ТочноБудет• 27 ноября 2025
Ну раз говорит, что не собирается, значит точно что-то готовит
путин заявил, что план США из 28 пунктов может послужить основой для будущего мирного соглашения
📍Правда глава Кремля отметил, что юридически оформить такой договор невозможно, так как Владимир Зеленский якобы потерял свою легитимность.
📍путин добавил, что РФ никогда не собиралась нападать на Европу, но если они хотят, то можно закрепить это документально.
📍путин также заявил, что Россия готова воевать до тех пор, пока не погибнет последний украинец, как этого требуют “некоторые люди”. Крах украинского фронта, по его словам, неизбежен.
Непереможна• 27 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Я сделаю все, чтобы у меня никто не воевал. С какой стати им гибнуть и калечиться? Чтобы кровавые крысы на диване и в кабинетах скандирующие лозунги, были довольны? Перебьётесь.
Отож ,тебе ли рот тут про мир открывать?! Ты ж наивная ждешь открытия границ. А хер их кто откроет, потому что мир на бумаге подпишут, а на деле дальше будут кацапы переть. И как там кто должен еще стоять, чтоб к твоим не пришли?! Те которые уже 4 года там?! Охреневшие?!
Такие договора в Стамбуле или сейчас ничего не дадут.
Пиу!Пиу!• 27 ноября 2025
Хуйло сам себе висуває 20 років поспіль презом раши ще й свого ботоксного рота про легітимність відкриває
Все питаю зарання• 27 ноября 2025
Ответ дляНепереможна
Какой немыслимый бред . Во-первых Я никуда не собираюсь.
Во-вторых, после подписания договора, если Украина будет придерживаться нейтрального статуса, никто никуда не попрёт.
Это всё должны обеспечивать дипломаты. А не кто-то где-то стоять. Продолжать утилизировать украинских мужчин дальше, уж точно не имеет смысла. Если кто-то до сих пор не понял
Гарачий Чокалад• 27 ноября 2025
Ответ дляНепереможна
На Грузію ж не поперли далі.
Якщо вважаєте, що вони й далі попруть, то ідіть і не пускайте. За вас це ніхто не повинен робити, чужі чоловіки так тим паче.
Мама Никитки-2• 27 ноября 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Что значит юридически этот договор невозможно подписать?
У нас парламентско президентская республика. Главный - премьер министр.
Поэтому всё легитимно подписывается.
Вот только путину нужно придумать любую уловку, чтобы этого не делать.
Ему не нужен мир. Ему нужна вечная война.
Поэтому всё легитимно подписывается.
Премʼєр міністр як дотичен до парламенту?
Стаття 102. Президент України є главою держави і виступає від її імені.
Гарачий Чокалад• 27 ноября 2025
Ответ дляНепереможна
Удалено администрацией...
Зайченя• 27 ноября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
На Грузію ж не поперли далі.
Вас чи вашого чоловіка хтось у цій темі чіпляв ?
Сливочная пенка• 27 ноября 2025
Ответ дляЗайченя
Не філософствуйте .
Величезна кількість хлопців за що полягла ?
За оту ганебну здачу /капітуляцію на умовах отих фашистів?
если подпишут капитуляцию - это будет основным вопросом. Почему не подписали в 22 году?, когда условия были не такі ганебні.
Гарачий Чокалад• 27 ноября 2025
Ответ дляСливочная пенка
Капітуляцію вам ніхто і не пропонує.
Якщо ви це для себе так сприймаєте, ну то це ваше сприйняття. Скільки ще людей повинно загинути? Мабуть усі ,щоб ніхто нічого не питав?
ЭкстрасенсиХаЯ• 27 ноября 2025
Тут уже спасение утопающих - дело рук самих утопающих, никакая америка нам не поможет, а тем более европа, европа может впишится когда руские будут на границе Хмельницкой и Тернопольской областей, а так будут смотреть и хавать попкорн, так что простые люди должны сами решать свои проблемы, власть их решать не будет, их все устраивает, сейчас поедут на каникулы в Куршевель, а там по приезду еще раз продлят на 90 дней мобилизацию и все будет заебище, У военного и мусорского начальства тоже все ништяк, ТЦК работают не покладая рук, деньги в кассу рекой текут, дачи строятся, машины блядям покупаются, так что решать простым громадянам на часі чи не на часі
Саджу все зарання• 27 ноября 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Люди , які проти мирного договору, ви неадекватні
Ви що в 21 столітті,в осознаному віці не можете відкрити історію і почитати до скількох країн вже приходили асвабадітєлі? Завжди після мирного договору приходять ще раз асвабадіть, бо їм треба час щоб поміняти тактику,накопичити сили і ракети.Ви задумайтесь чому вони зробили це першого разу,другого і до вас дійде що зроблять втретє.Їм треба наша земля по Дніпро.
