Колгоспниця• 01 декабря в 14:24
Можно уволиться, если лежачая мать?
Добрый день, советчицы
Мама болеет ,инвалидность, онкология ,последние три месяца лежачая
Встаёт максимум на 5 минут ,пока дошла до кухни уже ей плохо ,нет сил ,назад в комнату также
То есть надо приготовить, покормить ,вовремя дать лекарства (с этим плохо ,иногда не понимает какое время ,иногда не может сказать выпила таблетку или нет)
Я так уже не могу ,совмещать и маму и работу ,сообщила начальнику.
Он очень недоволен ,и не хочет отпускать меня .
Вот что делать?
Я не справляюсь ,ни за мамой не могу нормально ухаживать ,ни работать нормально тоже не могу.
Вот что делать?
Зліпок ступні• 01 декабря в 15:24
Ответ дляКолгоспниця
Начальник ,не хочет отпускать .
Если не по собственному желанию, то как уволят ?
Власне бажання-це ваше, А не начальника. Ви таке бажання маєте-вперед: заява, 14 днів відпрацювала, вільна.
План Б-вам піднімають ЗП і ви 5аймажте доглядальницю.
Вітаміни косметика• 01 декабря в 15:37
Ответ дляЗастряла
Які два тижня?
Ви і законів не знаєте і не знаєте, про зміни в них під час воєнного стану.
о язва анонімна з´явилася- яд аж ляпа - а по суті ноль
запізнилися ви чи запіздилися
Вітаміни косметика• 01 декабря в 15:41
Ответ дляЗастряла
Які два тижня?
лежача встає на 5 хвилин і знову погано - вірити в чудо? людину чьому тоді не лікують у лікарні? не задавалисяпитанням? тому давайте закриємо тему. Усі ми не вічні
Застряла• 01 декабря в 15:44
Ответ дляВітаміни косметика
То лягайте вже!
А автор доглядати маму буде стільки, скільки буде на те потрібно часу, навіть попри те, що ви без аноніму запевняєте про відпрацювання двох тижнів і траур.
Ви порадниця року!
Замурмишка• 01 декабря в 16:11
Ответ дляКолгоспниця
Я понимаю ,но я тоже так не могу .
Маме плохо ,я с ума схожу на работе
Удаленка?
Дуболом• 01 декабря в 16:12
Ответ дляКолгоспниця
Начальник ,не хочет отпускать .
Ви ж не в рабстві
ви можете звільнитись.
Дуболом• 01 декабря в 16:15
Під час військового стану дійсно можна не відпрацьовувати два тижні.
Країна мрій• 01 декабря в 16:27
Ответ дляДуболом
Только в прифронтовых громадах
Вітаміни косметика• 01 декабря в 23:12
Ответ дляЗастряла
То лягайте вже!
Ви порадниця року!
яке їхало таке і здибало не знаходите? Анонімна язва року