2• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ в дамках
С чего вы так решили,в интервью она четко говорит,у нее есть на чем сидеть/спать.
Но она хочет это делать в комнате а не в коридоре
Повно пустих кімнат там було. Навіть на відео цієї дамочки видно.
Бадабум• 27 ноября 2025
Ответ дляКидаю курити
та це зрозуіло, але чомусь жінка з дитиною хотіла саме на той диван, хоча там ще було багато таких же кімнат. Не було б дивану, вона б сиділа тихенько в іншій кімнаті. І хто їй заважав узяти з собою надувний матрас і лежати на ньому?
Справа в тому, що в загальному укритті ніхто не має привілеїв. Її не пустили в одну з кімнат укриття, перешкоджали входу до тієї кімнати. Це законно? Ні. Дії бабки законні? Ні. От і все
Білий Лосик• 27 ноября 2025
Ответ дляТримаю свічку
Крадіжку, вибачте, чого?
кімнати, яку бабка закрила на ключ і нікого туди не пускала. Це не її приватна власність, це самозахоплена територія
Мама Никитки-2• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ в дамках
Я вам ещё не отвечала?
Продуваемые помещения и коридор!
Женщина хотела в комнату ,где не дует!!
Продуваемые помещения и коридор!
Женщина хотела в комнату ,где не дует!!
Ще раз. Там повно кімнат, таких самих, тільки без диванів і дверей. Хай би обирала на свій смак. Чого до людей на дивани перлась?
Телефон Рубика• 27 ноября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
чому її яйцун-ухилянт не мобілізований?
У него жена - инвалид на голову
Апрель Ивановна• 27 ноября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
У него жена - инвалид на голову
думаєте, відстрочку оформив?
А я чомусь впевнена, що просто никається
Білий Лосик• 27 ноября 2025
Ответ дляЖена миллионера
та в каких угодно условиях живите
бабка захватила комнату и повесила на нее замок, а этого по закону делать нельзя. У меня вообще нет укрытий, только сомнительный подвал в доме, где проходят трубы с кипятком. Я все тревоги сижу на 17 этаже и надеюсь выжить. Да, я отлично живу, вы правы
Мама Никитки-2• 27 ноября 2025
Ответ дляБадабум
це ж вам болить
Дрібне хуліганство — це умисні дії, що порушують громадський порядок, спокій громадян, які включають нецензурну лайку, образливе чіпляння до людей та інші дії, що виражають неповагу до суспільства.
Щоб дія була визнана дрібним хуліганством, вона має бути вчинена в громадському місці.
Як правник я чітко бачу, кому потрібно було виписати протокол. Підказую, це точно не бабка. Вчителька сама на себе зібрала матеріал. Для суду буде достатньо.
Апрель Ивановна• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ в дамках
Я вам ещё не отвечала?
Продуваемые помещения и коридор!
Женщина хотела в комнату ,где не дует!!
Продуваемые помещения и коридор!
Женщина хотела в комнату ,где не дует!!
там повно таких самих комірчин, тільки треба напружити свою сраку і притягти диван, як ті старші жіночки-сусіди
Апрель Ивановна• 27 ноября 2025
Ответ дляБілий Лосик
ну, Ви ж он з яким завзяттям виправдовуєте бидлоту
Бадабум• 27 ноября 2025
Ответ дляКидаю курити
Проблема саме в перешкоджанні входу у кімнату. Ніхто не може розказувати у загальному сховищі куди ходити і де сідати. Це як у трамваї, хто перший прийшов той і сів на порожнє місце. У сховищі не має привілейованих кімнат та осіб. Але це не означає, що у вас там заберуть власний стілець.
Білий Лосик• 27 ноября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
це кого я виправдовую?? все, що я роблю - це засуджую бабку і її двері на замку. І всіх, хто підтримує право на самовільне захопленні ’вільних’ кімнат
Мама Никитки-2• 27 ноября 2025
Ответ дляБадабум
Еммм. У вас перша частина допису суперечить другій.
Янгол в камуфляжі• 27 ноября 2025
Ответ дляБілий Лосик
А надо, чтоб бабка сделала все для всех, да? «Чтоб никто не ушел обиженным»?
Ну или сидела б в такой же комнатушке, как там в видео показывали, на нарах двухэтажных, потому что это все, что ей предложило государство. Зато все по-честному, по закону
Я в дамках• 27 ноября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Вы знаете специально поеду на выходных и посмотрю.
Запощу фото с укрытия.
Договорились?
Запощу фото с укрытия.
Договорились?
Я супер-пупер• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ в дамках
Я вам ещё не отвечала?
Продуваемые помещения и коридор!
Женщина хотела в комнату ,где не дует!!
Продуваемые помещения и коридор!
Женщина хотела в комнату ,где не дует!!
А вы уже в курсе, что продуваемая всеми ветрами мадонна с младенцем методично ГОД жаловалась на людей, которые приносили в укрытие мебель.
А потом ВНЕЗАПНО ей именно на этих диванах жизненно необходимо было лечь, чтобы укрыться от сквозняков
Апрель Ивановна• 27 ноября 2025
Ответ дляБілий Лосик
саме виправдовуєте і вибілюєте наглу бидлоту таким фарисейським чином. Бо в даній ситуації навіть двері і замок ніяким чином не перешкоджали бидлоті перебувати в укритті і користуватись його площею майже в 600 кв.м
Я в дамках• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Она сказала что у нее есть на чем сидеть и спать.
Білий Лосик• 27 ноября 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
слушайте, я в шоке с того, что тут все пишут. Бабка УКРАЛА себе комнату в убежище! она могла там делать ремонт, не делать ремонт, устроить бордель, платный вход, дискотЭку, диваны - что угодно. Но это НЕЗАКОННО. Все, точка
Апрель Ивановна• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ в дамках
Запощу фото с укрытия.
Договорились?
Запощу фото с укрытия.
Договорились?
та хоч 100 раз))) хоча адекватним і на відео цієї бидломамки все видно. А мені, як проектанту, тим більше, оскільки це - типова серія будинків і я в курсі, що всі ті комірчини там - ідентичні
Апрель Ивановна• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
... а розділа дитину і себе мало не до трусів - то це вона так грілась просто від продувань і сквозняків
Бадабум• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ в дамках
Приємно зустріти адекватну людину. Тут ніхто не вважає за провину захват кімнати у загальному сховищі. Тут всі кричать за захват дивану бабки