МояХатаЗкраю• вчера в 13:25
35 років - це вже старородяща похилого віку?
Я в шоці, що досі таке пишуть, чомусь думалося, що це вже радянський пережиток. Як ви вважаєте, чи це етично так писати лікарям, чи це виключно медицинська термінологія і не потрібно на це зважати і обурюватися, а просто прийняти факт? Ви б підняли хай, якби вам таке написали? (Це скрін історії дівчини з тредсу)
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так, все правильно написано
Ні, це ще молода дівчина
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• вчера в 13:26
Драсті....в союзі все це було для 25 річних
...а тут аж 35
Все буде Україна• вчера в 13:27
Ответ для100pudov
Формулировку можно помягче конечно, но уже как есть.
Вы понимаете,что такое женщина пожилого возраста?
Смешнюча• вчера в 13:28
Причем тут совок к тому, что с годами вы не молодеете? Да, 35 это старородящая, а там, можете хоть и в 50 родить, дело ваше
МояХатаЗкраю
• вчера в 13:28
Ответ дляЗлюка бобер
Где это такое пишут? Это скрин чего?
В пологовому
Кудесница_с_пургеном• вчера в 13:28
В таком возрасте уже внуков надо иметь Какой первый ребёнок
МояХатаЗкраю
• вчера в 13:29
Ответ дляСмешнюча
Так, але ж 35 це не похилий вік
Чучало яблуні• вчера в 13:29
Ответ дляЦвіпканя
Похилий вік за класифікацією ВООЗ - від 60 років.
вот тоже интересно, даже в медтерминологии 35 - ну никак не похилий вік
100pudov• вчера в 13:29
Мы можем воображать себя молодыми, но донором яйцеклетки до какого возраста можно быть? 35? И до 40 максимум суррогатной.
Написать можно мягче, типа категория повышенного риска или как-то так.
Злюка бобер• вчера в 13:29
Ответ дляМояХатаЗкраю
В пологовому
Свежо предание, да верится с трудом. Я рожала в 32, ничего подобного в выписке не было.
Лгин• вчера в 13:29
Ответ дляКудесница_с_пургеном
то на росії неповнолітніх народжувати заохочують, у нас це рідкісні випадки
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• вчера в 13:29
Може це Гугл переклад з польської мови? В Польщі бабка це 30-35 років
Цвіпканя• вчера в 13:30
Ответ дляЧучало яблуні
І навіть не середній
МояХатаЗкраю
• вчера в 13:30
Ответ дляЗлюка бобер
Теж так думалося, а в коментах багато хто пише що в них подібна ситуація, не в тому плані, що в виписці такі формулювання робили, але сам підхід, як до старородящої
ДинамоКит• вчера в 13:31
зараз мені влетить, але ну чисто з точки зору фізіології (я не кажу за всіх жінок) - ну, здоров’я трохи як не в 17 років, погодьтеся. Овуляції не кожен місяць, фертильність знижується, ризик генетичних збільшується, в самої жінки вже може бути хроніка (очі, серце, нирки і т.п.), яка ускладнює перебіг вагітності...
але формулювання могли б якось адекватніше озвучити
Злюка бобер• вчера в 13:30
Ответ дляЛгин
Да ладно, не такие и редкие. Посмотрите ток шоу всякие, типа один за всех, говорит Украина и тд. Или беременна в 16.
Просериарила молодость• вчера в 13:30
Просто неправильная формулировка. Первородящая женщина 35 лет требует чуть больше внимания.
Цвіпканя• вчера в 13:31
Ответ дляДинамоКит
І це робить жінку в 35 років такою самою, як в 60+?
Весела пiсенька• вчера в 13:31
Ответ дляКудесница_с_пургеном
В 35?🤦♀️ Якісь інші хобі не пробували окрім сексу в 16?
Злюка бобер• вчера в 13:32
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я рожала в 32, никакого такого «подхода» не было. Там пол роддома 30+, молоденьких очень мало.
Лгин• вчера в 13:32
Ответ дляЗлюка бобер
ммммм....
як би вам скзати щоб не поломати сприйняття світу....
це все постановки
ДинамоКит• вчера в 13:32
Ответ дляЦвіпканя
що ви маєте на увазі під визначенням ’це’?