ШанельКуКу• Изменено 03 декабря 2025

Чи мають право родичі ображатись на відсутність подарунку, знаючи мою зарплату?

Маю дуже скромну зарплату - 30 тис, Київ. З них 5 йде на комунальні, ще 2 - на оренду.
Дітей немає, чоловіка також.
Ніколи і нікому я не дарую подарунки на дні народження.
Взагалі. Ні мамі, ні батькові, ні подругам. Якщо дуже тиснуть і випрошують, то дарую максимум 500 грн із великим скрипом.
Подругам взагалі нічого. Багато хто ображається, але я не звертаю увагу і на дні народження не ходжу. Нікуди не ходжу. Щоб зекономити.
Гуляти не ходжу, бо там витрачаються гроші.
Гроші залишаться лише на ʼвижитиʼ і базово, дуже дешево, поїсти та одягнутись.
Сестра звинуватила мене у жадібності.
Кукарикуууууу• 03 декабря 2025
Ответ дляКоролева краси
А что, подруги бывают только из-за подарков?
А кому така подруга потрібна - гуляти не ходить, на дні народження не ходить, ні на що не витрачається. Ви уявляєте який це склад характеру, мислення, світогляду, якщо рідним людям шкода зробити подарунок на день народження?
Кукарикуууууу• 03 декабря 2025
Ответ дляШанельКуКу
А ви дружбу грошима міряєте?
У вас не грошей бракує, а бажання жити в радість. Шкідоиво мати таку людину в оточенні
Нетутешня• 03 декабря 2025
На что копите деньжищща?
Кукарикуууууу• 03 декабря 2025
Ответ дляГрабля
Почему написали 30 тыс , а не 100? Было бы смешнее
Та там ще й оренда житла в Києві 2 тис + 5 комуналка 🤭
Треба ось так• 03 декабря 2025
Депіляцію і манік робите? З зубами як
Даха-сваха• 03 декабря 2025
Ответ дляШанельКуКу
А ви дружбу грошима міряєте?
Дружба міряється відносинами, а у вас жаба давить шоколаду купити, як з вами дружити, у вас під домом на лавочці сидіти, бо у вам грошей жаль на чашку чая, я мовчу про театр чи кіно? Чи за вас подруги платять бо ви бідна-нещасна?))
Бандитка Сью• 03 декабря 2025
Ответ дляШанельКуКу
Але це гроші. Я їх бережу .
По скільки відкладаєте? На що саме збираєте?
Бибер-анонимер• 03 декабря 2025
У вас така зарплата, бо низька продуктивність праці, байдикуєте короче. Це Гетьманцев про вас сказав.
Кукарикуууууу• 03 декабря 2025
Ответ дляКоролева краси
Ну советчица выше пишет, что у большинства украинок зп в 2-3 раза ниже, чем у Автора (с)
По кино, кафе и ТЦ они явно не ходят, у них нет на это денег
Де та більшість? Зараз і на 15 тис не дуже поспішають оформлюватись. На мінімалку працюють або ледачі, або ті в кого інші члени родини добре заробляють. Можна працювати вчителькою в школі на 11 тис, якщо чоловік 50 тис заробляє
Даха-сваха• 03 декабря 2025
Ответ дляЛеди Репях
Если вы корректно озвучили причину такого поведения, то никто не должен обижаться. Подарки дарят те, кто могут и хотят их дарить.
))) якщо автор говорить що немає і ста гривень на шоколаду і при цьому ходить в салон на манікюр/фарбування купує нові речі то таке люди ж не дурні, автор прибріхує, воно ж видно по трата мінімалка у людини чи 30 тис)))
Бандитка Сью• 03 декабря 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Не міряйте всю Україну по Києву.
автор ШанельКуКу • 03 декабря 2025
Ответ дляБандитка Сью
Яке збирати, ви про що?))
Тут би прокормити себе вистачило. І на одежину дешеву
Бандитка Сью• 03 декабря 2025
Ответ дляШанельКуКу
Яке збирати, ви про що?))
І скільки ж Ви проїдаєте в одне лице? Невже більше ніж 5-6 тис?
Все ясно, тролите.
автор ШанельКуКу • 03 декабря 2025
Ответ дляДаха-сваха
Не ходжу звісно, які манікюри, ви про що 🤣🤣🤣
Даха-сваха• 03 декабря 2025
Ответ дляШанельКуКу
))) просто цікаво, куди йде 22 тисячі? Без авто, дітей і тварин....
Весотехник• 03 декабря 2025
Ответ дляМедсестричка
У вас не все вальты в колоде
Она в одной теме писала, что у нее умственная отсталость.
Весотехник• 03 декабря 2025
Ответ дляШанельКуКу
А ви дружбу грошима міряєте?
Так вы ж ныли, что не можете не с кем дружить. Они хотят в кафе перекусить, а у вас денег нет
Кукарикуууууу• 03 декабря 2025
Ответ дляБандитка Сью
Не міряйте всю Україну по Києву.
А я не в Києві 🤷‍♀️
Весотехник• 03 декабря 2025
Ответ дляКукарикуууууу
А я не в Києві 🤷‍♀️
Врешь , раньше ты писала что в Киеве )
Просто Фіфа• 03 декабря 2025
Сестра має рацію, ви - Скрудж Макдак
Вообще не факт• 03 декабря 2025
Ответ дляШанельКуКу
Так
Можливо вони також хотіли зберегти ті гроші,
що витрачали на вас?
Не думали про це?

Якщо ви такий фінансовий спеціаліст і знаєте що гроші треба зберігати, то чому не відмовлялися від подарунків?
Весотехник• 03 декабря 2025
Ответ дляКукарикуууууу
А я не в Києві 🤷‍♀️
А где? https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3765183
Вообще не факт• 03 декабря 2025
Ответ дляШанельКуКу
Яке збирати, ви про що?))
Вам так скрутно живеться😥??
Може ще й у батьків берете гроші бо не вистачає?
Весотехник• 03 декабря 2025
Ответ дляВообще не факт
Вам так скрутно живеться😥??
Ныла в одной теме, что отец не хочет занимать https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3747729
Срочнокпсихологу• 03 декабря 2025
Ответ дляШанельКуКу
А вам подруги щомісячно скільки платять?
подарок это не всегда про деньги. можно тортик купить и прийти поздравить подругу, кремик какой то и т.д. Вы игнорируете родных и непонятно куда тратите деньги. а вот если беда придет, то к кому вы обратитесь?
Булькаю• 03 декабря 2025
Ответ дляШанельКуКу
Яке збирати, ви про що?))
ну ви і жерете
Ванна Тазиковна• 03 декабря 2025
Ответ дляШанельКуКу
Але це гроші. Я їх бережу .
Плануєте на той світ забрати?
Напередодні Різдва передивіться ’Різдвяну історію’ Діккенса.
Сиреневая цапля• 03 декабря 2025
Ответ дляШанельКуКу
Так куда вы тратите?
Ананомчикус• 03 декабря 2025
Так и не поняла, откуда у вас появились подруги.
Королева краси• 03 декабря 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Не знаю, у меня нет знакомых с такой низкой зп