Асталависта бэйби• Изменено 02 декабря 2025

Стверджує, що витрачає на продукти на тиждень 400грн.

Просто більше немає, що ж на них можна їсти мінімум двічі на добу?!😧
Живе в Києві, городу немає.
Істеріомама• 02 декабря 2025
Ответ дляMs. Android
Ещё раз, не несите бред.
Кастрюля борща и рагу на неделю
Конечно
А растительное масло, чтоб все подарить, а молоко элементарно, яблоко хилое хоть какое-то
Бред
А зачем в рагу еще что то жарить😳
Істеріомама• 02 декабря 2025
Ответ дляЗакусенец
Ой. Смех смехом, моя сестра медик, она себе для суставов вываривает из костей говяжьих бульон , дольше чем холодец варит, а эти кости валяются в Сильпо за копейки. Вот стоит она там, выбирает, прилично одетая, к ней женщина подходит и спрашивает: это вы собакам? Она говорит нет себе !) женщина ушла молча, наверное подумала , что издевается 😁. Так вот цена такого бульона копейки , а ценность высокая
Мы тоже там косточки выбирали, очень клейкие вкусные.
Гравіцапа• 02 декабря 2025
Ответ дляСкорая помощь
Незважаючи що так харчувалися як ви описали? Що м´яса риби не було...
Так. Це тривало може біля півроку. Іноді якщо папі вдавалося, ловив голубів. Таке...
Єдина проблема була що коли виросла та почала заробляти - багато витрачала на їжу та поправилась. Але потім взяла себе в руки.
Істеріомама• 02 декабря 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Как вы себе это представляете? Женщина опрашивает покупателей? Если и так, то она вряд ли здорова. Тогда какой смысл её в этой теме?
Допустим, спрашивает вам: вы бананы детям покупаете. Вы: нет, себе. Она развернулась и молча ушла.🤣
А приходила зачем?
Элементарно, у нас тоже спрашивали, правда на рынке. Тоже женщина спрашивала, вы это собаке берёте? Мы с мужем не спрашивали, какие цели она преследует задавая этот вопрос.🤣
Скорая помощь• 02 декабря 2025
Ответ дляГравіцапа
Це в вас капець. В мене було але не до такого ступеню і зараз. Такая економна.
І дивлюсь на деяких теж так. Пам´ятають те життя в зараз продовжують , в гроші складають на щось більш потрібніше. Слідують фразі - копійка рубль збереже.

Мої бабуся з дідусем теж так прожили все життя більше 80 років, але в них завжди туди гроші на всяк випадок як хтось захворів. Купляли машину гараж дачу , економили на їжі.

