Асталависта бэйби• Изменено 02 декабря 2025

Стверджує, що витрачає на продукти на тиждень 400грн.

Просто більше немає, що ж на них можна їсти мінімум двічі на добу?!😧
Живе в Києві, городу немає.
Скорая помощь• 02 декабря 2025
Ответ дляMs. Android
Ну да, вы прямо хоть завтра имеете возможность туда поехать, но не едете именно потому, что неинтересно
Зато в село глухое на ЗУ со своей авто сумкой это интересно
У каждого свои интересы это да.
Горы это круто. Хочу в поход пойти с рюкзаком) пора начинать искать палатку)

Знаю одну девушку специально переехала, чтобы на выходных можно было проехать недолго и сходить в поход)
Ходит часто когда сезон)
Скорая помощь• 02 декабря 2025
Ответ длябибизяна
Ну ви ж прекрасно зрозуміли суть написаного, навіщо ці перегини.
Ну, а только про гречку никто и не писал. Сколько людей написали, что одному человеку 400 грн вполне может хватить и было совсем не голодным.
Зам. зав. Анонима• 02 декабря 2025
На кашу і дешевий хліб. Ще чай і кістки для супу. Я теж економлю бо є певні трабли. Менше 1000 в тиждень ніяк. Але якщо грошей просто немає то що поробиш.
Зажуженная Жужжа• 02 декабря 2025
Ответ дляОмлетик
Погано, коли люди замість того, щоб працювати - голодають і запевнюють, що жити на одній гречці- норма
Річ у тім, що в нас і працюючі люди в більшості за межею бідності. Комуналку, хозбит, ліки, сплатив, якусь одежину з секонду купив, і залишились ті ж 3-4 тис на харчування в кращому випадку. Ціни вдвічі, втричі виросли від довоєнних, а зарплати в багатьох ті ж самі, що були тоді.
Скорая помощь• 02 декабря 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Это у вас на одного человек кістки і хліб і кашу - 1000 грн?
Вітаміни косметика• 02 декабря 2025
редька 30 грн в атб 1кг
+ макарони 50 грн 1 кг
7 яэць 50 грн
олія олейна 75 грн
молоко літр 30
каша якась 60 грн
яблука 35 грн кг
мандарин 60 грн кг

це 390 грн вийшло якщо брати саме дешеве.

і я не купила сиру і м´яса! А без них я не я . а їм я багато, особливо після спортзалу. Мовчу про вкусняхи... 400 грн прожити можна, але потім на лікування витрати більше будуть- організм так довгоне витримає. Для мене 400грн то перекус
Скорая помощь• 02 декабря 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Можна міняти роботи але щось придбав, а щось втратив. То й на то виходить. Багато підприємств зачиняються зараз, багато не працюють коли нема світла, це впливає на зарплати людей.

Навіть у магазині з тряпками у людей урізали зп. Є вихід є відсоток. Вихід залишили , в відсоток порізали. На рівному місця людина втрачає гроші. Чого кожного місяця роботу змінювати?
Зам. зав. Анонима• 02 декабря 2025
Ответ дляСкорая помощь
Питання було про 400.. в старпості, чи ви не читаєте? Як що вам ок то пені то що
Зажуженная Жужжа• 02 декабря 2025
Ответ дляMs. Android
Неплохо это пойти и заработать больше, стремиться и поднять опу с дивана, а не сидеть и выживать на 3 копейки
Не у всіх є здоров´я працювати по 12-14 годин, особливо хто немолодий. А працюючи 8 годин , зарплатні навіть на їжу вже не дуже вистачає. Ціни ростуть як скажені.
Зажуженная Жужжа• 02 декабря 2025
Ответ дляСкорая помощь
Або голодним, або хлібом і кашею напихуватись. Щоб живіт не крутило від голоду. Запиваючи чаєм з гілочок. Знайомі пенсіонери розповідають. Але довго не протягнеш на такому харчуванні.
Скорая помощь• 02 декабря 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я більш 8 годин вже не готова працювати) 1 година перерви, поки доберешся буде вже 11-12 годин відсутності вдома. Цього достатньо.

Як нервові роботи так там грошей потім ще більше потрібно на відновлення , ці 12-14 годин - нічого доброго
Скорая помощь• 02 декабря 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Мабуть це 1000 грн на харчування ...
Зажуженная Жужжа• 02 декабря 2025
Ответ дляСкорая помощь

Так, але зарплати майже всюди 6-12 тисяч за таку роботу, а це вже по цим цінам на межі злиднів.
Скорая помощь• 02 декабря 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Тобто в вашому місті тільки 12 годин треба працювати ? І скільки платять за це?

