Кумася• вчера в 09:57
Где проходят эти опросы?
Кто нибудь знает где проходят эти опросы?
Хочу участвовать тоже!
Позитивна• вчера в 10:51
Ответ дляКумася
Я хочу участвовать, но не знаю где это проходит. Я не хочу, что бы от моего имени печатали эту фигню. И думаю, что если это голосование сделать публичных, то заманаются они к тысячам приходить домой.
Один Ваш голос точно нічого не змінить. Навіть до рівня похибки не дотягне. Офіційно це робити не будуть, щоб не навезли тітушок з потрібними відповідями. Опитувальники роблять вибірково.
Метровий сантиметр• вчера в 10:54
Ответ дляКумася
Я не вижу здесь независимой работы. Вот смотрите с момента публикации этого опроса прошёл час. Смотрите на реакции.
Кстати, что за канал?
Метровий сантиметр• вчера в 10:55
Ответ дляПозитивна
Титушек?)) Да люди больше не хотят воевать большинство. Ещё не встретила лично кого-то, кто хочет воевать бесконечно. Все ждут, что заморозят по линии уже завтра.
Позитивна• вчера в 10:57
Ответ дляКумася
Реакції під постами ні про що не кажуть, бо це не одні й ті ж самі люди. Опитують тих, хто вільно ходить по вулицях не в прифронтових містах. Реакції можуть ставити всі. Включно з тими, хто боїться виходити на вулицю через дії ТЦК, сидить за кордоном, воює і т.д.
Метровий сантиметр• вчера в 10:59
Ответ дляПозитивна
Нелогично. Тогда бы не было столько злобных реакций на такой результат.
Ведь те, кто спокойно ходит на брони. А те, кто дома прячется с дивана отличненько воюют.
Позитивна• вчера в 10:58
Ответ дляМетровий сантиметр
Не заморозять нічого завтра. Та і в опитувальнику про заморозку нічого нема.
Метровий сантиметр• вчера в 11:00
Ответ дляПозитивна
Суть та же. Не хотят люди теперь войну бесконечно.
Поэтому и боятся делать опрос нормально. Хоть через ту же дию.
Позитивна• вчера в 11:00
Ответ дляМетровий сантиметр
Я ж написала, кого зазвичай опитують. Явно не тих, хто злі реакції ставить.
Позитивна• вчера в 11:01
Ответ дляМетровий сантиметр
Дія - це залежний інститут. Там можна це цікавіші результати накрутити, ніж у вуличних опитуваннях.
Метровий сантиметр• вчера в 11:01
Ответ дляПозитивна
А я о чем?)
Позитивна• вчера в 11:04
Ответ дляМетровий сантиметр
А я о чем?)
Про те, що мій коментар нелогічний.
Бронь не вічна. Вдома на дивані воювати можна тільки з власною кукухою, бо сидиш в ізоляції і свіжим повітрям подихати страшно.
Кумася
• вчера в 11:11
Ответ дляМетровий сантиметр
Кстати, что за канал?
Украинаонлайн там внизу написано.
Кумася
• вчера в 11:12
Ответ дляПозитивна
Так я не одна буду участвовать, пусть дадут возможность всем.
КоКоКоКоКоКо...• вчера в 12:07
Ответ дляПозитивна
Я приймала 2 роки тому. Жінка з анкетою на вулиці в спальному районі Києва мене опитувала, як випадкового перехожого. Це питання там також було.
Мені телефонували з опитуванням восени 2022. Одне з питань було :’Кого я готова обрати наступним президентом?’ . Всі питання так чи інкаше навколо кандидатур Арестовича та Єрмака.Ще іноді питали щось про Зеленського. Була дуже тоді здивована, бо війна у розпалі, я змушена була залишити своє місто, а тут вибори як ’Добрий день...’.
КоКоКоКоКоКо...• вчера в 12:10
Ответ дляКумася
Украинаонлайн там внизу написано.
Є спціальні організації, які проводять незалежні чи не дуже незалежні опитування. А опитування на каналах в ютуб чи телеграм, то таке.
Кумася
• вчера в 12:13
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Вот эти незалежные организации мне как раз и больше похожи на то таке
КоКоКоКоКоКо...• вчера в 12:16
Ответ дляКумася
А умовно 300 голосів у якомусь незрозумілому каналі,який веде незрозуміло хто і з якою метою, вважаєте більш репрезентативними ніж опитування Інституту соціології?
Кумася
• вчера в 12:18
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Да, я считаю что институт социологии провел опрос на кухне рады, поэтому и хочу участвовать в нём. Только смотрю о нем никто не знает.
КоКоКоКоКоКо...• вчера в 12:25
Ответ дляКумася
КМІС, «Демократичні ініціативи», Rating Group,Іnpoll.org
Кумася
• вчера в 12:52
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Я просмотрела отчёты за сентябрь, октябрь, ноябрь и текущие. Там и близко нет подобной тематики.
Там в основном проблемы молодёжи, защита прав детей и волонтерство