Папобус• 02 декабря в 10:25
Почему рожают несмотря на войну?
PORKA• 02 декабря в 10:25
Та ниже ж тема бы про пропаганду рождаемости. Жертвы пропаганды
Дівчина Гілмор• 02 декабря в 10:26
Якби не рожали у війну вас би теж не було. Моя баба була дитя війни, і тоді теж народжували
ПироженкА• 02 декабря в 10:27
Да, це цікаве питання.
Я наприклад третю дитину через війну не народжую.
Привести душу в цей світ і обрікти мучиться з нами в цьому всьму
Відморожена• 02 декабря в 10:27
Бо хочуть, у мене сестра вдруге заміж вийшла, чоловік своїх дітей немає, обом за 30, зараз вагітна, дуже чекають на дитинку, це їх вибір і їх право.
Дама с собачкой• 02 декабря в 10:29
Теж про це задумуюсь.
Нікого не засуджую, але сама ніколи б не наважилась народити в війну. Тут за дорослих переживаєш, місця собі не знаходиш і кришу зносить, а ще й брати на себе відповідальність за життя та психіку малесенької дитинки...
Ні, я не настільки сильна.
ПироженкА• 02 декабря в 10:28
Ответ дляДівчина Гілмор
Тоді народжували не зовсім свідомо.
Народжували бо був секс. Як побічний ефект сексу.
А ще вмерло, то вмерло.
А помирало багато
А ще вмерло, то вмерло.
А помирало багато
Дівчина Гілмор• 02 декабря в 10:30
Ответ дляПироженкА
Тоді народжували не зовсім свідомо.
А ще вмерло, то вмерло.
А помирало багато
А ще вмерло, то вмерло.
А помирало багато
Моя баба була 40 року народження, тоді і після 40-вих вже так багато не народжували. А от її дядьків було багато і їх забрали на фронт
Хи хи, ну ну• 02 декабря в 10:31
Ответ для220В
Якого ви року народження?
Думаєте, що десь 1943го?
Дюймовочка• 02 декабря в 10:31
То війна, то ковід, то економічна криза, то інше ´неначасі´ . Пропонуєте не народжувати ніколи і просто вимерти?
Фрикаделька• 02 декабря в 10:31
Потому что очень много глупых, безответственных людей. Только сумасшедший может сейчас осознанно рожать
Чумацький Шлях• 02 декабря в 10:32
Ответ дляПироженкА
Да, це цікаве питання.
Война с 2014 года если что
Дюймовочка• 02 декабря в 10:33
Ответ дляЗабула що?
Чергова тема для срача. Автор не відповідає, всі в дискусії
Автор відповідає, але з інших акаунтів
Латвийские_Номера• 02 декабря в 10:33
Потому что жизнь продолжается. Не переставать же дышать из-за того что война. Странный вопрос....
Забула що?• 02 декабря в 10:33
Ответ дляДюймовочка
Автор відповідає, але з інших акаунтів
ааа ...от жучка
Хи хи, ну ну• 02 декабря в 10:33
Ответ дляФрикаделька
Війни не тривають вічно. А для народження дітей у жінки не таке вже й велике вікно
років 20 лише, у деяких навіть менше. Тому питання дивне, і роздуми дивні... Не всі можуть чекати ще 10 років, на всі можуть навіть ще 5 років чекати.
Даха-сваха• 02 декабря в 10:35
Не знаю кто там рожает, среди знакомых вообще никто, возраст 24-45.
Вон даже в Китае ввели налог на презики, чтоб больше рожали. Не хотят люди больше плодить рабов для власти, во всем мире так.
Даха-сваха• 02 декабря в 10:36
У Китаї влада запровадила податок на презервативи, щоб підвищити народжуваність, — Bloomberg
Тепер на контрацепцію нараховується додаткові 13% ПДВ.
Їх там й так вроді не мало 🫠
Даха-сваха• 02 декабря в 10:36
Ответ дляНеКонец-Света
С 1 января добавили денжат за это
Ради тех копеек только маргиналы и будут рожать
Кумася• 02 декабря в 10:36
Не війна, так ковід, інфляція, безробіття, ще щось. Завжди погані часи, так що тепер, нікому не народжувати?
Кумася• 02 декабря в 10:37
Ответ дляДаха-сваха
Їх там й так вроді не мало 🫠
Де логіка? Щоб підвищити народж, ввели податок?