Да будет так• 11 декабря в 20:42

Кто на днях получал EU и 3axid? У вас посылки таможня вскрывала?

все по ГОСТу!• 11 декабря в 20:48
Я в очікувані, а що сталося? Поділіться, авторе.
автор Да будет так • 11 декабря в 20:53
Ответ длявсе по ГОСТу!
пришли посылки из Европы за 11 дней из разных стран, таможня вообще не открывала ни одну посылку, у меня такого за все года было только один раз, обычно все вскрывают и смотрят
все по ГОСТу!• 11 декабря в 21:38
Ответ дляДа будет так
Я багато років користувалася ЮЕ, жодного разу не вскривали.
все по ГОСТу!• 11 декабря в 21:39
От тепер чекаю Зару з нового Захід, то хвилююсь, а ви тему створили, думаю, що не так?
все по ГОСТу!• 11 декабря в 21:40
Але США купила ЮЕ, і дуже хотілось би щоб вони возили і з Європи.
Люблю пиво• 12 декабря в 11:58
Раз в год два ЮЕ вскрывали,что вы там такое возите и заказываете,что вас постоянно проверяют?
Люблю пиво• 12 декабря в 11:58
Ответ длявсе по ГОСТу!
Скоро будут,потерпите,они работают над этим
Бавовна• 12 декабря в 16:08
В мене вже тиждень, як посилка авіа сша ЮЕ проходить митницю. Переліміту немає. Але нічого не рухається.
все по ГОСТу!• 12 декабря в 20:14
Ответ дляЛюблю пиво
Так, читала їх оновлення. І сьогодні зраділа, що тепер не їх кур´єром доставка. В моєму місті останнім часом це був жах, посилка на складі, а привозять через три дні. Питаю водія, каже - я бачив, але вони вас не ставлять в маршрут. Тому голосувала за повернення на НП.
все по ГОСТу!• 12 декабря в 20:18
Ответ дляБавовна
Тепер завантажені кордони, після розпродаж так було завжди. Але бачу що мої посилки в Іспанії на Захід, одна готується до відправлення тиждень, друга сортується 3 дні, а перша до відправлення тиждень в них лежала. Так було і при ЮЕ, але тепер я дуже сподіваюся, що саме ЮЕ змінить цю політику, я в них вірю, і дуже хочу щоб вони скоріш напрямки відкрили інші.