язззззь!!!• вчера в 10:30
Корвалмент чи можно ввезти в Польщу
Доброго дня, підкажіть, беру з собою ліки в дорого, чи можна провозити в польщу корвалмент. Бо знайшла допис про заборону і що корвалол не можна. Но корвалол та корвалмент трохи різні препарати
ИНЬэтовамниЯНЬ• вчера в 10:49
І корвалол і колвалмент і ще купу всього везу завжди, якщо не в оптових маштабах, то ніхто не придивляється
люблю_тортики• вчера в 11:04
Корвалмент в Польщі вважаються вітамінками.
Колись була в кардіолога, він питав, що приймаю.
Подивився по складу ліків, сказав, що як заспокійливі вітамінки