Байрактарна• 01 декабря в 21:12

Виклала переписку із жонатіком у загальний доступ

Дівчина виклала переписку з одруженим чоловіком із СЗ. Там вже швидко знайшли його дружину, друзів, родичів. Дівчину захейтили.
Так от що я хочу спитати - тут же часто обговорюють сімейні зради. І, в основному, жінки звинувачують коханку. А в цьому випадку все ж чесно, дівчина до коханки не дійшла, зрадника викрила. Що знову не так?
Та легко!• 01 декабря в 21:58
Ответ дляБурундучиха
У нее не мерзкий, а вот у мужика - мерзкий.
Ее поступок хуже во много раз!
Бурундучиха• 01 декабря в 21:58
Ответ дляТа легко!
В переписке 2 участника всегда. Второй дал согласие? Ну вы хотели бы, чтобы ваши личные переписки кто-то решил выставить?
Так не хрен писать незнакомому человеку с СЗ то, за что может быль стыдно.
Мама Никитки-2• 01 декабря в 21:59
Ответ дляТа легко!
Прикольно. Не пишіть того, чого стикаєтесь і буде вам щастя.
Соцмережі ще й в зламують частенько.
Мамаша в бигудях• 01 декабря в 21:59
Ответ дляТа легко!
Ее поступок хуже во много раз!
Ваш також зраджує, а вам подобається робити вигляд що ви не в курсі?
Нога на ногу• 01 декабря в 22:00
Ответ дляМама Никитки-2
Ви написали і не зрозуміли що мали на увазі?
Де у вас про зрадника чоловіка в дописі? Зато винного ви швидко знайшли? І це, о диво, не гуляка а «Но не прав тот, кто поставил в известность жену»
Йолки. Да, где? Хто о нем вообще говорил? И где его обсуждаю, а? Вот можете сказать четко, не растекаясь мыслЕй по древу, без фантазий: при чем мужик к сказанному?
Бурундучиха• 01 декабря в 22:00
Ответ дляТа легко!
Ее поступок хуже во много раз!
Чем хуже? Она никого не обманывала, в отличии от мужика
автор Байрактарна • 01 декабря в 22:00
Ответ дляМалинка
А с какой целью девка выложила? Кто вы такие все, что судьями себя возомнили? Почему девка посчитала, что в праве? Я бы так не поступила.
Типу налий і відійди. А дєвка могла не розібратися і як наївні дружини, повірити, що шлюб це перед Богом і людьми. А потім прочитати на якомусь ресурсі пост про себе із фото і телефоном. Або притрушену із мороженою куркою під будинком зустріти І ті ж самі поважні мотрони їй би розказали по чому в Одесі рубероїд
Мама Никитки-2• 01 декабря в 22:01
Ответ дляНога на ногу
При тому, що вчи навкруг винні. То ж я і уточнила, чоловік святий?
І почалось розмазування манки по тарілці від вас
Та легко!• 01 декабря в 22:03
Ответ дляБурундучиха
Очень прискорбно, что такие простые нормы этики и морали вы не понимаете. Да и не только вы. Жаль.
Бурундучиха• 01 декабря в 22:04
Ответ дляТа легко!
Прискорбно что вы никак не поймете что неэтично и аморально здесь поступил именно мужчина, а не девушка.
Нога на ногу• 01 декабря в 22:04
Ответ дляМама Никитки-2
Не, манка по тарелке это 👍
Остальное 🙃
Вы можете ЧЕТКО сказать: что сподвигло вас думать о мужике. Я говорю о том, что девушка зря это устроила. И те, кто раздул в соцсетях тоже
Мама Никитки-2• 01 декабря в 22:05
Цікаво розділились жінки. Мабуть ті, хто нападає на дівчину і переходить на особисті живуть з кобелями, знають про це, но побутова проституція не засуджується в суспільстві. Тому для них ця тема особливо болюча, уявили себе на місці тої жінки
Мама Никитки-2• 01 декабря в 22:06
Ответ дляНога на ногу
Не, манка по тарелке это 👍
Остальное 🙃
Так я у вас і питаю. Чоловік святий? Бо у вас всі крім нього винні
Нога на ногу• 01 декабря в 22:06
Ответ дляБурундучиха
Изменять - аморально. Разводись и гуляй хоть 5 раз в сутки. Но и девушка - устроила полоскание грязного белья среди толпы. Жене и так травма, детям... Зато похайповалась: я вся не такая, я девственная лилия, итить колотить
Пускаю бісики• 01 декабря в 22:08
Ответ дляМама Никитки-2
Нащо було чоловіка і дружину позорити на весь інтернет?
Ну написав тобі женатік, так просто закинь його в ЧС, нащо якісь розбірки влаштовувати🤷‍♀️
Нога на ногу• 01 декабря в 22:11
Ответ дляМама Никитки-2
А вы, наверное, обстригли налысо кота и хотите сделать ему тату. И кормите сухим кормом Мяу
Воздух в банке• 01 декабря в 22:08
Ответ дляНога на ногу
Про дитячі травми дбати має батько дітей. Тож претензії мають бути до нього, а не до незнайомої дівчини, до якої чіпляється одружене чмо.
Малинка• 01 декабря в 22:09
Ответ дляНога на ногу
Она одинокая. Нет мужика - нет проблем
Нога на ногу• 01 декабря в 22:09
Ответ дляМама Никитки-2
Капеец. Не, мужик мудак. Но вы мне ответьте: мужик это в соцсети понес, или неумная пани с сайта знакомств?
Мама Никитки-2• 01 декабря в 22:11
Ответ дляНога на ногу
Що поганого зробила вам моя кішка? Вона точно з вашим чоловіком не мутить
Бурундучиха• 01 декабря в 22:11
Ответ дляНога на ногу
О жене и детях должен думать муж и папа. Чужой девушке нет до них никакого дела.
Мамаша в бигудях• 01 декабря в 22:12
Ответ дляНога на ногу
Це проблеми дружини що з кобелем живе!
Нога на ногу• 01 декабря в 22:13
Ответ дляВоздух в банке
То есть мы дикое общество, да? Или как при совке - устроить партсобрание с порицанием?
Мамаша в бигудях• 01 декабря в 22:13
Ответ дляПускаю бісики
І жонка буде продовжувати робити вигляд що не в курсі.
Пускаю бісики• 01 декабря в 22:14
Ответ дляМамаша в бигудях
Нехай робить, яке вам діло? Чи заздрісно, що у когось є чоловік? Краще за своїм дивитись
Мама Никитки-2• 01 декабря в 22:15
Ответ дляНога на ногу
Ви дивна. А чоловік в соцмережі нічого не поніс? Овечка невинна і обмовлена. Сиділо собі вдома, нікого не чіпало і тут раптом Фурія увірвалась. Його пальцями по тикала в кнопки і з криком гойда! радо виклала все це на загал?
Нога на ногу• 01 декабря в 22:15
Ответ дляМама Никитки-2
Я переживаю за нее. Вы явно задумали недоброе. Одумайтесь, не стрегите кошу на зиму. Это не гуманно 🤷🤷🤷
Мама Никитки-2• 01 декабря в 22:15
Ответ дляНога на ногу
Не влаштовуйте.
40каградусная• 01 декабря в 22:16
Ответ дляМалинка
Та дайте ссылку уже, а то у меня в тредсе такое
Насмеялась сегодня с комментов пока света не было 😂
Мамаша в бигудях• 01 декабря в 22:16
Ответ дляПускаю бісики
Так само як і вам яке діло чи описала мудака в соц мережах дівчина чи ні? ВИ за своїм дивитеся?