Шикаю і викаю• Изменено 27 ноября 2025
Как выжить на пенсию в 4200 ??
Работала всю жизнь, имею высшее образование. И теперь живу на такие копейки. Чтобы свести концы с концами стараюсь торговать с огорода и перепродавать товары, что учитывая низкую покупательскую способность даёт возможность заработать только на хлеб с солью. Моя тема не первая, многие выходят на пенсию и удивляются тем крохам что дают. Пенсионеры этому государству не нужны. Что мужчин, что стариков преступная власть старается поскорее отправить в землю.
Ашотакоя• 27 ноября 2025
Ох автор....у меня перед войной муж умер от короновируса. Тогда на лечение и похороны тысяч 5 долларов ушло((( у меня осталось 2 детей подростков. Пенсию им назначили 4700грн на двоих.... 4700 грн 2м подросткам это только на хлеб на месяц и может на вермишель((( все.....
Неробименінерви• 27 ноября 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Накопичувати, шукати більш оплачувану роботу. Я, наприклад, знаю, що пенсії у мене не буде, тому підготувалась, якщо можно так сказати . Працювала, брала підробіток, шукала варіанти, а не сиділа і нила.
Та скільки ж це треба працювати і заробляти, щоб відкласти таку суму, якої б вистачило мінімум на 10 років пенсійного життя? Якщо розраховувати жити на 10 тисяч в місяць, то треба 1,2 млн грн заробити і відкласти.
Викликаю на дебати• 27 ноября 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
85 євро немало, при майже європейських цінах?
На одну людину - ні. Коли ше й не платить за комунальні.
І має власне житло
Домовенок Кузя• 27 ноября 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
І має власне житло
Це критично мало і на одну людину, навіть при субсидії та наявності власного житла.
Викликаю на дебати• 27 ноября 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Не видумуйте. Це супер
Щебетуха• 27 ноября 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Перестаньте вже стонати. 4200 на одну людину- немало. Плюс субсидії
Нафіг ця тема
А те що кожному пенсіонеру ще крім їжі і ліки потрібні Ви враховуєте?
Викликаю на дебати• 27 ноября 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Бо при зйомі житла і без субсидій ми працюємо лише на аренду житла. Що в Україні шо за кордоном
Щебетуха• 27 ноября 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Не видумуйте. Це супер
Супер не мати змоги нормально харчуватись?При доході 4200 скільки на їжу можна виділити?
Домовенок Кузя• 27 ноября 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Так. І то без сарказму
Вам б таку суму виділити на місяць. Хотілося б подивитися.
Викликаю на дебати• 27 ноября 2025
Ответ дляЩебетуха
То десь 25 кг свинини на одну людину. Чи 60 кілограм окорочків....
Мало?
Викликаю на дебати• 27 ноября 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
На мене одну?
На жрачку?
Я б обісралася
На жрачку?
Я б обісралася
Домовенок Кузя• 27 ноября 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
На мене одну?
На жрачку?
Я б обісралася
На жрачку?
Я б обісралася
Навіть тільки на продукти це всього 140 гривень на день, мовчу про інші витрати.
Щебетуха• 27 ноября 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Мало?
Відмінусуйте обов´язковий платіж по комуналці, зв´язок, ліки, шампунь і мило, зубна паста і туалетний папір, пральний порошок і миюче для посуду, одяг і взуття хоча б з секонду. Багато на їжу зостанеться?
ничевока• 27 ноября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
И замечательно. Человек выучился, отработал, платил налоги с прокуроской зарплаты и вышел на пенсию
Вы платили налоги с зарплаты прокурора?
Или вы тоже с высшим, как и автор? Хочется и налоги не платить, и пенсию побольше?
Вы платили налоги с зарплаты прокурора?
Хм. А звідкіль гроші взялись прокурору на зарплати то? Вася заробив, який реальний продукт виробляв, а тепер жебрає? Задовбали вже зі своїми ’зарплатами’. Пенсія, яку зрештою нарахують, буде зароблятись народженими зараз дітьми, і залежати від економічної поточної ситуації, а не ’ була відрахована з зарплати’.
Мааарковная• 27 ноября 2025
Ответ дляЩебетуха
Достаточно можно. Мясо молочка - на одного - достаточно
Мааарковная• 27 ноября 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Зажрались
Мааарковная• 27 ноября 2025
Ответ дляЩебетуха
У пенсионеорв - субсидия
Щебетуха• 27 ноября 2025
Ответ дляМааарковная
При 4200 на все про все даже 100 грн в день на еду выделить проблематично. А какое мясо молочка даже на 100 грн в день. Литр кефира 60 грн, батон небольшой самый дешевый 20. Уже 80 грн. Пусть это ужин на два дня. По 40 грн. На 60 грн надо позавтракать и пообедать. Какое мясо впишется в эти суммы? Хорошо если на кости куриные хватит, чтоб на них суп варить. И на овощи с крупой.
Щебетуха• 27 ноября 2025
Ответ дляМааарковная
У пенсионеорв - субсидия
Обов´язковий платіж є у всіх. Субсидія не 100 відсотків покриває. І на все інше нема субсидії.
Вмію заміряти найкраще• 27 ноября 2025
Ответ дляПишу з калідору
а пачему парашенко хоть по 5 тыс гр не кинет на карты пенсионерам?ведь от путина через орбана миллионы дол получает и это зафиксировано
так нам допомоги оно куча мілліардів прийшла.. то , можливо,зробити аудит допомоги, що б знайти можливість своїм пенсіонерам добавить якусь копійку?
Вмію заміряти найкраще• 27 ноября 2025
Ответ дляЩебетуха
а ще б хоч якісь дешманські ліки,бо пожилі люди майже всі з букетом хроніки..((.
Щебетуха• 27 ноября 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ліки є в моєму списку. Вони необхідні всім. Здорових пенсіонерів може один на тисячу. Ще до пенсії у більшості вже купа хроніки, бо виживання у 90-х, погане харчування, відсутність відпочинку, стреси від війни все дає свій відбиток на здоров´я.