Ананомчикус• 27 ноября в 22:35

Яка конкретно птиця дає цукерки птиче молоко? І чи можна його веганам?

Ми з чоловіком вегетаріанці вже дуже давно, доньці 5, приучаємо її теж до такого стилю харчування. Пішли до подруги, вона дала доньці десерт птиче молоко і тій дуже сподобалось, просить.
Можна давати чи ні? З якої птиці?
Метелик• 27 ноября в 22:36
Это от страусов
Сладко-соленая• 27 ноября в 22:36
В Украине из голубиного молока делают, в Польше из канареек
Стебель березы• 27 ноября в 22:36
Ласточка
Посудомойка• 27 ноября в 22:37
Бля
язззззь!!!• 27 ноября в 22:38
Такой тупой троллинг 🥱
Саджу все зарання• 27 ноября в 22:38
Курица - не птица, веган - не человек.
Патриоточка• 27 ноября в 22:39
Веганам нельзя молока. Ни птичьего, ни крокодилового, никакого. Пейте рисовое и соевое.
Совбез• 27 ноября в 22:39
З Жар-птиці
Ухахайкина• 27 ноября в 22:40
В таких темах жаль автора. Всегда думаю, как ему живется с настолько тупым чувством юмора.
Вилосипедниця• 27 ноября в 22:40
З вороны 🐦‍⬛
Стефанія• 27 ноября в 22:41
Ахаха. Давайте зачётку.
Сама собі лікар• 27 ноября в 22:41
Ответ дляСовбез
З Жар-птиці
це топ!
Весотехник• 27 ноября в 22:41
Их дает дает курица, так как суфле на основе куриных белков.
Но проблема в другом. Готовый десерт делается на пальмовом масле (шоколадная часть). Любой приличный веган не позволит себе употребления такого неэтичного продукта. Даже не знаю, что теперь делать. Может, энтерос гель?
Кнопкотиць• 27 ноября в 22:42
Ответ дляязззззь!!!
Такой тупой троллинг 🥱
Наверное, женщина(?) считает, что она юморист уровня бог.
Сижу_и_плачу• 27 ноября в 22:43
Попугай, есссно
Зроблено у 80-х• 27 ноября в 22:43
Навіть не цікаво
Удальонка• 27 ноября в 22:43
Нічого пташки не дають, ви шо дурні? Їх доїти треба. І для цього підійде будь-яка пташка, просто у кожної пташки буде свій смак цього молока. Але ви як веган маєте розуміти, шо якшо ви доїте пташку - то потім їй не буде чим годувати своїх дітей і вони помруть голодною смерттю. Тому якшо вже доїте пташку, то треба з´їсти її дітей також, це акт милосерддя.
Сунуся в чужі справи• 27 ноября в 22:44
З рідкісної української птахи - несу́ні білої делікатесної. Вона дає молоко раз на рік, коли бачить акцію в АТБ
Sgreen• 27 ноября в 22:45
Вражаюся тупості, яка майорить в різних темах тут. Страшно жити в світі і країні де повно таких людей.
Як можна не знати про пташине молоко?
Моль Моллівна• 27 ноября в 22:45
Удалено администрацией...
Пацан к успеху шел• 27 ноября в 22:46
дайте мяса ребенку, ему еще вырасти нужно!
Сами питайтесь как хотите травоядные маньяки
Моль Моллівна• 27 ноября в 22:47
Ответ дляУхахайкина
«Чим багаті - тим і раді»
Так и она
Может из неблагополучной семьи человек, или просто «с особенностями»
Петриківна• 27 ноября в 22:48
Ответ дляПосудомойка
Бля
Немає такої пташки
Чи є?
Люблю джаз• 27 ноября в 22:49
Ответ дляМетелик
Это от страусов
100%
Під Києвом найбільша страусина дойна ферма!
Советчица Года• 27 ноября в 22:49
С петуха.
Цикавенная• 27 ноября в 22:49
Мой попугай
Петриківна• 27 ноября в 22:50
Ответ дляСоветчица Года
С петуха.
С петуха тільки уха
Файно Замало• 27 ноября в 22:50
Вам всім аби тільки по насміхатися! Автор це молоко дає тільки єдиний вид птиці, і це птиця Колібрі. У неї надзвичайне смачне молоко...
ДолькиКабана• 27 ноября в 22:51
Блин, автор, вы на приколе? Из молока колибри, это общеизвестный факт, поэтому и цена такая
Люблю джаз• 27 ноября в 22:57
Ответ дляДолькиКабана
В країні криза, зараз тільки зі страусиного роблять!