Твоя сусідка• 13 декабря в 19:55
Продовження історії про нашу золоту державу і чому пенсія тепер менша
Це третій допис на тему.
Певно, ви зрозуміли, що я дуже люблю нашу державу.
Прямо не знаю, як розказати.
Отже, я вже нарешті змогла зайти на сайт ПФУ, у мене всі вони кнопки працюють.
Заходила у режимі інкогніто.
У мене працює тільки так, знаю інші способи, якщо у когось все нормально, я за вас рада.
Отже, наша золота Україна платила мені пенсію з інвалідності рік.
У мене були всі підстави, довідка, все таке.
Проходжу регулярно перекомісії.
І ось недавно нашій золотій чудовій державі прийшло в голову, що насправді у мене за минулий рік жодного статусу інвалідності не було.
Виявляється, тепер я їй винна дуже багато тисяч.
І наша чудова держава почала тихенько утримувати з мене борг частинами.
Я цього місяця раптом побачила, що пенсія на 650 грн менше.
І звичайно, стрес, мені хвилювання шкідливо, але якщо тут захист фінансових інтересів держави нашої улюбленої, то яке має значення моє здоров´я?
Ось так. Спочатку мені дали пенсію, потім передумали.
А я винна.
Але ж то наша улюблена золота держава, певно, те все - в моїх інтересах, просто я поки що не зрозуміла
Прямо не знаю, як розказати.
Заходила у режимі інкогніто.
Проходжу регулярно перекомісії.
А я винна.
Ответ дляRe1ne
Т.е. вы не видели, что у вас инвалидность на год и что ее нужно будет продлить через 1 год и пришли через 2? Или как было дело?
Знаєте, вам краще не читати, що я пишу, у нас мовний бар´єр
У мене ж написано все навпаки.
Janeke_in_UA• 13 декабря в 20:43
Ответ дляТвоя сусідка
Так, двічі мінялися люди і вони були нормальні.
І знову інвалідність друга група на два роки була.
І війна була.
А 2022 раптом третя група на рік
І. Всі разом проснулися що виявляється війна
І війна була.
А 2022 раптом третя група на рік
У вас столько времени тут возмущаться, но доказать свою правоту в нужным инстанциях не хотите. Почему не суд? Что даст нытье на форуме? Тут все знают, что ’все для людей’ и надо самим за себя бороться