На свято щось цікавіше, а у будні простіше
Так що не зрозуміло як краще або в своє задоволення їсти або щось робити інше.
Істеріомама• 02 декабря 2025
Ответ дляПлету корзинки
Одні їдять щоб жити, інші живуть щоб їсти. Кожному своє.
У меня например аппетит плохой, будет тошнить от голода, но я не смогу съесть то, что не хочу. Поэтому приходится думать.
Копирайторша• 02 декабря 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Яйця, хліб мінімум 2шт потрібно, а чай, кава які дорогі?!
Та й пачка крупи, чи макарон зараз 50грн.
ми в чотирьох за тиждень 1 хлібину не зїдаємо
Копирайторша• 02 декабря 2025
Ответ дляНагайна
Вы однажды сваренный борщ все 7 дней кряду едите? 🤣
ну 3 дня борщ, 3 дня суп. Нічого дивного. Є люди і тиждень їдять, їм так хочеться
Нагайна• 02 декабря 2025
Ответ дляКопирайторша
Вы хоть в комменты вникаете на которые отвечаете? Или лишь бы втулить свое, без контекста?
Істеріомама• 02 декабря 2025
Рыба минтай, хек, супы простые. Салаты из морковки, буряка, капусты. Фарш, котлеты, голубцы, мука, лепешки.
Добро с Кулаками• 02 декабря 2025
Ответ дляСкорая помощь
А как у вас с фигурой?
я кстаті теж не купую молочне, хліб і солодощі. чай і каву - мало.
з фігурою все зашибісь - 59 кг (165 зріст). і мені вже добре за 40 при тому.
Анютка9• 02 декабря 2025
Ответ дляНагайна
я можу зварити на вихідні кастрюлю борщу. мої один раз поїдять, я потім ще днів пять на обід не парюсь шо собі поїсти, не бачу в цьому чогось нереального, щоб тиждень їсти борщ.
але на 400 грн в тиждень не проживу мабуть. хоча. хіба шо раді експерименту, можна протягнути
Бочка порохУ• 02 декабря 2025
Ответ дляMs. Android
На неделю? Не сочиняйте
за 400грн ще і з м’ясом
Колупалочка• 02 декабря 2025
Ответ дляНеваляшкина
Чай, хлеб, мивина
Мівіна дешевша за звичайні макарони?
Ні за холодну воду• 02 декабря 2025
Ответ дляКопирайторша
І ми теж. Хліб не їмо практично, на вихідних захочеться дітям бутерброда
Омлетик• 02 декабря 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Річ у тім, що в нас і працюючі люди в більшості за межею бідності. Комуналку, хозбит, ліки, сплатив, якусь одежину з секонду купив, і залишились ті ж 3-4 тис на харчування в кращому випадку. Ціни вдвічі, втричі виросли від довоєнних, а зарплати в багатьох ті ж самі, що були тоді.
Річ у тому, що як почитаю тему цю, то люди прекрасно живуть, на 400 грн тиждень харчуються відмінно, доказують, що у них повноцінний раціон, що це навіть багато, бо пачка артеку на 10 раз на сім´ю. Тобто для людей нормально так, вони з піною у рота доказують, що їм більше не треба
Нагайна• 02 декабря 2025
Ответ дляАнютка9
Вы 7 дней едите свой борщ ?
Или вам вопрос не понятен, Анютка?
Омлетик• 02 декабря 2025
Ответ дляСтефанія
Кому смачно, кому ні.
Я в їжі не вибаглива. Їм все. Спокійно так можу харчуватись за потреби, і харчувалась - вище про суп місяць. писала.
Я і маючі гроші харчуюсь просто. Особливо коли лишаюсь сама.
То вам можна знизити мінімалку. Ви можете один суп на воді роками їсти, доказуючи, що вельмо смачно
Гага Газу• 02 декабря 2025
Ответ дляРожева юбка
Сезонные
Вам на капусту не хватит? Или морковь с тыквой?
Гага Газу• 02 декабря 2025
Ответ дляОмлетик
Еда -это больше про удовольствие.
Мне кучу всего нельзя (включая мясо и рыбу) Прикинула ,,лично на мою еду уходит очень скромно, зато размер все время эсочка
Омлетик• 02 декабря 2025
Я почитала тему і зрозуміла, що мінімалка ще завелика, кожна з піною у рота доказує, що один суп роками без м´яса - це смачно, інша, що їй пачки круп на місяць на сім´ю хватає, при тому, що три рази на день лиш кашу їдять, що курячі дупи- це тринодець економно, а більше їм не треба, це мегасмачно
НуКаНаКа• 02 декабря 2025
Ответ дляMs. Android
Ну какие яйца и кофе с таким бюджетом?
Вот по пачке макарон в день и ест с куриными шеями
Куриные шеи едят с разных доходом люди. Я две стесняюсь сказать с каким доходом ем эти шеи. Мне просто не поверят. А я их обожаю тушенными.
Стефанія• 02 декабря 2025
Ответ дляОмлетик
Я просто говорю, що смаки у всіх різні.

У мене гроші є, працюю далеко не на мінімалку, але в їжі не вибаглива. Я їм збалансоване і корисне. Мені все смачно.

Був період безгрошів´я - тоді їли що було, мені було нормально. В принципі я вмію з любих продуктів зробити щось смачне.
Рожева юбка• 02 декабря 2025
Ответ дляГага Газу
Мне как раз хватит
ЗавЛабСнаб• 02 декабря 2025
Свекла, морковь, капуста - сейчас очень недорогие. Каша или макароны + салат из овощей или тушеные овощи + котлеты из полкило фарша куринго (дней на 5 хватит) или тефтели. Суп из куриных спин, мясо обобрать + макароны - макароны по-флотски. Одно яйцо на завтрак + бутерброд какой-нибудь. Вполне можно на 400 гр неделю продержатьс. Без изысков, конечно, но с голоду не помрешь и даже полезно — овощи, каши...
лаМпочка• 02 декабря 2025
Якщо одна то можливо, щоб вижити:
Яйця пару десятків 110 грн

Каша по 18 грн ячня
20 рисова
Вермішель 25 грн
Картопля по 8*5 кг дрібну можна купити=40

Буряк зварила , на приклад як овочі= 10 грн
Мука 20 грн для млинців
Гомілки по 8-9 грн/м´ясо на котлети/відбивні з голєні100 грн
Батон 23 грн
Якщо якась консервація овочі або варення є
Кава в стінках по 5 грн*7=35
Гага Газу• 02 декабря 2025
Ответ дляРожева юбка
Мне как раз хватит
У же хватит. Ну слава богу, а то утром не хватало
Омлетик• 02 декабря 2025
Ответ дляСтефанія
Я просто говорю, що смаки у всіх різні.

Я теж вмію, теж жила деякий час скрутно, але для мене то не люкс, щодня з гівна пулю готувати. Збалансоване і смачне з артека і курячих шкірок якось не виходить і суп на воді три рази вдень, то не про збалансоване,
Омлетик• 02 декабря 2025
Ответ дляГага Газу
Еда -это больше про удовольствие.
Ну, як би їжа не приносила задоволення, то кожен би з´їдав буханку чорного хліба, запивав би водою, чи смальцю стакан завалив. А так їжа- це про задоволення.
булоТАЙминуло• 02 декабря 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну вот и ест каши , макароны и чай.