дожену і ощасливлю• 03 декабря 2025

А вы боитесь того, что Залужный станет президентом?

Вас пугает, что если Залужный станет президентом?
Он же и женщин на фронт может погнать, и парней с 18 лет. И вообще неизвестно какие законы примет, типа все для фронта.
Результат:
вже голосів: 647
321 (49.61%) Пугает
264 (40.8%) Не пугает
62 (9.58%) Я за границей
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ длялюблю_тортики
Одужуйте!
У вас манія переслідування
Я вас, блохастих, за три кілометри бачу.
Залужний ВЖЕ приїхав. Тому ваш плач про Януковича безсенсовий.
KriskaA• 03 декабря 2025
Ответ длялюблю_тортики
А признайтесь чесно і згадайте гарненько, вам дуже погано жиломь за януковича?
Простим людям?
Бізнесу було складнувато, а в простих людей завелись гроші під матрацами, почали купувать
квартири. Що було немислимо до цього.
От положа руку на серце згадайте.
Хіба хуже чим зараз в війну
Не триндіть. Такого пістєца як при хряку не було ніколи. Найбільше грошей ми як бізнес заробили за Ющенка, виплатили квартиру і машину за 2 роки.
А при хрячидлі і дихнути було неможливо ! Вже не буду описувати персональні на нас наїзди з боку так званих ’правоохоронних органів’ - бо це довго.
Але найкраще бізнес (IT) розвивався за часів Порошенка - блін, ото був жир....Навіть з відвалившимся Кримом і Донбасом у нас клієнтів вистачало, країна росла....Їздили куди хотіли, купили ще нерухомості, теслу, потім поміняли її на нову. Але не це головне. Було відчуття, що ти живеш в тій самій країні, як ти і хотів. Що ти - вільна людина. Але дебілам захотілося ’прєкратіть стрєлять’.....І хуйло зрозумів: клієнт сазрєл....
МаргариткаW• 03 декабря 2025
Ответ длялюблю_тортики
Одужуйте!
У вас манія переслідування
это немецко-польский батальон пидриотичных украинок
Хата на мати• 03 декабря 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
А что с его лицом?
урод
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМаргариткаW
Головне, що не московський.
KriskaA• 03 декабря 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Расстрельные списки к росиянам попали из администрации президента Зеленского.На атошников и охотников.Друг Зеленского на ФБ призывал всех скидывать ему данные.Портнов Андрей.
САМЕ ТАК !!! Це він один з перших увірвався в Україну після перемоги зєльців !!! А до того 4 роки сидів тихо на кацапії і не рипався !!!
люблю_тортики• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
То ви хочете Януковича повернути? І тоді раша перестане стріляти? Оригінально, свіжо.
Пізно когось повертать. Вже не повернеться нічогр.
Ця цепка одна за одною вела до нашого дня
Водійка хімарса• 03 декабря 2025
Ответ длялюблю_тортики
Я норовлю бути живою і жити в своїй хаті.
Моде б і не було тої війни, якби по майданам не скакали
После скакали стало все с вами понятно.Спасибо.
Таежный союз у Вас в приоритете.Некоторые на Майдане смерть приняли,что бы Вы имели свой выбор.И жили как европейцы.
МаргариткаW• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
как приехал так и уедет. отпуск у человека . а работа у него в лондонах, послом. дуже важлыва та поважна. чего вы так перевозбудились
Водійка хімарса• 03 декабря 2025
Ответ дляМамин тріль
Ну вы же не дерево...
И?
Кіна не буде• 03 декабря 2025
Ответ дляНаизнанку
Так нам как раз и нужен такой, который правильно понимает реалии, что соседи никуда не денутся, и нужна дипломатия, а не слабоумие и отвага. И утилизация украинского населения под средневековой лозунги.
Отож.
Треба той, хто живе в реаліях, а не в якійсь там уявній шизі.
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ длялюблю_тортики
І ще далі поведе. Здохне ваша раша рано чи пізно.
Хата на мати• 03 декабря 2025
Ответ дляКучМала
Да не будет больше никаких президентов и, тем более, выборов. Отдадут то, что останется от Украины под внешнее управление, чтобы выкачивать все ресурсы в счёт уплаты кредитов, которые зелень нагребла. Выборы 2019 показали всему миру, что украинцы уо и им нельзя самостоятельно выбирать власть.
это точно, что уо
люблю_тортики• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Дай Боде, що і вас, і мене врятував той Залужний.
Не зачаровуйтесь, щоб потім не розчаровуватись.
