Байрактарна• 01 декабря в 21:12

Виклала переписку із жонатіком у загальний доступ

Дівчина виклала переписку з одруженим чоловіком із СЗ. Там вже швидко знайшли його дружину, друзів, родичів. Дівчину захейтили.
Так от що я хочу спитати - тут же часто обговорюють сімейні зради. І, в основному, жінки звинувачують коханку. А в цьому випадку все ж чесно, дівчина до коханки не дійшла, зрадника викрила. Що знову не так?
Малинка• 02 декабря в 03:21
И вот
https://www.threads.com/@lv_sio/post/DRsNG8Pjsd-?x...
Леся Українка• 02 декабря в 03:59
Все правильно дівчина зробила. Я у шлюбі і хотіла би знати правду, на друзів колег уваги не звертала би, чого це жінкі соромитися.
Н@Диете• 02 декабря в 05:35
Ответ дляБайрактарна
Дівчина:
1. Не стала спілкуватися з жонатіком.
2. Попередила інших, щоб вони не спілкувалися з жонатіком.
3. Відкрила очі дружині на кобеліно.
Що знову не так?!
Может, жена не против , что муж налево ходит. Но зачем эта информация друзьям, детям и родственникам?
Н@Диете• 02 декабря в 05:36
Ответ дляБурундучиха
Ну вы бы нет, а она - да. Он мошенник, вводил в заблуждение женщин. Он же не написал о себе «женат, ищу женщину для развлечений»?
А он написал, ищу женщину для создания семьи?
Н@Диете• 02 декабря в 05:43
Ответ дляНога на ногу
Прям как на комсомольском собрании ))
Еще хуже. Там хоть только коллектив был в курсе. А здесь подключены родители, дети, друзья.
Н@Диете• 02 декабря в 05:59
Ответ дляМамаша в бигудях
Дівчина мала право надати розголосу ситуації, оскільки її намагалися як мінімум обманути, а з певної точки зору це моральне насилля за рахунок приниження та примусу до стосунків із не вільним чоловіком. Корисне вона зробила те, що не змовчала на приниження та обман. Вийти проти афериста вголос це сміливість, витримати хейт за сміливість, це що більша сміливість. Їй соромитися нема за що!
До чого тут доброта і хорошість по відношенню до шахраїв та насильників неясно.
А хто дівчину примусив до стосунків з одруженим чоловіком? Ось ви вже казна що накрутили.
Нога на ногу• 02 декабря в 06:11
Ответ дляН@Диете
Та хайпует жиночка ) Странно, что советчицы поддерживают. Обычно здравый смысл не подводит
Н@Диете• 02 декабря в 06:36
Ответ дляЛеся Українка
Ну то ви, а жінка у цій лав-сторі наваляла дівчині за оприлюднення переписки. Значить, не всі хочуть знати. То їх право. Все одно, я склоняюсь к тому, що дівчині просто захотілось хайпонути. Бо всі знають, що зараз на СЗ шукають партнерів для сексу. То вже має дуже повезти, щоб для серйозних стосунків знайти чоловіка.
автор Байрактарна • 02 декабря в 07:51
Ответ дляН@Диете
То дівчина вже була у стосунках з жонатіком?! Де ви це прочитали?
Що вже не придумають, щоб кобелів своїх виправдати
Н@Диете• 02 декабря в 08:31
Ответ дляБайрактарна
А ви очима читаєте, чим чимось іншим? Я, навпаки питала у того, хто написав таке.
Малинка• 02 декабря в 11:01
Ответ дляБайрактарна
Я выложила 2 ссылки на такие ситуации
В 1 баба могла выложить, мужик врал, что не женат ещё и встретился с ней (но это только из её слов все)
Во второй мужик сразу написал, что женат, а баба решила устроить полицию нравов. Это дно