Мамина квіточка• Изменено 02 декабря 2025

У кого чоловіки не готують і не помагають по дому?

Будь ласка, скаджіть, що не в одної мене такий.
А то я тут почитаю, то в усіх і на роботі добре заробляють, і їсти після роботи наготують, вимиють поли, викупають дітей, собак, вигуляють всіх, постірають і посушать.
Кто крайний?• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Працює багато. Приходить в 19-20 год. Часто по відрядженням. Один вихідний.
На роботу, відповідно, я вийти не можу
Ну да, при таком графике когда ему это все делать
Люблю_смаколики• 02 декабря 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Тобто ваш заробляє 95, він вас кохає і ви працюєте, а автора заробляє 90, просить її бути вдома, то він трутень?
Япрацюю.бо ялюблю свою роботу. В домробітниці не нвймалася)))) вдома можна з глузду з´їхати
Люблю_смаколики• 02 декабря 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Тыщ 20?
У мене 32
Нічний дожор• 02 декабря 2025
https://www.instagram.com/p/DRpTX9HCA-P
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляНічний дожор
https://www.instagram.com/p/DRpTX9HCA-P
Все гонят на мужчин, что они не помогают, только, основном, из мамы вроспитывают и не приобщают к домашним делам. Получается,что женщины сами портят с детства мужчин,когда все за них делают....
автор Мамина квіточка • 02 декабря 2025
Ответ дляТелепузик
це не ви писали тему, що вам чоловік 5 чи 10 тис на продукти видає, а у вас немає часу до гінеколога сходити, бо ви прислужницею у дітей працюєте?
Гроші мені чоловік не видає, слава Богу
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Гроші мені чоловік не видає, слава Богу
Ваш муж вам не помогает,потому что ему некогда...
Нічний дожор• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Я вообще не понимаю фразы ’мужчина помогает’. Это мне сосед может помочь сумки занести. А мужчина, который живет со мной просто берет на себя часть забот по дому. А не делает одолжение и помогает.
автор Мамина квіточка • 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
А як я піду на роботу, то буде коли?
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
А як я піду на роботу, то буде коли?
Вы не пойдете, может лет через 10
Пишу вірші, дорого• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
А як я піду на роботу, то буде коли?
Слушайте, ну хватит, а? Вы на работу не собираетесь, детям 11 и 9. Вы не сможете манипулировать бытом вечно, дети растут. Через 5 лет пластинку поменяете на ’ я лучшие годы на вас угробила’. Почему нет? Кто как хочет-так и живет.
Голубая фишка• 02 декабря 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ну, давайте, покажите как 80-90 шт быстро заработать. Скажу честно, так как многие женщины уезжали, то никто из знакомых мужиков не умер. Более того, вполне себя неплохо чувствуют. Весь этот быт сильно переоценен. Техники полно, купить можно. Муж на работе работает, Вы дома. Себя поставьте на его место, нах Вы тогда нужны. То, что дома торчите -Ваш выбор.
Вузько мислите. Стомитися може кожна людина, навіть від улюбленої роботи. Тому в пості автора особисто я прочитала інший зміст. Автор сама стомилася все робити весь цей час. Помітьте, за гроші автор не каже, хоч на 4-х людей при великому маєтку, як в автора, та допомозі батькам, то сума і не космічна. Знецінення - ось що головне. Певно, автор думала, що її жертовність буде користю для родини. Мабуть, так і було щодо дітей, хоч це і не оцінять, можливо, але автор вкладалася в родину по максимуму. Тим часом чоловік будував карʼєру, його робота - на виду, от тут скільки порадниць за нього горою. Легко бути зіркою, коли вдома надійний тил і надійна дружина. Що не загуляла з коханцем, для прикладу. Але шлюб це ж не лише про гроші, вірно? Якщо одне з подружжя бачить, що іншому погано, то чому б у вигляді сюрпризу не найняти помирання те ж або ж замовити готове? Або вигуляти тих дітей, почекати з гуртків? Тут пишуть, що це легко. То чому б і чоловікам не зайнятися? А автор піде на роботу. Та навряд так буде, бо купа роботи, яку робить зазвичай жінка, знецінюють. Парадокс. Часто знецінюють самі жінки. Бубочці-чоловіку після офісу в 20:00 ні-ні стати до плити чи прибрати в хаті? А от жінці після роботи скакати на кухні, по магазинах, уроки вчити та ще виглядати за три гривні на мульон баксів, то це ок. До речі, є чоловіки і більше заробляють, і на жінок записують машини та маєтки, купляють бізнеси жінкам, ну і клінінг можуть оплатити, якщо що. А тут прям пристрасті, чєлік працює і крапка. А що з ним станеться, якщо відпочине від роботи, переключиться на побутові речі, а вона в свою чергу переключиться, та сходе в спа без дітей. І всі щасливі.
курасаны• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Ну мій стільки не заробляє канєшно.
Але няня і домробітниця це я
Тому що Ви зразу так себе поставили як обслуга свого яйценосного пана. Не обіжайтеся на мою їдку правду , але це так. А тепер Ви нічого не зробите, ніякі порхання не допоможуть -тільки шок, тільки жорсткий шок.
