Стебель березы• 30 ноября в 12:03
У кого була шийка матки 30 мм при вагітності?
Вчора була на скринінгу, термін 12,6 тижнів, шийка матки 30 мм, сказали, що необхідно контролювати кожні два тижні довжину. Але я дуже переживаю, у когось було, що вона з терміном ставала навпаки довшою?
вАлнуюся сильнА• 30 ноября в 12:10
В целом у вас нормальна длина шейки матки, на нижней границе нормы, больше она точно не станет, но чтоб не стала меньше почаще лежите, не носите тяжести
Сходите к другому доктору. У меня два врача видели разное. Но вообще длиннее она быть не может со временем. Но это не страшно, если нужно будет , вам поставят какую-то штуку специальную, которая будет удерживать шейку. Главное следить и вовремя реагировать. И все будут хорошо.
Пампушечка• 30 ноября в 12:18
У вас есть врач стационара, который ведёт вашу беременность и с которым вы будете рожать??? Если нет, то это первое, что нужно сделать
Морковна• 30 ноября в 12:19
У меня была 9-12 мм
Утрожестан , пессарий. Длиннее не становилась, нет причин и возможности.
Стебель березы
• 30 ноября в 12:22
Ответ дляПампушечка
Є звичайно, але на прийом лише в кінці тижня. Тому для свого заспокоєння захотіла запитати досвід у інших дівчат, які проходили цей шлях
Пампушечка• 30 ноября в 12:24
Ответ дляСтебель березы
Врач роддома? Почему не можете завтра позвонить и проконсультироваться?
Стебель березы
• 30 ноября в 12:45
Ответ дляПампушечка
Я написала, сказали до прийому продовжити ставити свічки з прогестероном. Тут я хотіла почути досвід інших, у кого була схожа ситуація, а не повчання кому і коли дзвонити. Дякую
Пампушечка• 30 ноября в 15:08
Ответ дляСтебель березы
Вы бы не обижались не по сути, а прислушались.
Це нормальна шийка, не нервуйте. В мене була 25 мм. Час від часу цервікометрію робила. І вам правильно кажуть, що різні лікарі на різному обладнанні можуть бачити картину інакше. Тому заспокойтеся, лежати і дмухати на себе не треба. Просто знайдіть лікаря думці якого можна довіритись
Стебель березы
• 30 ноября в 15:35
Ответ дляandronata
Дуже дякую за відповідь. Буду сподіватися на краще, що менше не буде ставати)