Дайте згадаю• 11 декабря в 10:35

А чому не виправляєте картавість?

Дивлюсь багато гарних дівчат і жінок картавлять і не виправляють це.
Адже це дефект і його можна виправити
Це не додивились батьки, махнули рукою на дитину.
Воно так не гарно у дорослому віці, особливо якщо дуже сильно картавить.
Ось дивлюсь одну блогерку, гроші на все-все є, а рикає. Нащо ті губи, вії, шмотки, коли ти рикаєш.
Це те саме, що сходити до стоматолога, косметолога
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 декабря в 10:37
это смешно, не смертельно.
так даже по тв говорят люди на высоких должностях
автор Дайте згадаю • 11 декабря в 10:37
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
это смешно, не смертельно.
Це не смішно. Це дефект. Ну невже самому не хочеться нормально говорити?
Дівчина заглядєніє• 11 декабря в 10:37
Можна виправити в будь-якому віці, але в дорослому складно через сформовані нейронні звʼязки
Але то їх справа
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 декабря в 10:38
Ответ дляДайте згадаю
я классно говорю с 6 лет
автор Дайте згадаю • 11 декабря в 10:38
Ответ дляДівчина заглядєніє
Але то їх справа
Так навіть не намагається ніхто ..
Marmu• 11 декабря в 10:38
не так-то і просто те виправити. у мене однокласник не вимовляв, пішов до логопеда уже у старших класах (йому треба було для майбутньої кар´єри), трохи стало краще, але не ідеально - і то, це коли він звертає увагу і старається
Дівчина заглядєніє• 11 декабря в 10:38
Ответ дляДайте згадаю
Не хочеться їм, мають право
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 декабря в 10:39
Ответ дляДайте згадаю
вы- логопед наверное. то же самое я могу сказать по моей профессии ’неужели вам не хочется, чтобы ваше лицо не выглядело, как опавшая театральная штора, вся в складках’)))
Синиця у спідниці• 11 декабря в 10:39
Ответ дляДайте згадаю
Удалено администрацией...
автор Дайте згадаю • 11 декабря в 10:39
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ні, не логопед. Мені просто ріже вуха сильне рикання
Фантазерша• 11 декабря в 10:40
Ответ дляДайте згадаю
Не могут они. Фу. Лень, например.
автор Дайте згадаю • 11 декабря в 10:40
Ответ дляСиниця у спідниці
Удалено администрацией...
Ви мене не знаєте особисто, щоб робити такі висновки
Тракторні війська• 11 декабря в 10:41
Ответ дляДайте згадаю
Картавість в дорослому віці далеко не завжди виправляється
автор Дайте згадаю • 11 декабря в 10:42
Ответ дляТракторні війська
У більшості випадків виправляється
Тракторні війська• 11 декабря в 10:42
Ответ дляДайте згадаю
У більшості випадків виправляється
Ви виправляли?
автор Дайте згадаю • 11 декабря в 10:43
Ответ дляТракторні війська
Ви виправляли?
У мене є друзі, які картавлять. Жодного разу не чула від них, що вони хоча б щось для цього зробили. Подруга дитинства, наприклад
Автопортрет нурофена• 11 декабря в 10:45
Ответ дляДайте згадаю
як вони ще з вами дружать, раз ви їх критикуєте за спиною і слухати не можете
Поросенка• 11 декабря в 10:46
Ну, їм так норм, то нащо їм щось робити. Походу це вам щось не подобається, тому може вам до психолога сходити щоб навчитись не перейматись чужими проблемами😁 Чому ви не йдете?
Кумедний ґудзик• 11 декабря в 10:46
Автор, просто не позорьтесь сейчас.
Вам видимо родители мозги не вложили, тоже ’не додивились’.Не все дефекты речи поддаются коррекции. И ни один человек не будет добровольно разговаривать ’не так’, если это поддается коррекции. Или Вы думаете что люди так разговаривают чтобы выбесить вас исключительно?
Сегодня сержусь• 11 декабря в 10:47
Ответ дляДайте згадаю
И вы с ними дружите ? Ухо не режет ?
Тракторні війська• 11 декабря в 10:47
Ответ дляДайте згадаю
Ви їй не подруга
Кумедний ґудзик• 11 декабря в 10:49
Ответ дляПоросенка
Им так не нормально, просто не все поддается коррекции. А когда им встречаются такие люди как автор, так вообще здохнуть хочется. Они-то понимают что есть люди без мозгов и их много. Но бороться с ними не всегда легко.
Prervana• 11 декабря в 10:50
https://www.instagram.com/reel/DRcpDVwiLFd/?igsh=Z...

Оно мне когда попадается, я обычно секунде на 7й срываюсь в громкий ржач. Ну это ж невероятно прекрасный персонаж
Швабристка• 11 декабря в 10:51
Ответ дляДайте згадаю
Так навіть не намагається ніхто ..
Звідки певність, що ніхто не намагається?
Швабристка• 11 декабря в 10:52
Ответ дляСиниця у спідниці
Удалено администрацией...
от тут, до речі, теж є верхня межа. вона закладена генетично, інша справа, що мало хто прямо розвиває когнітивні здібності прямо аж до верхньої межі, то теж не так просто.
Але тактовність виховати можна
Кумедний ґудзик• 11 декабря в 10:53
Ответ дляДайте згадаю
Таких друзей как Вы надо за 5 километров стороной обходить. Какой толк с того, что Вы можете разговаривать? Мыслить то не умеете.
Готова до другої• 11 декабря в 10:53
Ответ дляДайте згадаю
Ну от не хочеться.
Мerida• 11 декабря в 10:54
Ответ дляДайте згадаю
И что они вам ответили, на ваш вопрос ’почему не исправляешь?’
Готова до другої• 11 декабря в 10:54
Ответ дляДайте згадаю
У вас явна проблема з психікою. Зверніться до спеціаліста
Швабристка• 11 декабря в 10:54
Ответ дляДайте згадаю
при про всі медичні консультації та втручання звітуєте знайомим? Той же Парубій з якого так збиткувався Квартал був з освіченої сімʼї, з інтелектом там все ок, явно пробували корегувати, але там явно були серйозні фізіологічні проблеми, які не вдалося скорегувати, а от виховати сценаристів і акторів кварталу могли б свого часу батьки, але чомусь це не спрацювало. ПОтім могли би самі кварталівці спробувати вмикати мізки, але...