Мамина квіточка• Изменено 02 декабря 2025

У кого чоловіки не готують і не помагають по дому?

Будь ласка, скаджіть, що не в одної мене такий.
А то я тут почитаю, то в усіх і на роботі добре заробляють, і їсти після роботи наготують, вимиють поли, викупають дітей, собак, вигуляють всіх, постірають і посушать.
Вітаміни косметика• 02 декабря 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Знаю семью, где муж даже чай себе не заварит, все жена делает. Он зарабатывает более чем хорошо, жена не работает, себе ни в чем не отказывает. Но вот все домашние дела только на ней и обеды из трех блюд, и пельмени ручной лепки, и дети с уроками
дурна жінка - яб знайшла хто ліпить і купувалаб- себе треба любити
автор Мамина квіточка • 02 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Може батьки допомогти можуть поки ви на роботі, і свекри. Бо їм ви претензії не виставляєте.
У них своє життя. Мої взагалі не поруч.
А свекри вже відпочивають.
Які до них претензії можуть бути?
автор Мамина квіточка • 02 декабря 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Ну так і в мене )))
Муркошечка• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Ну так і в мене )))
Ну так наймите кого то по хозяйству.
У подружки муж моряк. Она не работает. Еду ей готовит женщина и та же женщина убирает. Подружка только чай может себе сделать и разогреть.
Если есть деньги, остальное не проблема
Экспертиза• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Мені не хочеться більше грошей. Я взагалі аскетично можу жити.
Лишь бы ничего не делать)
автор Мамина квіточка • 02 декабря 2025
Ответ дляМуркошечка
Ну так наймите кого то по хозяйству.
Если есть деньги, остальное не проблема
Ще раз кажу.
Це не ті гроші, щоб з них ще платить комусь.
Ціни космос.
Такі послуги тоже дорого
Муркошечка• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Ще раз кажу.
Ціни космос.
Такі послуги тоже дорого
Уже увидела ваш доход.
Тогда не знаю
У меня муж не готовит. Только чай, кофе...ну берброд может себе и мне сделать.
Зато я не убираю от слова совсем. Все он. Я даже не знаю где у нас что по хозяйству лежит, мне это не интересно.
Такой себе компромисс нашли.
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ Головна
Не партеся, все нормально у вас, ви праві. Вийти вам на роботу - це тягнути три роботи і ніде толку не буде. А готують-прибирають це там, де вдвох опівночі приповзають. Як результат - просто двоє за@баних батьків. Встигнете ще на ту державу відпахати, світу білого не бачачи.
А дома она видит мир? ))))
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
А дома она видит мир? ))))
А вдома вона лише на двох роботах. Нафіг їй третя?
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ Головна
А какие две работы дома?
Панна Кота• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Це не ті гроші, щоб мати прислугу
Ви в якомусь паралельному світі живете? Як виживають ті, хто по 10-20 тис отримує? А якщо на сім´ю з дітьми один заробляє і він вчитель, наприклад?
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
А какие две работы дома?
Гувернантка і господарка як мінімум. Не треба хоч мені анекдотів розказувати, як воно все ’само робиться’.
автор Мамина квіточка • 02 декабря 2025
Ответ дляМуркошечка
Уже увидела ваш доход.
Тогда не знаю
Такой себе компромисс нашли.
У вас все чудово.
У нас він не знає що і де. Як дитина.
Влітку поїхала на тиждень до батьків. Лишила йому їжу на 3 дні. Він кожен день дзвонив питав коли я приїду. Закінчилась їжа, то він бутербродами харчувався, фігньою всякою. Прихватила підшлункова. Йому треба 3 рази на день нормальну гарячу їжу їсти. Обов´язково перші страви, бо потім біда. Там хроніка.
В шафі своїй не може знайти нічого.
При даному розкладі все воно нічого. Він гроші, я все інше.
А як буде потім не розумію.
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляВесела моль
А коди чоловіки сидять відпочивають на гуртках то це ОК?)
Хз. Я з тих гуртків повертаюсь така, що на роботі легше.
Лама_мама• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Ну так і в мене )))
Так Вы хвастаетесь или страдаете?) У меня к таким женщинам всегда только один вопрос. Как вообще у Вас происходило ухаживание? Вы же видели, что он вообще никак не помогает и не обслуживает себя? На что надеялись?
автор Мамина квіточка • 02 декабря 2025
Ответ дляПанна Кота
Ви пропонуєте мені економить, щоб хтось поли мені помив чи зробив голубці?
Є поняття фінансової грамотності.
Не можна все тратить в нуль.
20% треба відкладати.
Звичайно, мені жаль людей, які вимушені не те, щоб не відкладати, а дотягувати до зарплати.
Страшні реалії, це да
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ Головна
А как другие,по вашему, справляются? Дети мивину едят, учатся на двойки и бродят по дворам?)))
Весела моль• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ Головна
Так гуртки це не заміна роботи, це після
автор Мамина квіточка • 02 декабря 2025
Ответ дляЛама_мама
Не знаю. Я була молода. Забрала від мамки)
автор Мамина квіточка • 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Десь воно приблизно так і є.
Особливо з харчуванням дітей.
Діти їдять шо попало.
Навіть тут купа тем була
Муркошечка• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Ну вообще то в моем детстве так почти и было. Мивины не было )
Родители до 5.30-6 на работе. Ключ под мусорным ведром и вперёд.... И по дворам и по сараям лазили и вообще лучше не знать где
А учёба это уже кому как шло. И двойки были, куда ж без них.

