ШанельКуКу• Изменено 03 декабря в 18:30
Чи мають право родичі ображатись на відсутність подарунку, знаючи мою зарплату?
Маю дуже скромну зарплату - 30 тис, Київ. З них 5 йде на комунальні, ще 2 - на оренду.
Дітей немає, чоловіка також.
Ніколи і нікому я не дарую подарунки на дні народження.
Взагалі. Ні мамі, ні батькові, ні подругам. Якщо дуже тиснуть і випрошують, то дарую максимум 500 грн із великим скрипом.
Подругам взагалі нічого. Багато хто ображається, але я не звертаю увагу і на дні народження не ходжу. Нікуди не ходжу. Щоб зекономити.
Гуляти не ходжу, бо там витрачаються гроші.
Гроші залишаться лише на ʼвижитиʼ і базово, дуже дешево, поїсти та одягнутись.
Сестра звинуватила мене у жадібності.
Дітей немає, чоловіка також.
Сестра звинуватила мене у жадібності.
Бандитка Сью• 03 декабря в 19:28
Ответ дляКоролева краси
Не знаю, у меня нет знакомых с такой низкой зп
Ким працюєте Ви і знайомі і скільки вам років?
Королева краси• 03 декабря в 19:45
Ответ дляБандитка Сью
Размер доходов зависит не от возраста, а от несколько иных факторов😆
Електрохарчування• 03 декабря в 21:03
После оплаты аренды и коммуналки вам остается 23 тысячи, которых вам едва хватает на самую дешевую еду и аренду. Самая дешевая еда, это по вашему какая? Или до фига едите, если столько проедаете? Кстати что это за аренда в Киеве 2000? Собачью конуру снимаете? Или троллите?
Луковая• 03 декабря в 21:28
А як вам таке - мої родичі (живуть бідно, прям дуже, мати й батько працюють в наймі за малі зп, двоє дітей) замовляють родичам для своїх дітей подарунки НАБАГАТО дорожчі, ніж коли небудь самі їм дарували
Аргумент - ну ви ж багаті, от і купуйте
Наприклад - замовили сину іграшку, яка коштує 6000
В той же час, як самі йому дарували максимум за 300 грн
І такі типу ’ну ви ж своїм дітям купуєте дороге - купіть і моїм’
Дійсно, чому б ні)) Мрію витрачати гроші на чужих дітей))