Просто болталка• вчера в 12:51

Альона Омаргалієва творчість

Вам не здається, що її творчість стала надто примітивною, пісні типу мужчина і я не пяна... пишучи ці пісні вона не надто напрягалась. Але людям подобається, а вам як?
Щось не спиться• вчера в 12:52
А мала б напрягатися?)))
автор Просто болталка • вчера в 12:53
Ответ дляЩось не спиться
А мала б напрягатися?)))
Типу напишу якусь хрень, і так піде, люди схавають. Якось так.
Нервогенератор• вчера в 12:53
Даже не знаю кто это. Так что может не напрягаться)))
Тріль!• вчера в 12:53
А что она должна напрягать? Неплохая музыка в сравнении, поднять настроение на раз, где-то на свадьбе/сватанье погулять, послушать по дороге на работу
Ms. Искренность• вчера в 12:54
вона ще жива? прізвище наче щось з 2007-10го року...
Кукарачка• вчера в 12:54
Слышала вскользь это имя, но что за песни она поёт - понятия не имею.
Щось не спиться• вчера в 12:54
Ответ дляПросто болталка
73% проголосували за зєлю і хавають цю зрєнь вже 8 рік, а зараз ще пан єрмак в президенти піде і це сзавають, а тут просто пісеньки
Сердючка• вчера в 12:55
Песни под корпоративы. Это нормально, тк корпоративы приносят больше и случаются чаще 😉
Яжбоматусяблін• вчера в 12:55
Не слухаю, але і не маю нічого проти. Музика потрібна людям для відпочинку. Мізкотрахання їм в житті вистачає і без цього
Ms. Искренность• вчера в 12:56
О, точно, 2011 рік... музло просто топове, та...
Сиренькая• вчера в 12:57
А раньше какие были? Я только эти песни и знаю, а до этого вообще не знала кто это
Яжбоматусяблін• вчера в 12:57
Ответ дляПросто болталка
Ну справжнє лайно, яке ні душі, ні розуму - точно слухати не будуть.
Папобус• вчера в 12:57
Я тут редко, но уже второй день встречаю упоминания про эту ̶с̶о̶с̶к̶у̶ певицу встречаю... Это что, какая-то звезда?
автор Просто болталка • вчера в 12:59
Ответ дляЯжбоматусяблін
Діло не в тому що це ’лайно’, а в тому що воно таке примітивне, ніби з 2000 р.
Успокойся_Успокойся• вчера в 12:59
Ответ дляПапобус
Удалено администрацией...
В шоколаде• вчера в 13:01
Да, з чоловіком як співала, то мені більше подобалося.
Він в ЗСУ зараз?
Яжбоматусяблін• вчера в 13:03
Ответ дляПросто болталка
А що не примітив? Та ж Джері Хейл з піснею про мейк ап - не примітив? Чи Клавдія Петрівна? Чи хто там ще?