Море Щастя• вчера в 23:42
Підсумкове тестування в школі
Скільки часу має бути дано на онлайн тест з літератури, в якому 13 питань? Формат питань - частково обрати варіант відповіді, декілька встановити відповідність, вставити пропущене слово з прозового твору.
Мой завтрак• вчера в 23:46
А класс какой? У сына в 10-11 по химии и физике были тесты на 24 вопроса и давали 25 мин. Вот где жесть была….
Море Щастя
• вчера в 23:47
Ответ дляЦикавенная
Максимум пол часа
А мінімум? Самий-самий мінімум
Цикавенная• вчера в 23:48
Ответ дляМоре Щастя
А мінімум? Самий-самий мінімум
15 хв, думаю. Але 20 в середньому.
Техпаспорт на медузу• вчера в 23:48
Ответ дляМоре Щастя
А мінімум? Самий-самий мінімум
5-6 минут. Если знаешь, а не гуглиш, то этого достаточно
Море Щастя
• вчера в 23:48
Ответ дляМой завтрак
8й клас.
Так, на хімію це просто мега-стрес. Що можна зробити?..
Море Щастя
• вчера в 23:50
Ответ дляТехпаспорт на медузу
23 секунди на питання? При тому, що питання на три стрічки. А встановити відповідність - чотири цитати з творів і п´ять варіантів відповіді в одному питанні
Техпаспорт на медузу• вчера в 23:51
Ответ дляМоре Щастя
Да. Оказалось , мой ребёнок вполне успевает ответить на 25 вопросов за 11 минут, если я заставлю прочесть материал. 10 класс
Море Щастя
• вчера в 23:52
Ответ дляЦикавенная
А що сталося?
Просто цікаво як в інших школах. Бо кожен вчитель придумує свої тести і час теж відводить на власний розсуд
Море Щастя
• вчера в 23:53
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Який клас і предмет?
Прочитала про 10й)
Техпаспорт на медузу• вчера в 23:54
Ответ дляМоре Щастя
Який клас і предмет?
Прочитала про 10й)
Литература. География. ГО. И даже физика, там вопросы были по теории.
Вподобайден• вчера в 23:56
До 1 хв на запитання. Якщо перевірити знання. І немає відкритих запитань.
Більше часу - то вже час на пошук відповіді щоб списати..
Море Щастя
• вчера в 23:58
Ответ дляВподобайден
Близько хвилини на питання згодна, якраз достатньо. Але 23сек?.. І питання точно не типу з якого твору такий-то герой, чи хто є автором чого
Море Щастя
• вчера в 23:59
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Не успел найти ответы
Не переживайте, тест пишеться онлайн з ввімкненою камерою
Техпаспорт на медузу• сегодня в 00:00
Ответ дляМоре Щастя
А какие? Кому принадлежит цитата?
Вподобайден• сегодня в 00:01
Ответ дляМоре Щастя
Пишеться на папері?
Техпаспорт на медузу• сегодня в 00:01
Ответ дляМоре Щастя
Не переживаю. Моя зая научился обманывать камеру, транслируя запись
Море Щастя
• сегодня в 00:04
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А какие? Кому принадлежит цитата?
Чотири цитати і п´ять варіантів, треба встановити відповідність, тобто в одному питанні вже чотири відповіді. Таких питань половина. Вставити пропущене слово (без варіантів відповіді, самостійно написати) в прозовому тексті. Його для початку прочитати треба, зорієнтуватись що це і звідки, назви немає, це точно не 23 секунди
Море Щастя
• сегодня в 00:06
Ответ дляВподобайден
Пишеться на папері?
Ні, на платформі, вікно на комп´ютері не перемкнеш, якщо ви про це, списати неможливо в жодному випадку. Я питаю виключно про те, скільки реально часу повинно бути відведено на такий тест
Техпаспорт на медузу• сегодня в 00:07
Ответ дляМоре Щастя
Когда мой ребёнок выл, что это не реально, я прочла произведение и оказалось , что вполне реально. Даже пару минут осталось.
Искать ответы -нет, не реально
Море Щастя
• сегодня в 00:07
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Прикольно, хай дає уроки, більш життєві знання
Техпаспорт на медузу• сегодня в 00:07
Ответ дляМоре Щастя
Это нигде не прописано.
Море Щастя
• сегодня в 00:08
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Искать ответы -нет, не реально
Та блін, питання не про один твір, а про весь курс літератури за півріччя. Був би один твір, проблем би не було
Техпаспорт на медузу• сегодня в 00:09
Ответ дляМоре Щастя
И сколько их было за семестр?
Море Щастя
• сегодня в 00:11
Ответ дляТехпаспорт на медузу
И сколько их было за семестр?
Звідки я знаю, вчусь не я) Але ті 13 питань були точно по різних творах
Техпаспорт на медузу• сегодня в 00:12
Ответ дляМоре Щастя
И? Их немного. В тесте обычно ключевые цитаты
Море Щастя
• сегодня в 00:15
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Отже, ви вважаєте, що 23 сек на питання описаного формату це достатня норма?
Техпаспорт на медузу• сегодня в 00:18
Ответ дляМоре Щастя
Да, вполне, если читал и норм память