И кому от этого было лучше ?
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
А яка різниця хто скільки зароблятиме, якщо фізична відсутність однакова вдома?
Ні, 90 не зароблю. Зароблю 25.
Впринципі я допомагаю батькам з бізнесом, вони мені 150 тис в рік підкидують за допомогу. Це рахується.
Але я на цих 150 тис 2 міс адово пашу фізично
Ой, ні, не слухайте тут нікого. Які 25??? Оце все має сенс якщо ви ’з порогу’ 50 будете мати з перспективою через рік на зростання. А то понаписують. Дорога, напівфабрикати і купована їжа, одяг-косметика і на виході буде вам дірка від бублика, занедбані діти і дім, мовчу про їх задовбану маму. Ви ’на вчора’ няню шукали? Сопливих в школу тягали? Панянкам аби писати...
Муркошечка• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Ні, 90 не зароблю. Зароблю 25.
Автор, да вы вообще в прибыли. Отбросьте даже мысли о работе.
Панна Кота• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Є поняття фінансової грамотності.
Не можна все тратить в нуль.
20% треба відкладати.
Страшні реалії, це да
Я пропоную Вам спуститись на землю!
80 тис на 4-х - це не так вже і мало!
Ще можу запропонувати Вам проект ’Міняю жінку’: Ви на моє місце на місяць с з/п меньше 10 тис з підлітком, а я на Ваше.
Тоді і оціните і чоловіка і його з/п!
Муркошечка• 02 декабря 2025
Ответ дляПанна Кота
Я пропоную Вам спуститись на землю!
80 тис на 4-х - це не так вже і мало!
Тоді і оціните і чоловіка і його з/п!
Извините, но вам с ребёнком надо было выехать в страну с пособием и выдохнуть хоть чуть чуть в этой жизни. Может и мужа бы нашли там.
Пишу без иронии и сарказма.
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ Головна
Так автор не работает и задолбанная, что-то не так значит?
Муркошечка• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
А автор мало делает ? Просто овер дохрена !
ВЫВсеВрете• 02 декабря 2025
Ответ дляВилосипедниця
Надеюсь, хоть не девочку? Ибо это очень странно, что их всех обязательнностей дому, он купает ребенка
А в чому проблема з дівчинкою?
Він же батько!
Нашу дочку 5 років купає, ну як купає контролює, батько.
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Фігово справляються, за гроші. Але то хоч за гроші, а не просто ’на роботу вийти’. Яка їй робота на 20-30 тисяч??? Вони більше проїдять, бо вона не готує. Дітей подіти нема куди, це молодша школа. Чи ацетон вже не лупить то не хворіють? Хз. Мої з вересня вже по два заходи з температурами, а це три тижні ’в загальному заліку’. В офіс би не вийшла, нафіг треба. Так у мене хоч є за що. А їй якого милого? Щоб іншим не образливо було?
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляВесела моль
Ага))) а ще після прибрати і приготувати, пам´ятаю)))