Забули вже як його ’любили’ військові тоді?
Кіна не буде• 03 декабря 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Если бы не их помощь,Вы бы подохли еще в 22-м.
Не смішіть.
Якраз не подох би взагалі ніхто.
Якби не їх ’поміч’.
Хата на мати• 03 декабря 2025
Ответ дляКастрюлька
А в США что показали последние выборы?
Трамп крутой
МаргариткаW• 03 декабря 2025
Ответ дляВодійка хімарса
из европейских ценностей нам достались только запредельная коммуналка и гомосятина
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМаргариткаW
Я бачу, що буде далі. Приїхав він неспроста, тому всі матрьошки так стрепенулася і люто його мочать.
Зелену шоблу посунуть, може Сирського нарешті виженуть. А може й Зеленського.
Під час війни ніяких виборів.
І це буде правильно.
люблю_тортики• 03 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
То чого ж лбдям так було нестерпно за Порошенка, що його розіп´яли на майдані і аплодисменти було чутно аж в Полтаві?
Що ж вони ще хотіли тоді, якщо так добре було?
Ні грама• 03 декабря 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Для цього є військова посада - головнокомандувач ЗСУ та Ген.штаб. Президент це не тільки Верховний і я не за Зе, його гнати треба і саджати зі всією компанією.
А нічого, що саме Верховний Головнокомандуючий вирішує хід війни та призначає СТАВКУ. Тому у нас Сирський- м’ясник, якого призначив Верховний ЗЕ блазень спалює мобілізаційний ресурс в котлах, а Єрмак весь час був членом СТАВКИ.
Я вже давно зрозуміла, що Україна приречена саме через таких як ви, 73% населення та немає доброго майбутнього.
МаргариткаW• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Головне, що не московський.
потужно унитазы польские/немецкие все уже перемыли?
KriskaA• 03 декабря 2025
Ответ длялюблю_тортики
Шта....яким людям ? кого розіп´яти ? хто ці ЛЮДИ - за яких ви глобально розписуєтесь ?
Кіна не буде• 03 декабря 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Люди идиоты.Белорусь стала придатком рашки.Белорусский язык исчез.Вы мечтаете из Украины такую же колонию рашки сделать?Этот номер не пройдет,люди не те.
Рабов тут нет.
Ну попитайтеся в них, чи хотіли б вони бути стертими з лиця землі заради їзика, щоб той не дай боже не щез?
Розкажете потім, куди вас послали. А то так одразу й не вгадаєш.
Водійка хімарса• 03 декабря 2025
Ответ длялюблю_тортики
Неаільним нема що втрачати, крім своїх оков
От оков Вас освободил Мадан.Но,Вам было скучно и Вы выбрали Антимайдан во власть.
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ длялюблю_тортики
А от коли прийшов Сирський, то його всі возлюбили до нестями?
Ви ж розумна тітка, а верзете дурниці. Навіщо?
люблю_тортики• 03 декабря 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Да да, європейці нас люблять і бережуть. Ми щасливі тепер бути частиною Європи. Тільки як наслідок загинули на мільйон більше.
Ото результат получили! Клас
Мамин тріль• 03 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
Утібозємой, як ми палаємо правєднім гнєвам ! )))
Ви подавали заяву на отримання 2 га землі ? І що вам відповіли ?
Чому поранені чи родичі загиблого повинні пройти 7 кругів ада, щоб довести своє право на компенсацію? Може це держава повинна миттєво нагорождувати своїх героїв, хіба ні, як той інвалід має пересуватися і збирати довідки? Так і те, що нам належне по Конституції (в тому числі 2 га землі) має бути надано з народження, а НЕ ПРОСИТИ з протягнутою рукою. Але вам пояснювати.....
Кастрюлька• 03 декабря 2025
Ответ дляХата на мати
Трамп крутой
У него два варианта войти в историю. Как американский президент-педофил или как президент при котором началась ядерная война
Leo07032016• 03 декабря 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Я надеюсь на здравый смысл и что люди вынесли урок какие бывают последствия необдуманного голосования из предыдущих выборов. Я хочу мира,а не войны и буду голосовать только за того,кто сможет его дать,а не за клоуна или военного генерала,у которого кстати у самого не хватило духу после увольнения пойти на фронт.
Никто его не сможет уже дать, надо было думать об этом до 2019
МаргариткаW• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Під час війни ніяких виборів.
І це буде правильно.
прилетит вдруг волшебник в голубом вертолёте....