дожену і ощасливлю• 03 декабря в 06:36
А вы боитесь того, что Залужный станет президентом?
Вас пугает, что если Залужный станет президентом?
Он же и женщин на фронт может погнать, и парней с 18 лет. И вообще неизвестно какие законы примет, типа все для фронта.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Пугает
Не пугает
Я за границей
люблю_тортики• 03 декабря в 11:52
Ответ дляМамин тріль
Если бы на войну никто не пришел, она бы не состоялась.
Это про желания наши с вами.
Про ’на кону судьба всей страны’ - тоже вопрос спорный/печальный, разве по грабежам нашей ’элиты’ не понятно, что нам с вами (простому народу) ничего не принадлежит (ни земля, ни надра, ни выделяемая помощь), а только долги на несколько поколений.?!
Для здравой аудитории - что мы защищаем?!
Возможность платить по счетам, цвет флага - что?!!
Это про желания наши с вами.
Заділо якось вами написане. Але ж правда.
Чого хтось має віддать своє життя, щоб інший жив красіво.
Я вже грішним ділом думаю був би Янукович....худо бідно, та якось би жили собі. Хоч живі і не травмовані
Блондинка в Законе• 03 декабря в 11:53
Ответ дляKriskaA
Так, щось у кацапів другий день на цьому форумі нєпруха :)))
Вчора на комір наклали з приводу перемовин, сьогодні те саме з приводу Залужного - та шо ж такоє ?? :)))
1) то кацапи. І цим можна все сказати (відсутність мізків, багато ботів, потрібно поширювати узький мир і т.д.)
2) підгорає в них ))
люблю_тортики• 03 декабря в 11:54
Дійшли руки почитать Ремарка. На Західному фронті без змін. Так от там зачепив уривок
’Майже все лихо на землі відбувається здебільшого через низеньких людей: вони куди енергійніші й незлагідніші, ніж довготелесі. Я завжди остерігався потрапляти в частину, де ротні командири невисокі на зріст; більшість із них — справжні кровопивці.’
І скажіть, що це не правда?
Борисфенка• 03 декабря в 11:55
Ответ длялюблю_тортики
В ДНРі оно живі і не травмовані. Всій Україні такого хочете?
Якщо Зелений клоун, пливе по течії, то Залужний - воїн. Україну вбереже.
Я вся ваша• 03 декабря в 11:55
Орчинята бояться Залужного 😁😁😁👍
Тому поливають брудом і вигадують, що жінки підуть воювати😁😁😁
У нас і тає є жінки в ЗСУ ідуть по бажанню!
Водійка хімарса• 03 декабря в 11:55
Ответ длялюблю_тортики
Та ще розкажуть
Не все.Заместителя Залужного показательно убили,забыли уже?Убийца на свободе,Зеленский его никак не наказал.
Ответ длялюблю_тортики
І скажіть, що це не правда?
Мабуть комплекси з дитинства - от і компенсують їх все життя....
Я вся ваша• 03 декабря в 11:56
Щоб на нас не нападали, нам треба бути сильними!
Хочеш миру - ГОТУЙСЯ ДО війни!
Водійка хімарса• 03 декабря в 11:57
Ответ дляМамин тріль
Где моя семья в безопасности - там моя родина, если точнее.
А кстати, спасибо за напоминание про Вовкино ’ничего не должен’, я себе время от времени его напоминаю И знаете, он прав и дает подсказки согражданам, но многие не поняли.
Нет.Живу,где родилась.Там и Родина.Переезжать не планирую.Даже не в безопасности.
Крайня невістка• 03 декабря в 11:57
Ответ дляМамин тріль
Та кого б там розстріляли? Ті, хто розміновував Чонгар розстріляні? Чи ті, хто зразу перевбувся, коли зайшли в місто?
ви в сферичному вакуумі останні роки живете?
москальня заходила в населені пункти уже з розстрільними списками.
мій знайомий медик працював з убитими після звільнення київщини, бухав по чорному, і зараз згадувати не хоче
Пригаю-цибаю• 03 декабря в 11:57
Ответ дляНе танцую- но пою
куча мест в тылу и по специальности. Откройте любой сайт по трудоустройству. Но риск оказаться где-то на передовой тоже присутствует, потому что военнообязанный не выбирает - это хочу, это не хочу.
Моя подруга - военный психолог, служит по контракту, ночует дома, никуда не ездит.
ну что сказать, похвально, но поймите, не все хотят быть военнообязанными, и я бы хотела, чтоб это было добровольно и для мужчин и для женщин.
