Барбітта• 04 декабря в 13:04

Антибіотик і пробіотик.

Як антибіотик і пробіотик знають де саме вони мають діяти?🤔😁

Ситуація 1. Мала симптоми циститу. Звернулася до сімейного лікаря. Виписала антибіотик. Але оскільки аналізи були погані то направила на консультацію до уролога. Ну я прийшла, розповіла чим лікуюся. А він мені "цей препарат не дуже підходить для лікування циститу"

Серйозно? Але ж в інструкції чітко написано "лікування інфекцій сечовивідних шляхів" І? Ви думаєте він призначив щось інше? Звісно ні. Ну почали пити то вже допивайте.

Я так розумію, що назначають антибіотик широкого спектру який "лікує" все що знайде на своєму шляху?

Ситуація 2. Плановий огляд у гінеколога. Нічого не хвилює. По мазку трохи порушена мікрофлора. А мій гінеколог дуже любить пробіотики призначати. Ну добре свічки з пробіотиком. Їх я так сказати до місця призначення доставлю😁 А як щодо пробіотиків які в капсулах? Але які позиціонуються як для "вагінальної мікрофлори"

Тут такий самий принцип - через шлунок по кровотоку то якісь корисні бактерії і до вагіни дістануться?

І ще таке питання - чи застосовуєте ви свічки з пробіотиком і чи бачите (по аналізами, по відчуттях) користь від застосування? Може в профілактичних цілях їх застосовуєте?

Лікар мені як рекомендацію сказала, що ось можна такі чи такі свічки. Але приходити після і перездавати мазок не треба. То виходить це призначення так аби було.
автор Барбітта • 04 декабря в 15:02
Ответ длясладкий_ноябрь
Харчування то основа
Якщо чесно то я не дуже розумію яку думку ви хочете донести.
Згодна харчування важливе.
Воно у мене нормальне.
Принаймні скарг на здоров´я я не маю.
То тепер мені ігнорувати пораду лікаря бо свічки не принесуть користі?
автор Барбітта • 04 декабря в 15:03
Ответ дляСусідка знизу
Удалено администрацией...
Сусідка знизу• 04 декабря в 15:04
Ответ дляБарбітта
Удалено администрацией...
автор Барбітта • 04 декабря в 15:05
Ответ дляСусідка знизу
Удалено администрацией...
Сусідка знизу• 04 декабря в 15:06
Ответ дляБарбітта
Удалено администрацией...
автор Барбітта • 04 декабря в 15:07
Ответ дляСусідка знизу
Удалено администрацией...
Сусідка знизу• 04 декабря в 15:09
Ответ дляБарбітта
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь• 04 декабря в 15:09
Ответ дляБарбітта
Згодна харчування важливе.
Воно у мене нормальне.
Принаймні скарг на здоров´я я не маю.
Я так розумію з аналізом інформації у вас великі проблеми.
1. Свічки з пробігтиком будуть діяти рівно стільки, скільки ви ними будете користуватися, так як проблема може бути в кишківнику.
2. Ставлячи свічки ви просто затягуєте процес лікування і за якийсь час знову буде рецидив
3. Проблеми з вагінальною флорою починаються з кишківника, тому лікар вам і назначає пробіотик, який допоможе не тимчасово.
4. Налагодьте харчування, відновіть мікрофлору кишечника і все інше теж прийде в норму.
автор Барбітта • 04 декабря в 15:11
Ответ дляСусідка знизу
Удалено администрацией...
автор Барбітта • 04 декабря в 15:24
Ответ длясладкий_ноябрь
Здається мій лікар також не володіє цією інформацією.
Бо якщо моя вагінальна мікрофлора залежить лише від стану мого кішківника то чому призначають саме місцеве лікування?
Яка лише на певний час приховає проблему.