ТочноБудет• 27 ноября 2025
Ну раз говорит, что не собирается, значит точно что-то готовит
путин заявил, что план США из 28 пунктов может послужить основой для будущего мирного соглашения
📍Правда глава Кремля отметил, что юридически оформить такой договор невозможно, так как Владимир Зеленский якобы потерял свою легитимность.
📍путин добавил, что РФ никогда не собиралась нападать на Европу, но если они хотят, то можно закрепить это документально.
📍путин также заявил, что Россия готова воевать до тех пор, пока не погибнет последний украинец, как этого требуют “некоторые люди”. Крах украинского фронта, по его словам, неизбежен.
Забрала і не сказала• 27 ноября 2025
Ответ дляНепереможна
Собирайся на Беларусь пока батька не помер. Такие плюхи пропускаешь
Удалено администрацией...
Зайченя• 27 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Полягла за дурість Зеленського і компанії, їх хом´ячків на дивані.
Вам треба щоб загинуло ще більше людей? Щоб що? Кожен день ми тільки втрачаємо території і людей, руйнування і трупи. Ви як будете перемагати?
Ви оце пишете при здоровому глузді?
Та ж тут сидять рідні полеглих героїв . Ви хоча б щ поваги до них не писали отаку гидоту .
Все питаю зарання• 27 ноября 2025
Ответ дляНепереможна
Удалено администрацией...
Вот пускай бы и не быковал, и не начинал потужный лидор
Все питаю зарання• 27 ноября 2025
Ответ дляЗайченя
Удалено администрацией...
ЭкстрасенсиХаЯ• 27 ноября 2025
А че там с мирным планом? на 28 пунктов, говорят Ермак с Умеровым поехал и все порешал, из каждого позитивного утюга слышал что переговоры шли плохо, на грани срыва но Ермак перетер с Рубио и все одним махом порешал, Ура Товарисчи!!! Победа!!! Поднимем бокалы
Забрала і не сказала• 27 ноября 2025
Ответ дляЗайченя
Удалено администрацией...
Все питаю зарання• 27 ноября 2025
Ответ дляЗайченя
Як це де ?
А 🚀🚀🚀в Україну в перші дні війни звідки летіли ?
Як від цього постраждав білоруський народ?
Ви не зрозуміли про що вам писали?
Нічого б не летіло, якщо б потужний лідор був би у адекваті
Ви не зрозуміли про що вам писали?
ЗдесяЯ• 27 ноября 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Правильно Ванек сегодня написал: надо в первую очередь отписаться от всех каналов, которые транслируют каждый мало-мальский бред этих идиотов
Ваньок-маньок зараз багато пише. Бо мир, то відсутність бабла у їх потужного чату: збори, транші на медіа і т.д. Він буде воювати у медіа-просторі до останнього українця, як і наша влада, на жаль
Забрала і не сказала• 27 ноября 2025
Ответ дляЗайченя
Як це де ?
А чонгар для заходу рашистського війска хто майже своїми руками розмінував та постелив червоні коври? Що сталося потім з югом знають всі.
Зайченя• 27 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Удалено администрацией...
Ти що написала ?
У кого на дивані с…а горіла ?
Га ? У кого ?
В отих людей , що стали на захист і стримували оту кацапську орду ?
Я сподіваюся що це пише бот .
Бо якщо це реальний користувач з України то гріш ціна цьому всьому .
У кого на дивані с…а горіла ?
Га ? У кого ?
Я сподіваюся що це пише бот .
Непереможна• 27 ноября 2025
Ответ дляКаяспер
Удалено администрацией...
Зайченя• 27 ноября 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Удалено администрацией...
Голосувала за Порошенка і буду голосувати .
Так що мимо зі своїм зеленим другом
Зайченя• 27 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Ви не зрозуміли про що вам писали?
Я цього лідера на дух не переношу , але про яку адекватність йде мова ?
ЗдесяЯ• 27 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
открытым текстом сказал, что нужно менять правительство в Украине.
А тут він 100% правий. Якщо дипломати не можуть знайти рішення, гнати треба таких дипломатів до хазяїв, які їм диктують умови.
Забрала і не сказала• 27 ноября 2025
Ответ дляНепереможна
Удалено администрацией...
Ну хоть не к шашлыкам, как наш вождь.
Все питаю зарання• 27 ноября 2025
Ответ дляЗайченя
Ви оце пишете при здоровому глузді?
А що я не так написала?! Я нікого не відправляла гинути. Я розуміла, що воювати - це знищувати себе. З першого дня була за мирні перемовини. Але тепер мені дорікають смертю чиєюсь. А я там до чого? Хай відповідає той, хто на смерть відправляв, замість пошукати інші варіанти, і ті, які тут сиділи і верещали, що краще комусь ’померти на своїй землі стоячи, за правду’- поки вони на диванах сидять, або з простягнутою рукою біжать до Європи
Все питаю зарання• 27 ноября 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Было бы очень хорошо, если правда.
Зайченя• 27 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Удалено администрацией...
Все питаю зарання• 27 ноября 2025
Ответ дляЗайченя
Ти що написала ?
У кого на дивані с…а горіла ?
Га ? У кого ?
Я сподіваюся що це пише бот .
У кого на дивані с…а горіла ?
Га ? У кого ?
Я сподіваюся що це пише бот .
Удалено администрацией...
Все питаю зарання• 27 ноября 2025
Ответ дляЗайченя
Так що мимо зі своїм зеленим другом
Голосуй не голосуй все одно получиш...
Зайченя• 27 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Удалено администрацией...
закрий свого рота ,і йди чекай рашиків .
Як прийдуть , не дай ,Боже , ото заживеш .
Непереможна• 27 ноября 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Це ти про себе? Бо тільки кацапки радіють тому, чим більше українців загине. Та такі як ти . Вам чужа смерть особливий смак.
Про тебя и твою подружку. Такие как ты тут меряют мир с кацапами. И никто у тебя не воюет и не воевал. Поэтому ноешь тут
Зайченя• 27 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Голосуй не голосуй все одно получиш...
З таким насєлєнієм , на жаль , ви праві .
Все питаю зарання• 27 ноября 2025
Ответ дляЗайченя
Удалено администрацией...
То нащо ти мені пишеш, і звинувачуеш у своїх диких фантазіях?
Непереможна• 27 ноября 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Удалено администрацией...
Непереможна• 27 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Удалено администрацией...
Все питаю зарання• 27 ноября 2025
Ответ дляЗайченя
Я сюди нікого не кликала. Ні рашиків, ні європейців з їхніми химерними недолугими цінностями. Але за лінії на карті, які проспали інші, не хочу щоб гинули люди. Людське життя понад усе
Я не до тебе на кухню прийшла, щоб ти мені тут вказувала що мені робити і затикала рота. Читайте правду, яку ви гасили з першого дня повномасштабного. Читайте і їжте результати, яких ви прагнули
ЭкстрасенсиХаЯ• 27 ноября 2025
Тут нехрен спорить, как было ранее отмечено пукин и бубочка это две неразделимые дольки одной жопы под названием война, это аксиома и доказательств не требует, у них полностью совпадают интересы, беняфиты итд и действуют они одинаково, я считаю достаточно любого из них сковырнуть и война закончится
Все питаю зарання• 27 ноября 2025
Ответ дляНепереможна
Я сделаю все, чтобы у меня никто не воевал. С какой стати им гибнуть и калечиться? Чтобы кровавые крысы на диване и в кабинетах скандирующие лозунги, были довольны? Перебьётесь.
Все питаю зарання• 27 ноября 2025
Ответ дляНепереможна
Удалено администрацией...