В моєму випадку до народження дитини всі 10 років бів рівноцінним партнером по побуту, а от з дитиною залишив один на один і сам звалював на роботу, при тому ., що я теж працювала з дому і в декрет е уходила. Ми обговорили це питання зарані, що я не збираюся ламати собі кар’єру ради дитини. Витерпіла я це щасливе материнство 9 місяців, потом просто з дитиною виставила за двері . Пожив він з дитиною у батьків місяць і просто завив, бо йог батьки тех хитровиїбані - онуків хочуть, вплоть до розлучення або заведи на стороні, а нянчити дитину не хочуть, бо одне діло поагукать і віддать невістці , коли надоїсть. Короче, це був такий ШОК для всих, що з тих пір не тільки чоловік шовковий , а і його батьки і моя рідня і наші друзі-знайомі. Хай мене вважають стервом, зате поважають і рахуються.
курасаны• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
На роботу, відповідно, я вийти не можу
То хай міняє роботу, хитрозроблений який.
Голубая фишка• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
А як я піду на роботу, то буде коли?
Автор, а ким ви плануєте працювати? Хто ви за освітою? Можливо, спробуйте спершу на півдня. Плюс для готовки - то меню продумайте на тиждень, у вихідний чоловіка будете разом закуповувати продукти, готувати. Можливо, згодом, когось наймете. Якимись обовʼязками, можливо, можна дітей напрягти? А що у вас про бабусям? З гуртків хтось зможе зустрічати? Якщо ні, то можна спробувати знайти людину, хто буде по гурткам розвозити. А прибирання та готування раз на тиждень. Ну буде не прибрано, але вже як є. Не всі ж готують та прибирають щодня. На яку суму зможете розраховувати спершу по з/п? Можливо, вас чоловік підтримає. Моя знайома виходила на роботу в жорсткий мінус по грошах, чоловік підтримав, бо для стажу, робота була офіційна. Можливо і ваш вас підтримає?
Голубая фишка• 02 декабря 2025
Ответ длякурасаны
А як ви місяць без дитини прожили? Скучали, бачились? Цікавий експеримент.
Бабуся Бетман• 02 декабря 2025
Ответ длявре_Динка
Ви так розмірковуєте наче це дохід на людину в сімʼї, а не на сімʼю з 4х
Віддати звідси ще 10-20тис на помічниць, ну такоє. А жити на що?
За трёшку я плачу 800грн за уборку. Ну какие 20т?
курасаны• 02 декабря 2025
Ответ дляГолубая фишка
Я лежала під крапельницями і молилися. щоб організм не дав збой, хоча збой таки відбувся. Вилізли аутоімінні болячки які зараз дуже отруюють якість життя. Щодо дитини, то не було коли скучати . В мені було дохреніща злості і образи, що ці двоє знищили моє здоров’я назавжди. І зараз це є. І зараз готова розійтися і жити сама. Якби чоловік не був в ЗСУ, то так би і зробила.
вре_Динка• 02 декабря 2025
Ответ дляБабуся Бетман
А ви давно шукаши нових людей? Дешевше 500 грн година не підходь. Що готовка що прибирання
Бабуся Бетман• 02 декабря 2025
Ответ длявре_Динка
В сентябре. Это давно?
вре_Динка• 02 декабря 2025
Ответ дляБабуся Бетман
В сентябре. Это давно?
Ви в якому місті живете і що вам на 800грн роблять?
І трьошка це скільки квадратів?
Фиктивная• 02 декабря 2025
Ответ длявре_Динка
І трьошка це скільки квадратів?
Я в Киеве. У меня небольшой дом в пригороде Киева 90кв, живёт 2 человека. 700грн за уборку . Окна и двор отдельно. Попробуйте не на советчице искать
Бабуся Бетман• 02 декабря 2025
Ответ длявре_Динка
І трьошка це скільки квадратів?
Тут один город -киев . 85кв, обычный новострой
вре_Динка• 03 декабря 2025
Ответ дляФиктивная
Я не на порадниці і шукала. Квартиру в Києві 90квадратів мені за півтори тисячі прибирала помічниця. І прала і прасувала. Будинок за 2500 за виїзд був. Вивезла сина підлітка. Зараз 500 грн година, і це поза агенством, через агенство від 600
Голубая фишка• 03 декабря 2025
Ответ длякурасаны
Так ви потрапили до лікарні, тому чоловік та дитина жили місяць не з вами? Чи спершу вони поїхали, а ви поправляли здоров’я під крапельницями вдома? Трохи не зрозуміло. Шкода, що так сталося з вашим здоровʼям. До вагітності та пологів все було добре? Скільки дитині зараз?
курасаны• 03 декабря 2025
Ответ дляГолубая фишка
Спочатку вони поїхали. Я закрила двері і сутки проспала поки коти не розбудили , бо хотіли їсти , потім пішла до лікаря , бо стан був наче мене пожували і виплюнули і вона зразу дала направлення в стаціонар і тут же мене поклали, благо що сімейна лікар працює ще в лікарні. До вагітності і пологів я була здоровою кобилою.
Фиктивная• 03 декабря 2025
Ответ длявре_Динка
Я в поликлинике нашла. Очень приятная и аккуратная женщина.
Та прям багіня• 03 декабря 2025
Автор, а що Ви будете робити коли чоловік вийде на пенсію? Ну не проживете ви вдвох на ці кошти. У Вас є взагалі якійсь стаж, освіта, професія? Домогосподаркою можна бути тільки якщо впевнені, що дохід буде стабільним все життя.
Бабуся Бетман• 03 декабря 2025
Ответ дляТа прям багіня
Вы ванга? Как вы посчитали размер пенсии и почему на неё не прожить вдвоём? Почему решили, что не будет доп дохода?
Экспертиза• 03 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Щоб було що заморозить треба у вихідний пів дня провести на кухні
Ваши дети в таком возрасте что сами могут в будни положить окорочка в мультипечь и приготовить