дожену і ощасливлю• 03 декабря в 06:36

А вы боитесь того, что Залужный станет президентом?

Вас пугает, что если Залужный станет президентом?
Он же и женщин на фронт может погнать, и парней с 18 лет. И вообще неизвестно какие законы примет, типа все для фронта.
Зробіть вибір:
вже голосів: 641
Пугает
Не пугает
Я за границей
люблю_тортики• 03 декабря в 12:11
Ответ дляБорисфенка
І ще далі поведе. Здохне ваша раша рано чи пізно.
Не перекладайте з хворої голови на здорову
Мамин тріль• 03 декабря в 12:11
Ответ дляKriskaA
Я взагалі собі купила дві ділянка загальною площею 1,5 Га - і зовсім не дорого, в полт області, там 3 хатки на них. Поруч річка, після війни там буде зелений туризм
Давно? Що вийшло вам по ціні?
люблю_тортики• 03 декабря в 12:12
Ответ дляКіна не буде
Не смішіть.
Якраз не подох би взагалі ніхто.
Якби не їх ’поміч’.
Таки да...
Язики б їм відсохли обіцять
Кіна не буде• 03 декабря в 12:12
Ответ дляКрайня невістка
дружити з росією варіанта нема.
ціль росії - повна відсутність України на мапі світу і українців як народа
Це емоції і істерика, що дійсності не відповідає.
KriskaA• 03 декабря в 12:12
Ответ дляМамин тріль
Давно? Що вийшло вам по ціні?
21 та 23 роки - загалом 21К $.
люблю_тортики• 03 декабря в 12:13
Ответ дляМаргариткаW
из европейских ценностей нам достались только запредельная коммуналка и гомосятина
Ну да, право на майдані пропозиції робить геям. Досягнення, шо сказать!
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:13
Ответ дляМаргариткаW
как приехал так и уедет. отпуск у человека . а работа у него в лондонах, послом. дуже важлыва та поважна. чего вы так перевозбудились
Маня это ты?С клона.Уж манеру трудно не узнать.
В гости звали?• 03 декабря в 12:13
Ответ дляВодійка хімарса
Люди идиоты.Залужный полУкраины освободил от кацапни,пока Зеленский не стал его из армии выкидывать.И Наева и остальных.Самое худшее не будет.Оно уже есть.И имеет имя-Зеленский.
Ну раз сам Зеленский его стал выкидывать тооооо.... стоит присмотреться значит есть чего, не зря выкидывал.
Борисфенка• 03 декабря в 12:13
Ответ дляКіна не буде
Відповідає. І ви це добре знаєте.
Але вірите в казки про ’хароших руських’.
Мамин тріль• 03 декабря в 12:13
Ответ дляВодійка хімарса
И?
В том, что можете перемещаться. Я также живу здесь, хоть и могу перемещаться - не дерево
KriskaA• 03 декабря в 12:14
Ответ дляКіна не буде
Ви тупа ? хуйло каже - немає ніяких українців, є ’субетнас раzzєян’, всі пропагандони кричать - стєрєть хахлов с ліці зємлі ! А їй - ’не відповідає дійсності’
люблю_тортики• 03 декабря в 12:14
Ответ дляKriskaA
Шта....яким людям ? кого розіп´яти ? хто ці ЛЮДИ - за яких ви глобально розписуєтесь ?
То ж 73%.
Де вони вде ділись?
Значит надо• 03 декабря в 12:14
Ответ дляНакладні мюслі
Наивные люди, верящие в ’демократию’. А на самом деле выбирающие у кого мультик красивее. А в последней версии демократии если непонятливые неправильный мультик выберут, то им переназначат правильный
Постарайтесь сформулировать свои мысли в читабельный формат
Мамин тріль• 03 декабря в 12:15
Ответ дляKriskaA
21 та 23 роки - загалом 21К $.
Ну здорово, звичайно. Не всі мають такі вільні кошти.
Ми тільки дачу прикупили.
KriskaA• 03 декабря в 12:15
Ответ длялюблю_тортики
То ж 73%.
Де вони вде ділись?
Ви за кого голосували на Президента і в ВР ? Персонально ви ? Тільки не розказуйте, що за Кошулинського і Свободу - не повірю одразу :))))
люблю_тортики• 03 декабря в 12:15
Ответ дляВодійка хімарса
Люди идиоты.Белорусь стала придатком рашки.Белорусский язык исчез.Вы мечтаете из Украины такую же колонию рашки сделать?Этот номер не пройдет,люди не те.
Рабов тут нет.
А ви так плекаєте українську мову, що не охочі спілкуватись нею. Ніяк не забудете русский. Для чого? На всякий случай?
