Крайня невістка• 14 декабря в 19:27
Чому так мало квартир виставляють на продаж?
Всім привіт. Не Київ. Обласний центр, не прифронтовий. Дуже мало нових об´єктів з´являється на продаж. Або те саме перепощують зо три ріелтора під різними ракурсами, або якісь убиті панелі за всі гроші світу. Це хороші квартири розходяться ще на етапі звернення до ріелтора чи люди вичікують? Дякую
Мейк-ап форева• 15 декабря в 15:10
Ответ дляВерочка 100%
Ну у вас и цены !((((
Та сама в шоці. Дешевше вже в Греції купити, але хто її буде їздити здавати