Кофе в лобби• 02 декабря 2025

Мама чоловіка почала проявляти цікавість до свого доглядання

Так сталось, що мати чоловіка живе у росії і не підтримує нашу владу ( владу то ми теж не підтримуємо ) але вона топить за рашу, не знаю як він взагалі спілкується з нею. Каже через силу і що поваги до неї немає
Але останні декілька місяців вона постійно йому нагадує - приїжджайте до мене, будете зі мною жити, я сміюсь, а куди саме, в неї немає навіть житла. Почала казати, що ж треба спадок йому залишити, що вона у 57 років буде відкладати, щоб у нього щось було. Він мурчить, що йому нічого не потрібно, щоб вона всі гроші витрачала на себе, а для мене це маніпуляція, від неї всі розʼїхались, батьки, брати, сестри, заміж вона не вийшла, але дуже шукала чоловіка після 2 розлучень
Вона хоче, щоб він її приділяв увагу, писав постійно, жив поряд з нею, хоча вже 20 років живе в росії і ні сном ні духом, що у сина

Дружини, мами, що ви думаєте з приводу таких комунікацій?
Поторописька• 02 декабря 2025
Нічого не думаю. Живіть як жили.
Трактор Віка• 02 декабря 2025
А до чого ваша примітка, що ви теж не підтримуєте нашу владу? Це якось стосується мами?
автор Кофе в лобби • 02 декабря 2025
Ответ дляТрактор Віка
Не знаю
Просто до слова додалось, владу мало хто зараз підтримує, але Україну люблю, в рашці жити навіть подумки огидно
Жена_КотораяСтена• 02 декабря 2025
А де там доглядання? Вона ще й не пенсіонер. Ви готові їхати подалі від влади, вже видно
Жена_КотораяСтена• 02 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
Не знаю
Тема для срача. Ідіть у владу і змінюйте
Поторописька• 02 декабря 2025
Тікайте автор, вас зараз ще в вороги народу запишуть.
Трактор Віка• 02 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
Не знаю
Похоже ви теж сім´я ждунів?
автор Кофе в лобби • 02 декабря 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Слухайте, ви не на те звернули увагу. Влада вже яка є, вона може подобатись, або ні, але з цим ми нічого вдіяти не можемо, поки що
Кидаю курити• 02 декабря 2025
А как вы коммуницируете? От нас можно в рашу звонить?
Само_достаточная• 02 декабря 2025
Ну говорить - і говорить. Ніхто ні до кого не поїде, тут і так все зрозуміло. Нехай спілкується з сином, на те він і син.
НаБалКоніХодять• 02 декабря 2025
Це наслідки її самотності (бажання мати підтримку близьких). Ви вже нічого не зміните і вона теж. По телефону підтримуйте людину (без розмов про війну та політику, бо це завжди закінчується сварками). А просте спілкування. НІ ви до неї не поїдете в країну ворога, ні вона до вас (хоча це спірне, але краще не жити з мамою)
автор Кофе в лобби • 02 декабря 2025
Ответ дляТрактор Віка
Похоже ви теж сім´я ждунів?
Ні
Рашку не чекаю, де ви таке прочитали?
І чому фокус на це змістили?
БлинчикБезСметанки• 02 декабря 2025
Яка різниця що МИ думаємо, важно що Ваш чоловік думає. Якщо не збирається до неї, то хай їй це прямо скаже, хай вона починає шукати хто її догляне.
Люблю_смаколики• 02 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
Не могу понять о чем ваша тема: о власти или о свекрови. Во втором случае: вы рановато бьете на сполох.
Поторописька• 02 декабря 2025
Ответ дляТрактор Віка
Похоже ви теж сім´я ждунів?
Володимир Олександрович, заспокойтесь. Розумію, що для вас настали не найкращі часи. Не втрачайте здоровий глузд, тема не про це. Ви срачі розводите.
Гага Газу• 02 декабря 2025
Все залежить від
рішення вашого чоловіка...а чи пройде він фільтрацію вона як думає?

Дуже схоже, що хочуть щоб через неї він співпрацював з рашкиними спецслужбами, вони на неї давлять, от вона і стала проявляти до сина інтерес. Таке зараз часто, шукають родичів і починається проработка
Гага Газу• 02 декабря 2025
Ответ дляТрактор Віка
Похоже ви теж сім´я ждунів?
Ще й майбутніх наводчиків
БлинчикБезСметанки• 02 декабря 2025
Ответ дляКидаю курити
Я Вас здивую. І від Вас можна.
Ухахайкина• 02 декабря 2025
Як кажуть каквказці, одружитись можна ще, а мама у тебе одна
Поторописька• 02 декабря 2025
Ответ дляГага Газу
Ще й майбутніх наводчиків
Ні гірше, маньяки вбивці, серійні. лише тому що на порадниці написала
Ухахайкина• 02 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
Ні
Рашку не чекаю, де ви таке прочитали?
І чому фокус на це змістили?
Бо адекватна людина цю деталь би взагалі пропустила, вона не суттєва в Вашому конфлікті.
Творческий типаж• 02 декабря 2025
Ну и что, говорит и говорит. Мало ли кто что хочет
Думаете ваш муж согласится на переезд в рашку ради домика в Усть-Пиздюйске?
Кукарикуууууу• 02 декабря 2025
Доглядання, мурчить, пекельні борошна
Жена_КотораяСтена• 02 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
А на що. Чому про догляд пишете й до чого влада
ВсеЧетко• 02 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
Не знаю
Тогда какая разница, есть у неё жилье, или нет?
автор Кофе в лобби • 02 декабря 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ні, звичайно ні
Але ж хто знає до чого дійдуть вмовлення
Вона дуже гарно вміє змістити його фокус, розказуючи про свої невдачі і який він класний син у неї
Гага Газу• 02 декабря 2025
Ответ дляПоторописька
Це не смішно. Якщо Ви не в курсі хто здає об´єкти, то це не значить, що так не буває. Засуджений майор, що здав у Львові об´єкти, співпрацював через свою жінку яка лишилися в окупації. Зазвичай здають об´єкт військовий, впк, далі розраховуються і тікають до родичів в
рашку, потім цей об´єкт обстрілюють, знищують.
Поторописька• 02 декабря 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вона пише, так бачить. Ви всім, письменникам порадницьким, розповідаєте як треба писати?
Гага Газу• 02 декабря 2025
Ответ дляУхахайкина
Ага
Поторописька• 02 декабря 2025
Ответ дляГага Газу
До чого тут автор і її тема?