Кусман Сиру• 26 ноября в 14:02
У кого є діти з ОРП?
Як ви витримуєте?в мене вже опускаються руки,зараз майже до драки дійшло,втомилась
Блакитна устриця• 26 ноября в 14:10
Раніше для таких дітей були інтернати, спеціалізовані навчальні заклади. Зрозуміло, що там не дуже добре було. Але зараз і дитині погано, і для батьків ніяких варіантів відпочити
Кусман Сиру
• 26 ноября в 14:11
Ответ дляMs. Искренность
Как расшифровывается орп?
Оппозіційний розлад?
Опозиційний розлад поведінки
Ms. Искренность• 26 ноября в 14:11
Ответ дляКусман Сиру
Опозиційний розлад поведінки
А скільки років дитині?
Кусман Сиру
• 26 ноября в 14:12
Ответ дляБлакитна устриця
Саме цікаве,що батько,вважає що це,я придумала і навіть до психолога ходити не варто
Блакитна устриця• 26 ноября в 14:14
Ответ дляКусман Сиру
Тримайтеся. Це дуже важко. Не всі батьки готові визнати, що дитина хвора або неповноцінна
Блакитна устриця• 26 ноября в 14:16
Ответ дляКусман Сиру
А це давно зʼявилося, хто встановив діагноз? Можливо це варіант підліткового періоду і не все так погано?
А у нас макарошки• 26 ноября в 14:31
А варианта, что это становление личности, отстаивание своих границ, нету?) может быть маме нужно к психологу, как минимум?
Та никада в жизни• 26 ноября в 14:34
Ответ дляКусман Сиру
А хто поставив діагноз?
из_под_тишка• 26 ноября в 14:38
О боже мой, у моего старшего ребёнка было такое, как по мне оно зародилось где то в младенчестве. очень изнуряющая вещь, я вообще не понимала как и зачем люди решаются на второго ребенка. у моего не было такого диагноза, и я не понимала что именно происходит.
ну ничего пережили как то. уже в институте и на работе.
из_под_тишка• 26 ноября в 14:39
Ответ дляБлакитна устриця
а чем он неполноценный?
Кусман Сиру
• 26 ноября в 14:39
Ответ дляБлакитна устриця
Психіатр встановив,рік тому
из_под_тишка• 26 ноября в 14:39
Ответ дляА у нас макарошки
нет, это другая вещь. вы путаете теплое с мягким.
Кусман Сиру
• 26 ноября в 14:40
Ответ дляиз_под_тишка
Перерос?
Кусман Сиру
• 26 ноября в 14:42
Ответ дляА у нас макарошки
Я тоже так думала сначала,сама тоже хожу,чтобы понимать как общаться,но это все очень сложно,вот и у меня срывы происходят
Кусман Сиру
• 26 ноября в 14:44
Ответ дляMs. Искренность
А как он в детских коллективах ведёт себя?
Нормально,бывают мелкие конфликты,но это как у всех,ничего особенного,общительный,коммуникабельный,друзья есть
Ms. Искренность• 26 ноября в 14:47
Ответ дляКусман Сиру
Только на вас такая реакция?
Кусман Сиру
• 26 ноября в 14:48
Ответ дляMs. Искренность
Только на вас такая реакция?
На меня,на учителей периодически
Залатавая• 26 ноября в 15:56
Ответ дляКусман Сиру
А яка причина цього розладу?
Залатавая• 26 ноября в 15:57
Ответ дляБлакитна устриця
Це суспільство у нас неповноцінності, яке так мислить
Залатавая• 26 ноября в 16:00
Ответ дляКусман Сиру
На меня,на учителей периодически
Якщо немає якихось нейровідмінностей то і не факт що діагноз правильний, може просто не можете налагодити контакт з дитиною
из_под_тишка• 26 ноября в 16:25
Ответ дляКусман Сиру
Перерос?
скорее да, не полностью конечно. скорее я стала от него в дистанции что ли.
Кусман Сиру
• 26 ноября в 16:41
Ответ дляЗалатавая
А яка причина цього розладу?
Там багато причин,в сукупності
Кусман Сиру
• 26 ноября в 16:43
Ответ дляЗалатавая
А в чому вони можуть полягати?як це мені визначити?на обстеження треба?психіатр тільки психолога сказав і все
Залатавая• 26 ноября в 17:21
Ответ дляКусман Сиру
Може бути аутичний спектр, можуть бути зміни у мозку, епі активність. Мрт може показати. У мене дитина дуже дивно себе проводила при епі активності і це була не її провина.