Борисфенка• 03 декабря в 11:58
Ответ дляKriskaA
Нєнуачо - пити з калюжі то так мило ! головне - ані в разєюшкє і нє стріляють
Саме так. Дуже наглядний приклад для ’врятованих москалями від злих українців’.
Водійка хімарса• 03 декабря в 11:58
Ответ дляБлондинка в Законе
кацапські наративи автора не вдалися
Не все дураки.
Но,пугает как они настойчиво наративы в народ прут.Каждый божий день.
люблю_тортики• 03 декабря в 11:59
Ответ дляKriskaA
Читала колись, що путін обрав мєдвєдєва своїм наступником тоді, бо той його зросту і навіть нижче того пуфіка хуюфіка))))
От же ж уйобки вєршитєлі недоростки
Водійка хімарса• 03 декабря в 11:59
Ответ длялюблю_тортики
Триндець.Какой Янукович?Все под рашку норовите лечь?
Крайня невістка• 03 декабря в 11:59
Ответ дляKriskaA
я всі коменти перечитала, спочатку навалюється група ботні, підтримують автора.
а через деякий час в темі з´являються українки і розставляють усі крапки де треба :)
Борисфенка• 03 декабря в 12:00
Ответ дляKriskaA
на тупих діє...онде вище - каже хай би був вже януковідж
Це не тупі, це вороги, які косять під тупих.
Матрьошки вже й українською мовою дописують для маскування під своїх.
Триває інформаційна війна.
Мамин тріль• 03 декабря в 12:00
Ответ длялюблю_тортики
Просто все ясно, як світ божий.
Можновладці штурхаються/гризуться за владу, ресурси, територіїї нашими життями. Але піднесли нам це так, що ми свято вірим у почесний обов´язок, вбиваючи один одного. Через патриотизм. І ми повелися.
А згадали б, що всі ми діти матінки Землі (вибачте за пафос) і кожне життя цінне (не навреди), всім всього вистачить при умові, якщо кілька сот самих ’розумних’ не приберуть все до своїх рук і направили б свою увагу саме на це (не дозволяти не чесний розподіл ресурсів), то було б життя більш справедливим. А так ми втрачаєм здоров´я і життя за те, що у нас вкрали і чим ми не володіємо.
Ответ дляКрайня невістка
Саме так - спочатку гавкає топікстартер, потім він зникає, заходить кодла ’незалежних’ ботів і починають душити українок. А потім вже як піде :) Зазвичай мені вночі додушували і банили :) А зараз день - українок багато, тому кацапки тікають :)
люблю_тортики• 03 декабря в 12:01
Ответ дляKriskaA
А признайтесь чесно і згадайте гарненько, вам дуже погано жиломь за януковича?
Простим людям?
Бізнесу було складнувато, а в простих людей завелись гроші під матрацами, почали купувать
квартири. Що було немислимо до цього.
От положа руку на серце згадайте.
Хіба хуже чим зараз в війну
Простим людям?
квартири. Що було немислимо до цього.
От положа руку на серце згадайте.
Хіба хуже чим зараз в війну
МаргариткаW• 03 декабря в 12:01
не пойму, чего советчицы так возбудились? ну приехал и шо? он вообще кто? - никто.
вам кто-то выборы обещает сделать?
ой не могу, такие смешные девАчки
вам кто-то выборы обещает сделать?
ой не могу, такие смешные девАчки
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:02
Ответ дляКрайня невістка
Расстрельные списки к росиянам попали из администрации президента Зеленского.На атошников и охотников.Друг Зеленского на ФБ призывал всех скидывать ему данные.Портнов Андрей.
люблю_тортики• 03 декабря в 12:02
Ответ дляВодійка хімарса
Я норовлю бути живою і жити в своїй хаті.
Моде б і не було тої війни, якби по майданам не скакали
Мамин тріль• 03 декабря в 12:02
Ответ дляВодійка хімарса
Ну вы же не дерево...
Борисфенка• 03 декабря в 12:03
Ответ длялюблю_тортики
Простим людям?
квартири. Що було немислимо до цього.
От положа руку на серце згадайте.
Хіба хуже чим зараз в війну
Простим людям?
квартири. Що було немислимо до цього.
От положа руку на серце згадайте.
Хіба хуже чим зараз в війну
То ви хочете Януковича повернути? І тоді раша перестане стріляти? Оригінально, свіжо.
люблю_тортики• 03 декабря в 12:03
Ответ дляБорисфенка
Триває інформаційна війна.
Одужуйте!
У вас манія переслідування
люблю_тортики• 03 декабря в 12:04
Ответ дляМамин тріль
Просто все ясно, як світ божий.
Неаільним нема що втрачати, крім своїх оков