Мамина квіточка• Изменено 02 декабря 2025

У кого чоловіки не готують і не помагають по дому?

Будь ласка, скаджіть, що не в одної мене такий.
А то я тут почитаю, то в усіх і на роботі добре заробляють, і їсти після роботи наготують, вимиють поли, викупають дітей, собак, вигуляють всіх, постірають і посушать.
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Так автор не работает и задолбанная, что-то не так значит?
Автора чоловік бісить. Буває. Вона не розуміє, що буває гірше. Можна все те саме і ще роботу.
Панна Кота• 02 декабря 2025
Ответ дляМуркошечка
Извините, но вам с ребёнком надо было выехать в страну с пособием и выдохнуть хоть чуть чуть в этой жизни. Может и мужа бы нашли там.
Пишу без иронии и сарказма.
Я Родину люблю и город свой люблю, свой двор, свой дом, квартиру свою, где почти всё сделано своими руками и с любовью!!!
Выезжала к подруге на запад Украины в первые дни войны. Хватило меня всего на 2 месяца, потом домой захотелось.
Тут всё родное! Вам не знакомо такое чувство?
Да и у тех, кто выехал, не всё складывается хорошо судя по моим подругам, да и темам тут.
Панна Кота• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ Головна
100%
Всё познается в сравнении!
Панна Кота• 02 декабря 2025
Ответ дляМуркошечка
Пишу без иронии и сарказма.
А на счет ’поменяться’ на месяц Вы так и не ответили.
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ Головна
В чем муж провинился, что бесит ее,я так и не поняла.....
Шотуткоїться?• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Ну так і в мене )))
не так, ваш муж не особо зарабатывает
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Ні в чому. Просто бісить. Так теж буває) Пройде пару днів - попустить. Їх там двоє всього. Хтось має бути винен. Ну не вона ж)))
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ Головна
Она постоянно темы здесь создаёт, эт не первая
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Ну так і фізіологія у жінок циклічна. І побут таки задовбує.
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ Головна
Поэтому нужно на работу)
все по ГОСТу!• 02 декабря 2025
У меня не готовит, не умеет
Но дома убирает все в идеальную чистоту
Даже чересчур это
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Поэтому нужно на работу)
На роботу треба в єдиному випадку - за гроші. Все інше фігня фігнею. А в неї від тієї роботи одні проблеми будуть. Краще у відпустку.
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Так доведеттся мені ставати в 8 вечора і все робить. Чи в 5 ранку.
Питання ж втому було чи є ще такі в когось чоловіки.
Чого ви приколупались?
У всіх такі чоловіки, якщо дружина не працює. Це нормально. І це хороший варіант. Чоловік ваш (не дивлячись, що тут одні мільярдери, причому доларові) непогано заробляє, як для України. Діти малі. Вам пригод хочеться? Щоб, як у мене, нагетси і картопля фрі сьогодні? Так ця сумнівна ’вечеря’ обійшлась трішки менше 1000. Працювати, щоб родина їла картоплю фрі? Працювати з малими дітьми можуть собі дозволити лише дуже забезпечені панянки. Або мусять дуже бідні.
автор Мамина квіточка • 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Та я не задовбана. Воно все більш менш рівномірно зараз. Зимою взагалі є час навіть в спортзал ходити
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ Головна
Поверьте, сразу все становятся самостоятельными и помогают и готовить,оказывается, умеют и убирать)))
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ Головна
Почему нагетсы и картошка фри стоят 1000 грн
Магиня• 02 декабря 2025
Допомагає, але у вихідний.
Можна щось примусити і після роботи (чи перед), але буде п..дєть.
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Ну так у все хорошо и Слава Богу, чего вы? Может действительно сменить обстановку нужно и в путешествие поехать
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Вірю. Жарознтжуючі в 9 років по регламенту приймають в правильному дозуванні, самі на маршрутках в басейн, на футбол, на верхова їзду і всяке таке (не кажіть, нащо воно тільки треба, вигадали всякі нісенітниці, гроші ж треба заробляти, щоб на купку скласти, нафіг воно все тим дітям), самі собі прасують, готують, а що, цілих 11 років. Маячня все це, вибачте. Не кажучи про те, що в деяких містах зараз трохи активно літає всілякої пакості, так там взагалі для розвитку самостійності неоране поле
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Що було біля дому, таке, щоб ще і їстівне, а не з Сільпо. На трьох+салат. Скільки б мало бути?
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ Головна
Я покупаю фри и нагетсы в маркете,в мультипечке готовят. Дешевле, чем 1000 грн.
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Не сперечаюсь. Але так буває з працюючими мамами, що їжа треба вже, а буде колись. Так що тут таке, кому що. От і повертаємось до питання сумнівних вигод.
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ Головна
Сколько вашему ребенку лет?
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ Головна
Смешно, типа неработающие всегда готовят тут писали,что не работают и не готовят, все из Гали и кулинарии или ждут папу )
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Сколько вашему ребенку лет?
Двом. 13 і 5. І ні, та, якій 13 вдома о 18, толку з неї. а зараз на якихось курсах чергових, ну хоч онлайн, не треба везти, і то хліб. Робота вона і є робота, їх робити треба, буває і не по плану. Особливий шик, коли не по плану ВСЕ. За таке хоч на вечерю мусить вистачати, бо інакша толку взагалі не бачу. Ну хіба без роботи з голоду помреш. Про що і писала вище.
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
В Галю треба дійти, принести/привезти, по полицях розкласти, по духовках/каструлях приготувати, все це потім пошкребти-помити, витяжку відчистити . А я по дорозі забрала запаковане і викинула контейнери в сміття. Різницю бачите? Якщо ні - то різниця мінімум дві години.
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ Головна
Я тоже работаю и в кулинарии никогда ничего не покупаю, пиццу могу заказать по пятницам. Мой 13 ти летний сын раскладывает доставку,в магазин ходит, может поставить овощи на винигрет, приготовить элементарное в мультиварке или мультипечке. А ваша 13ти летняя дочка ждёт маму с картошкой фри из Сильпо
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Забагато тексту. Суть одна. Посудомийка миє, пилосос прибирає, пралка пере... Усе само, усе само)))
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ Головна
Ничего страшного,если ребенок поможет по силам. Я ж не пишу ,что борщ нужно варить в 13 лет. Ну у меня нет проблем с ведением домашних дел, единственное,это отключения света. Меню я продумываю на пару дней. Сейчас куча всяких приблуд для кухни,которые упрощают жизнь
всемВсёИмного• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Працює багато. Приходить в 19-20 год. Часто по відрядженням. Один вихідний.
На роботу, відповідно, я вийти не можу
чому ви не можете вийти на роботу?