Пирожкиня• 30 ноября 2025

Кто печёт торты на НГ, какой у вас будет в этом году?

Я всегда пеку медовик, мои просят, но задумалась может два маленьких разных сделать.
Чаюри• 30 ноября 2025
Ответ длябювет_в_обед
а как вы это подаете? Или каким оно в итоге выходит? Как мусс?
Виходить як звичайний шоколадний бісквіт, ріжу на три коржі і крем, між коржами ще додаю чорнослив чи вишню, і крему побільше сметанного.
бювет_в_обед• 30 ноября 2025
Ответ дляЧаюри
Так шоколад это бисквит шоколадный?! Тю, поняла.
Чаюри• 30 ноября 2025
Ответ длябювет_в_обед
Так) Так називається торт ’шоколад на окропі’.
Царевна в уггах• 30 ноября 2025
Ветку хочу и корзиночки. + Халву сделать
Бабульція• 30 ноября 2025
А я пеку Санчо Панса
Там сметанный крем и шоколадная глазурь сверху
Очень вкусно
Любимый торт моего ребёнка
Сяду на шию, дорого!• 30 ноября 2025
хочу наполеон, уже год не делала, это если повезет со светом. А если света будет совсем мало то тирамису
Булку Дай• 30 ноября 2025
Я печу штолен, горішки зі згущенкою, горіхову ґату, роблю шоколадну ковбаску - це все іде рідним на подарунки також. Ще роблю обов´язково сметанкове желе бите скло кубиками у силіконовій формі ялинки. А ще ж купа цукерок дарується, то торт вже наче й зайвий мені
Булку Дай• 30 ноября 2025
Ответ дляПирожкиня
В закладках куча рецептов, именно пляцки, но никак не решаюсь. Они такие красивые есть в разрезе
В мене теж у планах принаймні слойка Зелене яблуко, Пані Валевська і ще кілька найпростіших)
Столічна штучка• 30 ноября 2025
Ответ дляЦикавенная
Дайте будь ласка рецепт смачної хатки .
Так там же наче стандартний рецепт...
250 масла або маргарину, 250 сметани, 550 муки, ч.л розпушувача, 50 гр цукру, ч.л солі, ваніль. Муку змішати з цукром, ваніллю, сіллю та розпушувачем, натерти туди заморожене масло, розтерти ложкою чи шпателем до крихти, додати сметану, вимішати, швидко замісити тісто, поставити на годину в холодильник.
Вишню без кісточок (десь 1.5 кг) відцідити, або проварити з цукром, або змішати з цукром і крохмалем, ще раз відцідити.
Холодне тісто поділити на декілька частин, розкатати, нарізати полосками, викласти вишню, загорнути, покласти на протвень швом вниз, запекти до рум´яності.
Крем, який хочете - хоч класичний сметанний з цукровою пудрою, хоч вершки з згущонкою, хоч вершки з маскарпоне, хоч заварний.
Я люблю сметанний з пудрою та апельсиновою цедрою.
Скласти трубочки, перемазати кремом, притрусити зверху шоколадом, дати стабілізуватись в холодильнику годин 8.
От пару тижнів тому робила, смачний, хоч і кривий)
Пульт от линолеума• 30 ноября 2025
У мене терпіння не вистачає на торти із коржами. Тому роблю чіз-кейк Нью-Йорк.
Столічна штучка• 30 ноября 2025
Ответ дляОдні думки
Та зима ж на вулиці. Точно на балконі буде нижча температура, ніж + 10.
Чи у Вас балкон з підігрівом?
У мене за балконом +12+14, на балконі в сонячні дні вище +20, в похмурі - як на дворі.
Теж би торт там не зберігала.
Недавно тема була, що холодець на балконі зберігають, не уявляю, як він там не тане та не кисне.
Пишу, не читаю• 30 ноября 2025
Пьяную вишню сделаю.
Одні думки• 30 ноября 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Теж би торт там не зберігала.
А Ви де живете?
У нас на балконі на 1-3 градуси вище, ніж на вулиці.
Балкон знаходиться в великій кімнаті, то на кожен Новий рік я туди ставлю страви і звідти приношу, щоб на кухню не бігати. Завжди холодно.
Столічна штучка• 30 ноября 2025
Ответ дляОдні думки
А Ви де живете?
На півдні України.
В новорічну ніч можу винести на балкон те, що в холодильник не влізло, але тільки вночі і на декілька годин, не більше.
Зберігати там замість холодильника точно нічого не варто.
Одні думки• 30 ноября 2025
Ответ дляСтолічна штучка
На півдні України.
Аааа, ну тоді так.
В Києві завжди холодно на Новий рік. Навіть коли тепліше, все одно достатня температура на балконі для зберігання їжі.
Засомневаю• 30 ноября 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Вы считаете что наполеон сложнее чем изба?
Как по мне то Наполеон даже ребенок сможет сделать
Для мене так, не виходить)
Тому не псую продукти
Даю справку• 30 ноября 2025
Ответ дляБаррикадница
Удалено администрацией...
Кили и Манджаро• 30 ноября 2025
Дівчата, що ж ви робите, сиджу, слиною давлюся, а солодкого не можна. Але пекти буду все одно. Думаю, на різдво буде штолен і солодка ковбаска, а на Новий рік щось з шоколадним бісквітом, вершковим кремом і фруктами
Цикавенная• 30 ноября 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Так там же наче стандартний рецепт...
Дякую дуже! Торт виглядає апетитно
ОхиИВздохи• 30 ноября 2025
Думаю сделать Птичье молоко или тирамису
ЛЮБА• 30 ноября 2025
Будет клубничный тирамису (летом заморозила измельченную клубнику )