дожену і ощасливлю• 03 декабря в 06:36
А вы боитесь того, что Залужный станет президентом?
Вас пугает, что если Залужный станет президентом?
Он же и женщин на фронт может погнать, и парней с 18 лет. И вообще неизвестно какие законы примет, типа все для фронта.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Пугает
Не пугает
Я за границей
люблю_тортики• 03 декабря в 12:11
Ответ дляБорисфенка
І ще далі поведе. Здохне ваша раша рано чи пізно.
Не перекладайте з хворої голови на здорову
Мамин тріль• 03 декабря в 12:11
Ответ дляKriskaA
Я взагалі собі купила дві ділянка загальною площею 1,5 Га - і зовсім не дорого, в полт області, там 3 хатки на них. Поруч річка, після війни там буде зелений туризм
Давно? Що вийшло вам по ціні?
люблю_тортики• 03 декабря в 12:12
Ответ дляКіна не буде
Не смішіть.
Якраз не подох би взагалі ніхто.
Якби не їх ’поміч’.
Якраз не подох би взагалі ніхто.
Якби не їх ’поміч’.
Таки да...
Язики б їм відсохли обіцять
Кіна не буде• 03 декабря в 12:12
Ответ дляКрайня невістка
дружити з росією варіанта нема.
ціль росії - повна відсутність України на мапі світу і українців як народа
Це емоції і істерика, що дійсності не відповідає.
люблю_тортики• 03 декабря в 12:13
Ответ дляМаргариткаW
из европейских ценностей нам достались только запредельная коммуналка и гомосятина
Ну да, право на майдані пропозиції робить геям. Досягнення, шо сказать!
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:13
Ответ дляМаргариткаW
как приехал так и уедет. отпуск у человека . а работа у него в лондонах, послом. дуже важлыва та поважна. чего вы так перевозбудились
Маня это ты?С клона.Уж манеру трудно не узнать.
В гости звали?• 03 декабря в 12:13
Ответ дляВодійка хімарса
Люди идиоты.Залужный полУкраины освободил от кацапни,пока Зеленский не стал его из армии выкидывать.И Наева и остальных.Самое худшее не будет.Оно уже есть.И имеет имя-Зеленский.
Ну раз сам Зеленский его стал выкидывать тооооо.... стоит присмотреться значит есть чего, не зря выкидывал.
Борисфенка• 03 декабря в 12:13
Ответ дляКіна не буде
Відповідає. І ви це добре знаєте.
Але вірите в казки про ’хароших руських’.
Мамин тріль• 03 декабря в 12:13
Ответ дляВодійка хімарса
И?
В том, что можете перемещаться. Я также живу здесь, хоть и могу перемещаться - не дерево
люблю_тортики• 03 декабря в 12:14
Ответ дляKriskaA
Шта....яким людям ? кого розіп´яти ? хто ці ЛЮДИ - за яких ви глобально розписуєтесь ?
То ж 73%.
Де вони вде ділись?
Значит надо• 03 декабря в 12:14
Ответ дляНакладні мюслі
Наивные люди, верящие в ’демократию’. А на самом деле выбирающие у кого мультик красивее. А в последней версии демократии если непонятливые неправильный мультик выберут, то им переназначат правильный
Постарайтесь сформулировать свои мысли в читабельный формат
Мамин тріль• 03 декабря в 12:15
Ответ дляKriskaA
21 та 23 роки - загалом 21К $.
Ну здорово, звичайно. Не всі мають такі вільні кошти.
Ми тільки дачу прикупили.
люблю_тортики• 03 декабря в 12:15
Ответ дляВодійка хімарса
Люди идиоты.Белорусь стала придатком рашки.Белорусский язык исчез.Вы мечтаете из Украины такую же колонию рашки сделать?Этот номер не пройдет,люди не те.
Рабов тут нет.
А ви так плекаєте українську мову, що не охочі спілкуватись нею. Ніяк не забудете русский. Для чого? На всякий случай?
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:16
Ответ длялюблю_тортики
Дай Боде, що і вас, і мене врятував той Залужний.
Не зачаровуйтесь, щоб потім не розчаровуватись.