Зайченя• 27 ноября 2025
Ответ дляСливочная пенка
’хрін від редьки не солодший’.
Гарачий Чокалад• 27 ноября 2025
Ответ дляЗайченя
А ви не розумієте контексту того, що пишете?
Зайченя• 27 ноября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Я чудово розумію .
Не знала ,що на цьому форумі хтось має повноваження когось ,кудись відправляти .
Гарачий Чокалад• 27 ноября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Ви мабуть сама ту історію не дуже добре учили. Розкажіть мені чому не прийшли ще раз до Грузії?
Ну так ідіть захищайте ту землю до Дніпра, скільки мотивованих, тільки що вони роблять майже чотири роки в окопах дивану? Ніяка земля не вартує людського життя. Якщо не згодні, то йдіть і воюйте.
Кіма кепка• 27 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Ви зовсім не розумієте причинно-наслідкових зв´язків? (І навіщо я питаю?)
Ви спочатку розберіться потім комусь закидайте
Європейці вам дрони на голову кидають
Гарачий Чокалад• 27 ноября 2025
Ответ дляЗайченя
Я чудово розумію .
Годі цього примітивного словоблудства. Тут всі висловлюють свою думку. І мова якраз про те, що транслюєте тут лицемір новий. Воювати треба, але чомусь не воюєте. То зрозуміло кого ви маєте на увазі замість себе.
Ні за холодну воду• 27 ноября 2025
Ту дійсно вірять що путін розкочегарив Впк, і прагне миру?
Ндас
Гарачий Чокалад• 27 ноября 2025
Ответ дляКіма кепка
Європейці вам дрони на голову кидають
Ви писали не мені.. але, якщо б джансонюка вона не приперли з указом воювати далі, Та ніхто б уже нікому нічого на голову не кидав.
А поки війна іде, то на голову і кидають. А ваші любі друзі європейці, дають щось там таке почайній ложці, та й все. Їм перемога України не потрібна. Бо Україна буде для них небезпечна, бо потрібно буде рахуватися з великою державою як з рівною.
Краще б не давали той старий хлам взагалі, і це давно закінчилось.
Гарачий Чокалад• 27 ноября 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Ндас
А то ви думаєте Путіну не буде куди його продати?)
Вам мало гарячих точок у світі? Наші якось посеред війни, війни у своїй державі, це вміють робити
Ні за холодну воду• 27 ноября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Чим скінчилася? Розкажіть покроково
Окрім Єс, давало Сша зброю.
Кіма кепка• 27 ноября 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Для меня на данном этапе, террористы - европейцы, которые за нас всё решают... Сколько нам воевать и как жить в вечной войне...(((
Ще так країну яка вічно лізе з войнами кудись не виправдовували
Зайченя• 27 ноября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Якби пуйло вивів свої дегенератів з нашої землі то це б давно закінчилося .
Чи я не права ?
Кіма кепка• 27 ноября 2025
Ответ дляДама_с_коготками
ботоферма янетряпки, методичку меняем, єта неактуальна
То поміняйте свою недалеку методичку і виділяйте далі кацапів
БеллаДонна• 27 ноября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
А разве не нужно?
Если и нужно, то это не его собачье дело.
Все питаю зарання• 27 ноября 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Чим скінчилася? Розкажіть покроково
Окрім Єс, давало Сша зброю.
Оту зброю яку Люда анонсувала)) що нам її дають дадуть, і ми всіх переможемо))
А коли не дали, то приносила простині копіпасти, що нам вона була і не потрібна?))
Цирк на дроті.
Морковна• 27 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Звісно він так сказав, він же не міг сказати що це він хоче воювати до останнього українця, він же голуб миру на публіку
Уже реально видео, что ес не хотят останавливать войну.
Ні за холодну воду• 27 ноября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Тобто путін за мир? А ракети випускає, щоб продавати по світу, а не на нас пускати?
Мало того ще і купляє шахеди, напевно теж щоб не на нас пускати. Бо він миротворець.
Яка маячня, чого тут не прочитаєш.
Я думала тут є розумні, хоч трохи.
Яка маячня, чого тут не прочитаєш.
Я думала тут є розумні, хоч трохи.
Кіма кепка• 27 ноября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Як би закінчилос вас не цікавить ?
Та ясно що ні