❗️ТЦК в Одесі побили і намагалися мобілізувати військового, якого нещодавно звільнили з полону. Цей військовий стояв на захисті Маріуполя, — ГО «Захист держави»
Не дивлячись на пред’явлені ним документи, ТЦК заштовхали військового до службового авто, побили, застосували сльозогінний газ, а потім викинули з машини на проїжджу частину прямо під час руху.
Одеський обласний ТЦК вже призначив службове розслідування. Якщо буде доведення перевищення повноважень, працівники ТЦК "понесуть найсуворіше покарання, передбачене законом".
Ответ дляЕлена1265
О, это интересно. Какой же военный окажется в приоритете у государства
У вас есть сомнения?)
Ответ дляМаска-0b9f
Манька уже ответила
Действительно, подумаешь побили, может вообще сам на тцк упал и запихался в бусик
Fervent_Heart• 11 декабря в 19:51
Ответ дляPerfect look
Это военный на них напал и бусик хотел угнать! 100%
Ответ дляPerfect look
Маньки, ваш выход, опять мосфильм?
Ні, не те щр мосфільм. Але я перепрошую: у нас є правило, що звільнені з полону - звільняються від всіх військових обов‘язків? Наче є. Чому тоді постраждалий получав? Чому не проїхав із ними в тцк, і там не ткнув під ніс свої папери? І не поїхав додому?
Ответ дляTeonaa
Так, звільнені з полону у нас звільняються від військових обов´язків за бажанням. Остальное не буду комментировать, ссанина в глаза из серии ’ він що, не міг просто оновити дані’
Ответ дляTeonaa
’Не дивлячись на пред’явлені ним документи, ТЦК заштовхали військового до службового авто, побили, застосували сльозогінний газ, а потім викинули з машини на проїжджу частину прямо під час руху.’
Ответ дляwind-d470
Так яка ссаніна. Мене там не було! І як саме почався цей треш, я не стверджую!
Але я собі із складностями уявляю до він їм каже нате осьо мої доки, я з полону. А ті йому чогось одразу ляща, і за шкибарки в бус.
Ответ дляPole
Ну знач хотіли із ним проїхати. Взяв би і поїхав. І тьотінькє в тцк б все показував. Нашо із тими биками рамситься
Ответ дляwind-d470
У знайомої так зять пропав, демобілізований, бачили як сів у бус, місяць вже ні слуху, ні духу. Цей хочаб живий залишився.
Я з чоловіком в тік пішла. Да, мене на якомусь етапі стопорнули, типу далі не можна. Але я в тій самій точці і стояла стовпом пів-години, з місця не зрушила. І я особисто нічого із ряда вон - не бачила. Лавки, черга…зайшов-вийшов. Всі виходили «геть», нікого сію секунду в автобус не пхали (хоча автобуси були, стояли.бачила). Всі йшли на вихід, прям на втхід з територіі, за паркан. І да, були такі, які питали а куди саме завтра підходити «на відправлення».
Тобто у мене склалося воаження, що саме тцк - це як звичайна муніципальшина. А козлота - це саме тцкашніки що шатаються по місту. От вони - ловлять, пиздть, пхають і везуть. А в приміщенні вже «лавочки і черги». І якщо виписуюють бойову, то ідеш, збираєшся, і на завтра приходиш. Коли я там була - і натяку не було на насилля, ні звуку. Ні громихання.
Це бучанський.
Інша справа в Хусті. Звідти я дременула назад на схід о 4 ранку, бо прям чуйка була. Я влаштувала чоловіку скандал, і сказала що ані секунди в 4 ранку от - там не залишуся.
Це бучанський.