Мейк-ап форева• 01 декабря в 21:04
З центру
Миру поки не буде
Не надійтесь на то
Дон Пэдро• 02 декабря в 00:16
Ответ дляКоржик
Ахаха. Ви точно як колишній, жорстко посланий, який бігає і тошнить ’ти без мене ніхто, кому ти треба’. Заспокойтесь вже - вмер то й вмер.
Яка ви делікатна. ЗДОХ.
Дон Пэдро• 02 декабря в 00:16
Ответ дляСеменівни сусідка
Колишній, может быть, и ’жорстко посланий’, но нового ’прынца на белом коне’ не будет, не надейтесь. Поимели и выбросили на обочину. Волшебным все никак не доходит
Нам прИнци і не треба, ми самі собі пани. свинособакам не второпати.
Дон Пэдро• 02 декабря в 00:18
Ответ дляМилота
На відмову від НАТО спокійно можно погодитися, все одно не візьмуть, зробити вигляд нейтралітету, змиритися з територіальними втратами, принаймі не кричати по всім кутам, що обов´язково повернемо. Головне вижити, та відновитися.
Є добрий приклад Азербайджану, який чекав момент роками, знайшов справжнього союзника і забрав своє.
Звісно можна. І як же саме ви плануєте виживати без армії, зброї і з нейтралітетом? Що саме пропонуєте робити коли росіяни прийдуть знову?
Дверной_Проем• 02 декабря в 07:23
Ответ дляДон Пэдро
Що означає - йому не дозволяють вийти з війни?
Странно, что на 4-м году войны, вы задаёте такой вопрос. Европейские кураторы не разрешают... Если бы не они, мирное соглашение было бы подписано едё в 22-м году...
Дон Пэдро• 02 декабря в 07:28
Ответ дляДверной_Проем
Ух ти, як цікаво. А що, в 22гому році було мирна пропозиція, серйозно?
Чи це ви називаєте отой папірець про капітуляцію миром і реально стверджуєте що його не дозволив підписати не народ України, а якісь ’європейські куратори’?
Дверной_Проем• 02 декабря в 09:43
Ну да. И Джонсонюк очень успешно донёс до Зе их ’пожелания’... А вы из секты ’почитателей вечной войны’, как я понимаю?
Дон Пэдро• 02 декабря в 11:22
Ответ дляДверной_Проем
Ну я розумію, що свинособакам хотілося б щоб їхнє лайно хтось вважав ’мирним планом’, але на щастя українці все ще більш адекватні за вас і такого гівна не підпишуть, подобається то вам чи ні
ЧупакабраЗеБест• 02 декабря в 13:10
Ответ дляПугачиха
Автор НЕ центр
согласна. это какая то подражательница.
Дверной_Проем• 02 декабря в 14:14
Ответ дляДон Пэдро
Время покажет... И да, я не хочу, чтобы мой внук жил в стране, которая находится в состоянии постоянной войны, сидел в школьном убежище, во время обстрелов, учился запускать дроны, вместо уроков математики... Так что мне есть за что бороться - нравится вам это или нет... И я предполагаю, что не только я такого хочу...
Дон Пэдро• 02 декабря в 18:39
Ответ дляДверной_Проем
Да-да-да, це ж саме тому ви прагнете щоб Україна роззброїлася згідно плану і стала повністю беззахисною перед кацапами - саме для того щоб в ній панував мир та спокій
Ну на кого ваша маячня розрахована?
ДА да да• вчера в 11:02
Я конечно очень надеялась,что мой сон о 6 годах войны неверен.Хочу мира сейчас!!!МИР!!!
Сметчица• вчера в 14:49
Ответ дляДА да да
Расскажите сон.
ДА да да• вчера в 21:25
Ответ дляСметчица
Расскажите сон.
Приснилось в ночь с 24 на 25 февраля 22 года,в первый день войны,что война будет от 6 до 9 лет.Прямо цифры были показаны.