Забули вже як його ’любили’ військові тоді?
Мы не забыли как поперек приказа власти,именно Залужный нарушив приказ Зеленского развернул 2 бригады на помощь Киеву,когда Зеленский планировал нас всех предать.Своим спасением Киев обязан именно Залужному.Который не побоялся Зеленского и сделал для украинцев,что было нужно.Военные Залужного любили и называли уважительно Батя.Рассказать как зовут Сирского?
люблю_тортики• 03 декабря в 12:16
Ответ дляВодійка хімарса
От оков Вас освободил Мадан.Но,Вам было скучно и Вы выбрали Антимайдан во власть.
Я не знаю зто його вибрав. Вибрали за нас, якщо пам´ять мене не підводить
люблю_тортики• 03 декабря в 12:16
Ответ дляБорисфенка
А от коли прийшов Сирський, то його всі возлюбили до нестями?
Ви ж розумна тітка, а верзете дурниці. Навіщо?
Не возлюбили. Це теж не ок.
Але хто ж нас питав
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:16
Ответ дляКіна не буде
Не смішіть.
Якраз не подох би взагалі ніхто.
Якби не їх ’поміч’.
Якраз не подох би взагалі ніхто.
Якби не їх ’поміч’.
Не смешу.У некоторых нет мозга и памяти.И логики.
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:17
Ответ дляХата на мати
Трамп крутой
Американский вариант Зеленского.Крутые смешные ДЕБИЛЫ.
Мамин тріль• 03 декабря в 12:17
Ответ дляKriskaA
Ніхрєна нє понятно, но очінь інтересна.
В списку кандидатів в Президнти було 41 (!!!!!!!!!!!!!) прізвище.
Але олігофрени вибрали Голоборотька. До кого претензії ?
Та кажуть, що Голобородько і Зєлєнський то совпадениє
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:18
Ответ дляМаргариткаW
Мне жаль что у вашей семьи такая ориентация.Теперь стали понятны ваши испражнения тут.
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:19
Ответ длялюблю_тортики
То чого ж лбдям так було нестерпно за Порошенка, що його розіп´яли на майдані і аплодисменти було чутно аж в Полтаві?
Що ж вони ще хотіли тоді, якщо так добре було?
Паржать хотели.
Потом почему то сплошняком не в ВСУ пошли,а за границу рванули.Такой чудесатый президент Зеленский.
Мати драконів• 03 декабря в 12:19
Ответ дляКіна не буде
Відкинувши емоції,розумію,що треба голосувати тільки за проросійського. Який твердо скаже: ’Ні’ бритам в їх іграх. Інакше це не закінчиться ніколи. Тому що нам або дружити із Росією, або вічна війна.
Адміни, може потрібно проросійських ботів, які виправдовують агресію, називають вбивць братами і просувають дружбу з росією, відправляти у довічний бан?
Мамин тріль• 03 декабря в 12:19
Ответ дляБорисфенка
В ДНРі оно живі і не травмовані. Всій Україні такого хочете?
Якщо Зелений клоун, пливе по течії, то Залужний - воїн. Україну вбереже.
Вертайтесь або мовчіть, прОшу.
Право голосу мають ті, хто лишився і це буде чесно
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:20
Ответ дляKriskaA
Там полет фантазии на заданную тему.
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:21
Ответ дляКіна не буде
Ну попитайтеся в них, чи хотіли б вони бути стертими з лиця землі заради їзика, щоб той не дай боже не щез?
Розкажете потім, куди вас послали. А то так одразу й не вгадаєш.
Думать нечем?
Гадайте дальше.
Водійка хімарса• 03 декабря в 12:22
Ответ длялюблю_тортики
Да да, європейці нас люблять і бережуть. Ми щасливі тепер бути частиною Європи. Тільки як наслідок загинули на мільйон більше.
Ото результат получили! Клас
Вы по умолчанию всегда будете несчастны.Нет ума-считай калека.И Европа виновата.
Мамин тріль• 03 декабря в 12:22
Ответ дляМаргариткаW
Верно, а когда спрашиваю, а где же европейские пенсии и зарплаты, то не на часі, буде тим, хто доживе. Ну не суки, нє?