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:16
Ответ длялюблю_тортики
Дай Боде, що і вас, і мене врятував той Залужний.
Не зачаровуйтесь, щоб потім не розчаровуватись.
Забули вже як його ’любили’ військові тоді?
Мы не забыли как поперек приказа власти,именно Залужный нарушив приказ Зеленского развернул 2 бригады на помощь Киеву,когда Зеленский планировал нас всех предать.Своим спасением Киев обязан именно Залужному.Который не побоялся Зеленского и сделал для украинцев,что было нужно.Военные Залужного любили и называли уважительно Батя.Рассказать как зовут Сирского?
люблю_тортики• 03 декабря в 12:16
Ответ дляВодійка хімарса
От оков Вас освободил Мадан.Но,Вам было скучно и Вы выбрали Антимайдан во власть.
Я не знаю зто його вибрав. Вибрали за нас, якщо пам´ять мене не підводить
люблю_тортики• 03 декабря в 12:16
Ответ дляБорисфенка
А от коли прийшов Сирський, то його всі возлюбили до нестями?
Ви ж розумна тітка, а верзете дурниці. Навіщо?
Не возлюбили. Це теж не ок.
Але хто ж нас питав
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:16
Ответ дляКіна не буде
Не смішіть.
Якраз не подох би взагалі ніхто.
Якби не їх ’поміч’.
Не смешу.У некоторых нет мозга и памяти.И логики.
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:17
Ответ дляХата на мати
Трамп крутой
Американский вариант Зеленского.Крутые смешные ДЕБИЛЫ.
Мамин тріль• 03 декабря в 12:17
Ответ дляKriskaA
Ніхрєна нє понятно, но очінь інтересна.
В списку кандидатів в Президнти було 41 (!!!!!!!!!!!!!) прізвище.
Але олігофрени вибрали Голоборотька. До кого претензії ?
Та кажуть, що Голобородько і Зєлєнський то совпадениє
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:18
Ответ дляМаргариткаW
Мне жаль что у вашей семьи такая ориентация.Теперь стали понятны ваши испражнения тут.
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:19
Ответ длялюблю_тортики
То чого ж лбдям так було нестерпно за Порошенка, що його розіп´яли на майдані і аплодисменти було чутно аж в Полтаві?
Що ж вони ще хотіли тоді, якщо так добре було?
Паржать хотели.
Потом почему то сплошняком не в ВСУ пошли,а за границу рванули.Такой чудесатый президент Зеленский.
Мати драконів• 03 декабря в 12:19
Ответ дляКіна не буде
Відкинувши емоції,розумію,що треба голосувати тільки за проросійського. Який твердо скаже: ’Ні’ бритам в їх іграх. Інакше це не закінчиться ніколи. Тому що нам або дружити із Росією, або вічна війна.
Адміни, може потрібно проросійських ботів, які виправдовують агресію, називають вбивць братами і просувають дружбу з росією, відправляти у довічний бан?
Мамин тріль• 03 декабря в 12:19
Ответ дляБорисфенка
В ДНРі оно живі і не травмовані. Всій Україні такого хочете?
Якщо Зелений клоун, пливе по течії, то Залужний - воїн. Україну вбереже.
Вертайтесь або мовчіть, прОшу.

Право голосу мають ті, хто лишився і це буде чесно
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:20
Ответ дляKriskaA
Там полет фантазии на заданную тему.
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:21
Ответ дляКіна не буде
Ну попитайтеся в них, чи хотіли б вони бути стертими з лиця землі заради їзика, щоб той не дай боже не щез?
Розкажете потім, куди вас послали. А то так одразу й не вгадаєш.
Думать нечем?
Гадайте дальше.
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:22
Ответ длялюблю_тортики
Да да, європейці нас люблять і бережуть. Ми щасливі тепер бути частиною Європи. Тільки як наслідок загинули на мільйон більше.
Ото результат получили! Клас
Вы по умолчанию всегда будете несчастны.Нет ума-считай калека.И Европа виновата.
Мамин тріль• 03 декабря в 12:22
Ответ дляМаргариткаW
Верно, а когда спрашиваю, а где же европейские пенсии и зарплаты, то не на часі, буде тим, хто доживе. Ну не суки, нє?