Якщо хочеш 15 тисяч це скільки треба працювати?
Скорая помощь• 02 декабря 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Дуже прикро що в міському транспорті бачиш стареньких, які їдуть на роботу, бо пенсії не вистачає на життя. Чула, що хтось найшов підробіток 1000 грн , хтось 1500 грн і це в місяць десь прибирання і туди ще їздити треба.
бибизяна• 02 декабря 2025
Ответ дляСкорая помощь
Ну так я не 400 грн коментувала, а твердження, що щоб їсти - треба йти пахати на 10 роботах. Щоб що треба? Завжди, у кожного наступає момент, коли вигідніше обмежити трати, ніж іти впахувати на черговій роботі, ресурс людини не безкінечний. І ´ сумно, коти трати починають обмежувати вже на їжу
бибизяна• 02 декабря 2025
Ответ дляГладиолус
А не лучше пройти заработать,а не пельмени лепить ?
Кому як. Якщо заробляти пропонується ’ліпкою пельменів’...
Скорая помощь• 02 декабря 2025
Ответ длябибизяна
Так це прикро, що навіть на їжі треба економити. Але ж вибір або всі гроші на їжу і борги або якось використовувати просту їжу. Можна ж жити і їсти а можна якось обрати прості продукти і відкладати трішки на відпочинок. Без відпочинку теж погано. Є люди які по 5 років нікуди не їздили і у відпустку не ходили. Або такі роботи що і відпустки не дають або не оплачують.
Таких робіт теж вдосталь де і відпустки немає взагалі, нема зміни нікому працювати є один шлях звільнитися і можуть ще щось не доплатити
Скорая помощь• 02 декабря 2025
Ответ длябибизяна
Там мало платять...це некваліфікована праця, простіше для себе зробити під фільм)
Гравіцапа• 02 декабря 2025
Колись у 97-98 ми так жили.
Я була підлітком.
Наша їжа була макарони,кукурудзяна каша, Артек + цибуля та морква і часник. Ні м´яса, ні яєць, ні риби.
Восени я збирала яблука та горіхи попід дворами щоб хоч щось погризти.
Скорая помощь• 02 декабря 2025
Ответ дляГравіцапа
Колись у 97-98 ми так жили.
Я була підлітком.
Ну як здоров´я зараз?
Скорая помощь• 02 декабря 2025
Кукурудзяна каша с молоком та сиром це банош ЗУ дуже смачно)
Звичайна кукурудзяна - для свиней згодна.
Гравіцапа• 02 декабря 2025
Ответ дляСкорая помощь
Ну як здоров´я зараз?
Зараз нормальне абсолютно здоров´я. Проблем ніколи не було.
Скорая помощь• 02 декабря 2025
Ответ дляГравіцапа
Незважаючи що так харчувалися як ви описали? Що м´яса риби не було...
бибизяна• 02 декабря 2025
Ответ дляСкорая помощь
Готувала недавно. Ексклюзив на один раз, там треба бути дуже здоровою людиною, щоб щодня таке їсти. Якщо ще й шкварки...
S.s.s.• 02 декабря 2025
Та можно одному не умереть
7 кг картошки по 14 - 98 грн
Масло 1л -70 грн
Хлеб -4 шт по 28- 112
Фарш 0.5 кг - 100 грн
Лук кг -6 грн
Остается 14 грн на чай розумний вибір
бибизяна• 02 декабря 2025
Ответ дляСкорая помощь
Все вірно, баш на баш, про що я і писала - на виході ті ж самі пельмені, але в варіанті ’піти заробити’ ти ще й державі винен, що ти заробляєш)
Скорая помощь• 02 декабря 2025
Ответ длябибизяна
Я не роблю шкварки. Я роблю трішки по-своєму. Каша вариться, потім молоко.
Вже при подачі усередину кладу творог.
S.s.s.• 02 декабря 2025
Ответ дляВітаміни косметика
редька 30 грн в атб 1кг
+ макарони 50 грн 1 кг
7 яэць 50 грн
олія олейна 75 грн
молоко літр 30
каша якась 60 грн
яблука 35 грн кг
мандарин 60 грн кг

Так це на 2 дні максимум на одного
Скорая помощь• 02 декабря 2025
Ответ длябибизяна
Робота повинна бути вдень. А таке як пельмені можна виділити пару годин ввечорі на вихідних. Вже рахувала 100 грн кг виходить) це не для всіх. Для мене так.

Згідно збалансованого харчування пельмені рекомендовано їсти 2 рази на тиждень)